Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Samoozljeđivanje

Go down 
+16
serial
Tanatos
beerhead
Narfuin
ClonedInsanity
Cat On a Wire
Barad-dur
Ratzinger
Lady(Mistress)Tiona
Little bird
Samael
Vampiremistress Valkyra
Variador_aka_Bugi
majikkou
All seeing eye
Selaphiel
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Lady(Mistress)Tiona
Barba Grgo ti seksne mamu
Lady(Mistress)Tiona


Broj postova : 343
Age : 33
Lociran/a : Admantine Gates
Registration date : 27.05.2007

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened lip 17, 2007 1:29 am

a to za one koji se samoozljeđuju smatran da su preslabi i da ne mogu podnit psihičku bol pa pokušavaju fizičkon boli smanjit psihičku...
[Vrh] Go down
http://tisinaucamcu.blog.hr/
Little bird
Vrapčica
Little bird


Broj postova : 262
Age : 32
Lociran/a : Tu negdi...
Registration date : 14.06.2007

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened lip 17, 2007 1:32 am

Lady(Mistress)Tiona je napisao/la:
a to za one koji se samoozljeđuju smatran da su preslabi i da ne mogu podnit psihičku bol pa pokušavaju fizičkon boli smanjit psihičku...
Zato san se ja opametila Very Happy
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened lip 17, 2007 2:15 am

hmm a ja san to vec prije reka.. hmm i dobija veliki LOL... p.s majikkou u granicama foruma.. valjda ima nesto za quotat...
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Ratzinger
Lurker
Lurker



Broj postova : 25
Registration date : 25.08.2006

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened lip 17, 2007 11:53 am

ja se nekad volim štipat za penis... Embarassed
[Vrh] Go down
Barad-dur
Lurker
Lurker
Barad-dur


Broj postova : 49
Lociran/a : Mordor...
Registration date : 16.06.2007

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened lip 17, 2007 11:57 am

heh.. kamo ovaj svijet ide... ja kad idem na neke obrede,, onda me drugi znaju ubiti..ali sam,....ne
[Vrh] Go down
http://necronomicon.dogoo.us/index.htm
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened lip 17, 2007 4:17 pm

ratzingeru ti volis i da te drugi stipaju za penis hehe Smile
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened lip 17, 2007 4:21 pm

mislim da svi vi to volite Razz
[Vrh] Go down
All seeing eye
Innitiate
Innitiate
All seeing eye


Broj postova : 142
Age : 37
Registration date : 12.06.2007

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened lip 17, 2007 10:31 pm

Barad-dur je napisao/la:
heh.. kamo ovaj svijet ide... ja kad idem na neke obrede,, onda me drugi znaju ubiti..ali sam,....ne
Što ti ritualno razvaljuju šupak? Razz
Kad već furaš satan/ritual identitet onda se informiraj i obrazuj da znaš šta ćeš pričat Smile
[Vrh] Go down
http://cryingplanet.blog.hr
majikkou
moderatorica SPAMa
majikkou


Broj postova : 1040
Age : 36
Lociran/a : negdi
Registration date : 22.10.2006

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened lip 17, 2007 11:17 pm

Ashes je napisao/la:
hmm a ja san to vec prije reka.. hmm i dobija veliki LOL... p.s majikkou u granicama foruma.. valjda ima nesto za quotat...

a evo za pocetak Very Happy

Ashes je napisao/la:
nebi reka jer trenutno moze oznacavat puno toga moze cak i vise knjiga mene bas zanim atrenutak.. a to je zadnje citali...

bla bla bla slicne stvari tom ( btw i never forget blue smile )

i jos uvijek mi nesto govori da ce toga bit još zubic vila
[Vrh] Go down
http://ranto-forumo.fforumfree.com/index.htm
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimepon lip 18, 2007 12:25 am

neko ne cita sve -.-
Ashes je napisao/la:
mene bas zanim atrenutak.. a to je zadnje citali...

Besides ja sam Root... to ti sve kaze.
Jer nemos stavljat gabrine i moj eizjave u isti kalup je rnisu ni tematski ni po odredjenju slicne.. tak da Razz
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
majikkou
moderatorica SPAMa
majikkou


Broj postova : 1040
Age : 36
Lociran/a : negdi
Registration date : 22.10.2006

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimepon lip 18, 2007 2:21 pm

Ashes je napisao/la:
ja sam Root... to ti sve kaze

wtf Neutral


a za ono prije..ma to ja filozofiram da ubijem dosadu na forumu zubic vila
bolje to nego da se samoozljeđivam Laughing
[Vrh] Go down
http://ranto-forumo.fforumfree.com/index.htm
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimepon lip 18, 2007 2:29 pm

ok ok ajd prosla si Razz
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
ClonedInsanity
Innitiate
Innitiate
ClonedInsanity


Broj postova : 122
Age : 31
Lociran/a : Na Forumu O.o
Registration date : 15.09.2006

