Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Najdraži film

Go down 
+9
Mahnitu
Cadaverous Moon
Godard
Gackt Camui
majikkou
Variador_aka_Bugi
Lemonfan!Glamorous Sky
Selaphiel
serial
13 posters
Autor/icaPoruka
serial
Hellraiser
serial


Broj postova : 161
Age : 36
Lociran/a : Split
Registration date : 28.07.2007

Najdraži film Empty
PostajNaslov: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitimened kol 05, 2007 4:28 pm

Evo vidim da u topicu o filmu nedostaje najbitnija karika pa sam je odlučio pokrenuti. Koji vam je najdraži film? Može i više filmova ako se ne možete odlučiti.Možete i reć par riči zašto vam je to najdraži film,a i ne morate.Kako oćete.

Evo da ja počnem sa svojim favoritima:Paklena naranča-klasik od Kubricka nemam šta dodat;Trainspotting-impresivna narko-drama s po meni izvrsnom psihološkom obradom likova i socijalnom situacijom narkodruštva(genijalno);Trumanov show-alegoričan film nabijen emocijama,Jim Carrey je strašan glumac;Klub boraca-isto zbog psihološkog profila likova i kaotičnog ugođaja
Ako se sitin još dodat ću. Sad vi bounce
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Najdraži film Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitimened kol 05, 2007 4:44 pm

Ajme sad ću zvučat tako izlizano al nema veze - LOTR trilogija,a pogotovo 3 nastavak,šta ću ja Smile .A ima ih još masu npr.horori Stephena Kinga - It,Gangolijeri,Shining,..nemogu se trenutno sitit.Onda Gladiator,Make my dreams come true,..i ovaj zadnji Batman mi je zakon.Kad se sitin jos napisacu ne pada mi sad nista vise napamet Neutral
[Vrh] Go down
Lemonfan!Glamorous Sky
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Lemonfan!Glamorous Sky


Broj postova : 608
Age : 97
Registration date : 16.11.2006

Najdraži film Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitimened kol 05, 2007 6:54 pm

Sedmi pečat!! Very Happy
Radnja super, glumci, činjenica da nije neki nalickani holivudski blockbuster, vrijeme radnje(srednji vijek, vrijeme križarskih ratova), tematika filma(postojanje Boga, Smrt, kuga) i zbog lika Smrti Very Happy
Predobri glumci .i sve sve je super Very Happy
[Vrh] Go down
Variador_aka_Bugi
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Variador_aka_Bugi


Broj postova : 302
Age : 37
Lociran/a : nema bugija
Registration date : 18.09.2006

Najdraži film Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitimened kol 05, 2007 10:05 pm

svi ti sto je nabroja serial..
jos bi dodao Baraka, i Waking Life ...
Baraka je film bez rijeci, a najezite se dok ga gledate...
Waking life je film o snu unutar snu...tj samo nabacani psiholoski razgovori u filmu prikazani kao snovi...
a bolesno...
[Vrh] Go down
majikkou
moderatorica SPAMa
majikkou


Broj postova : 1040
Age : 36
Lociran/a : negdi
Registration date : 22.10.2006

Najdraži film Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitimened kol 05, 2007 10:06 pm

neman pojma. al kad pogledam the fountain onda ce mi taj bit hail
[Vrh] Go down
http://ranto-forumo.fforumfree.com/index.htm
Gackt Camui
Innitiate
Innitiate
Gackt Camui


Broj postova : 268
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Najdraži film Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitimepon kol 06, 2007 4:31 am

slazem se sa Selaphielom oko filmova..Stephen King defeinitvno: Rose Red,Langolijeri,Misery,Christine,Needful Things....
ostalo: Juon serijal,One missed call serijal, Dark Water...
and so on....
[Vrh] Go down
Godard
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Godard


Broj postova : 514
Age : 36
Lociran/a : Alphaville
Registration date : 22.06.2007

Najdraži film Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitimepon kol 06, 2007 2:03 pm

let iznad kukavičjeg gnijezda - miloš forman
vargtimmen - ingmar bergman
the fountain - darren aronofsky
pink panther serijal filmova

ma ima ih još...
[Vrh] Go down
Lemonfan!Glamorous Sky
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Lemonfan!Glamorous Sky


Broj postova : 608
Age : 97
Registration date : 16.11.2006

Najdraži film Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitimepon kol 06, 2007 2:06 pm

Godard je napisao/la:
let iznad kukavičjeg gnijezda - miloš forman
vargtimmen - ingmar bergman
the fountain - darren aronofsky
pink panther serijal filmova

ma ima ih još...

prekul filmovi.... hail hail clap clap
[Vrh] Go down
Godard
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Godard


Broj postova : 514
Age : 36
Lociran/a : Alphaville
Registration date : 22.06.2007

Najdraži film Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitimepon kol 06, 2007 2:28 pm

Lemonfan!Glamorous Sky je napisao/la:
Godard je napisao/la:
let iznad kukavičjeg gnijezda - miloš forman
vargtimmen - ingmar bergman
the fountain - darren aronofsky
pink panther serijal filmova

ma ima ih još...

prekul filmovi.... hail hail clap clap

da, iako je moj ukus pomalo ekscentričan Very Happy

e i nisam naveo nijedan godardov film, sram me bilo...
pa navodimo

a bout le souffle
vivre la vie
le mepris
alphaville
bande a part

i tako dalje Very Happy
[Vrh] Go down
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Najdraži film Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitimepon kol 06, 2007 3:54 pm

Bram Stoker's Dracula, Sleepy Hollow, Addams Family 1&2, Beetlejuice,Ed Wood.....
ma baš san gotičarka.... cheer
Volin skoro sve filmove Tima Burtona.. i jedan zakon film - Buffalo 66 (ne znan zašto al mi je predobar....Vincent Gallo mi je drag..... Very Happy )....
Ma svašta uglavnom.... Wink
[Vrh] Go down
majikkou
moderatorica SPAMa
majikkou


Broj postova : 1040
Age : 36
Lociran/a : negdi
Registration date : 22.10.2006

Najdraži film Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitimepon kol 06, 2007 3:55 pm

u da kako sam zaboravila

Edward Škaroruki hail
[Vrh] Go down
http://ranto-forumo.fforumfree.com/index.htm
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Najdraži film Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitimepon kol 06, 2007 3:58 pm

majikkou je napisao/la:
u da kako sam zaboravila

Edward Škaroruki hail

Bravo....dodajem ga i sebi....premda sam već rekla za Burtona al nema veze....
I njegova Mrtva Nevjesta mi je zakon.... Wink
[Vrh] Go down
Mahnitu
Bassista
Mahnitu


Broj postova : 51
Age : 34
Registration date : 13.06.2007

Najdraži film Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitimened kol 12, 2007 12:26 pm

a Matrix od ovih akcijskih

o ovo drugo Zelena milja,Forrest Gump,novi Omen nije loš,ima ih puno
[Vrh] Go down
wendigo
Lurker
Lurker
wendigo


Broj postova : 12
Age : 80
Lociran/a : šank
Registration date : 31.05.2007

Najdraži film Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitimečet kol 16, 2007 2:47 pm

Obožavam slashere 80-ih, zato jer imaju genijalnu radnju!
Postoje tinejdžeri, postoji jezero, postoji kamp, postoji manijak i postoje oštri predmeti.
Sad, iz ovih par pretpostavki, možeš iznova i iznova vrtiti istu radnju, samo malo izmjenjuješ sise i sjekire. Standard radnje je dostignut i nema dalje. Ne možeš napraviti bolje od najboljeg.
Znači, to ja zovem film. Kad ZNAM o čemu se radi i ujedno ZNAM da ja hoću da se o tome radi.
Plus, obožavam poremećene manijake, po mogućnosti - polustvorove. Jason Voorhees. To je manijak. Michael Myers. Manijaci od dva metra. A ne neki tamo tipovi koji moraliziraju do besvijesti, preispituju savjest. Raskolnjikov - koja baba! itd
A 80-te? 80-te su rodile slashere. Tinejdžeri sa a-ha frizurama, rade žurke i kupuju američko pivo u seven-eleven. I svi se smiju i imaju bijele zube. Cure nose kratke hlačice i hihoću se. Čini se neko bezbrižno vrijeme. Zato su si mogli priuštiti manijake od dva metra. I pozerski metal tipa Kiss. Obožavam to.
[Vrh] Go down
http://www.skola-slavnih.tk
wendigo
Lurker
Lurker
wendigo