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimečet lip 28, 2007 1:25 am

evo nisan zna di da stavin ovo...
mislin ovo mi je prijatelj prica
da kad su bili na kupanju na boriku (zadar)
jeda lik isa se spustit kroz crveni tobogan Samoozljeđivanje - Page 2 Donat3
i lik se bacia niz tobogan otvorenih usti
i kad je pa na tobogan si je pregriza jezik i otislo mu pola jezika...
kuzis...on pa na tobogan i samo vidis komad jezika leti...
a i dosta drugih je stradalo tu
nabili vrat,poderali kozu i takve stvari
[Vrh] Go down
Narfuin
Forgotten Bard
Forgotten Bard
Narfuin


Broj postova : 617
Age : 36
Lociran/a : Where the sea and sky become one
Registration date : 20.06.2007

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimesri srp 11, 2007 2:34 am

Samoozljeđivanje, to je sad postao nekakav trend među mladima. Oni nisu ni svjesni šta sebi uistinu rade, jer misle da su opaki ili šta već. Ljude koji traže pozonost na takav način triba ignorirat, a ne podupirat, pa da vidiš kako će prestat to radit. A s druge strane postoje mladi ljudi koji se samoozlijeđuju zato što tako traže izlaz iz nekakve svoje mentalne boli ili pshihičke situacije, takve triba poslati psihologu da in pomogne rješiti njihove probleme. Ali ima i još krajnja opcija, a to je da ih se pošalje kod psihijatra ako se ustanovi da je njihovo stanje patološko te se kao takvo triba liječit lijekovima. i amen!
[Vrh] Go down
beerhead
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
beerhead


Broj postova : 426
Age : 34
Registration date : 22.08.2006

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimesri srp 11, 2007 12:51 pm

nemoze sve bit tako crno bilo
[Vrh] Go down
Tanatos
Archon Of Inner Sanctum
Archon Of Inner Sanctum
Tanatos


Broj postova : 1146
Age : 34
Lociran/a : violent world
Registration date : 20.07.2007

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened srp 22, 2007 10:12 am

hm...pa da sad je to trend ..no ''vidi vidi ja iman više crtica od tebe,buu moje su pravilnije'' Laughing
dosta ih prolazi kroz tu fazu,i ja sam, pa sad iman ožiljke jebiga..al sve je to pubertet jebiga
[Vrh] Go down
majikkou
moderatorica SPAMa
majikkou


Broj postova : 1040
Age : 36
Lociran/a : negdi
Registration date : 22.10.2006

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened srp 22, 2007 2:10 pm

i sense an emo on this forum hmmmm
[Vrh] Go down
http://ranto-forumo.fforumfree.com/index.htm
Tanatos
Archon Of Inner Sanctum
Archon Of Inner Sanctum
Tanatos


Broj postova : 1146
Age : 34
Lociran/a : violent world
Registration date : 20.07.2007

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened srp 22, 2007 8:01 pm

Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
serial
Hellraiser
serial


Broj postova : 161
Age : 36
Lociran/a : Split
Registration date : 28.07.2007

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened srp 29, 2007 6:25 pm

Ne bi se složia s nekim stvarima ovde. Ljudi koji se samoozljeđuju ne rade to iz trenda. Ne postoji takav trend. Tu su u pitanju dublji problemi,kojih možda osoba koja to radi nije ni svijesna. Netko ko to radi zbog privlačenja pažnje. Takvi ljudi isto imaju velikih problema. Svatko je donekle željan pažnje i postoje puno zdraviji načini za dobit je. Dakle, najgore šta može neko napravit je popljuvat nekoga ili osudit nečije ponašanje, bez imalo uvida u psihu te osobe. To može izazvat štetu,ništa drugo. Stoga, svaka normalna osoba će pružit podršku nekome ko ima takvih problema. Tu naredbe tipa Aj u psihijatra ne pale jer ta osoba mora sama uvidit svoje probleme i potražit pomoć. A te glupe etikete ovaj je emo,ovaj ovo, ovaj ono,to samo pokazuje nezrelost i predrasude osobe koja to govori. Kad čovjek boluje od raka,niko neće reć da on samo privlači pažnju time. Dok će za depresivne i suicidalne osobe izgovorit najgore moguće stvari. Ovo društvo je primitivno samo tako.
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened srp 29, 2007 6:53 pm

slazem s eu potpunosti sa svime st asi rekao ovde ali ja bi nesto dodao... covjek koji boluje od raka nije za to kriv jer nema veze sa njegovom psihom to nego njegovim fizickim stanjem ali osobe koje ojednom pocnu slusat neki dark/emo/gothic i od veselih osoba postanu depresivne i mracne i pocnu se rizat itd.. jesu osobe slabe licnosti i karaktera prvo a drugo su mi smisni jer zavreduju svo izrugivanje ovoga svita jer oni su imali izbor a covjek koji ima rak ga nije imaom a to st asu se oni sami svojom krivnjom doveli/prepustili slucaju i doveli u tu situaciju a imali su izbora (KA I NARKOMANI da se ne drogiraju tkao i oni da se ne rezu) jer oprosti samoozljedivanje u svrhu samoozljedivanja ja cu se izrezat