Broj postova : 12
Age : 80
Lociran/a : šank
Registration date : 31.05.2007

Najdraži film Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitimečet kol 16, 2007 2:50 pm

e sad ima hrpa odličnih slashera, no istaknuo bi ova dva serijala:
Friday 13th i Halloween.

halloween je bio prvi, ali petak 13. je utemeljio taj žanr. gledajući kompletne serijale, friday šiša halloween. Petak trinaesti je jednostavno briljantan i postigao je savršenstvo - ne treba mi više od filma. Tako da sva ona sila horora 80-tih koji su se izrodili iz petka 13, sve moguće varijacije, pašu mi za gledanje.

još jedan, super mi dragi serijal - Childs Play. Chucky, lutak ubojica - mini varijanta Jasona Voorheesa;) Jedino što je Chucky duhovitiji, dobro podjebava.
[Vrh] Go down
http://www.skola-slavnih.tk
Makana
Innitiate
Innitiate
Makana


Broj postova : 212
Registration date : 06.08.2007

Najdraži film Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitimečet kol 16, 2007 8:07 pm

ima ih masu... al neki od njih:

Dobar, Loš, Zao - predobro smisljena radnja, 3 kralja od likova, Eastwoodowski humor...

Donnie Darko - 1. put ka san ga gleda, ka je zavrsija film, reka san sam sebi "WTF?!?", i onda ga stavija na pocetak...

Dan Velikih Valova - klasican prikaz Miliusove mladeži 60-ih - sex,drogs & Rock n' roll...Smile shema mi je i to sta film prikazuje kroz 4 godišnja doba...Wink

Easy Rider - donekle bi ga moga povezat sa gore spomenutim... kultni film, u kojem najbolje do izrazaja dolazi "slobodnjačka" atmosfera 60-ih, ono... dva prijatelja kupe motor i zapizde put po Americi - "Get your motor runnin' / Head out on the highway..."Smile

Little Big Man - film po radnji je dosta slican Forest Gumpu, s time da je razlika u tome sta se ovaj odvija na Divljem Zapadu... i sniman je prije FG-a!zubic vila

Apokalipsa Danas - Coppolin prikaz Vijetnamskog rata... svidija mi se redateljeva "misao" da u ratu nije niko psihicki stabilan i uravnotežen, šta je jako dobro prikazano u filmu!Wink

Dečko Koji Obećava - preshema mi je tematika filma... lik je ono totalno uredan, studira medicinu, slusa klasiku, ima curu, vozi auto... i onda ga cura opizdi veslon po glavi, i ovaj totalno "pukne"! odjebe fax, pojebe curinu mater, ode iz kuce, proda auto i kupi motor, osnuje bend i proslavi se... itd itd... a zanimljiva stvar - film je srpskog porijetla (snimljen 80-ih godina), a lik se zove Slobodan Milošević! Wink


ima ih jos masu, samo sta se sad nemogu sitit... doda cu ih jos ako se kojeg sitin!zubic vila
[Vrh] Go down
floramye
Innitiate
Innitiate
floramye


Broj postova : 87
Age : 33
Registration date : 29.09.2007

Najdraži film Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitimesub ruj 29, 2007 10:40 am

21 gram Najdraži film 229500
[Vrh] Go down
Vasilij
Lurker
Lurker



Broj postova : 46
Registration date : 18.01.2008

Najdraži film Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitimepet sij 18, 2008 12:51 am

i am legend
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najdraži film Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži film   Najdraži film Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najdraži film
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» film
» J.K.Rowling - Harry Potter

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: OSTALO :: Film-
Forum(o)Bir: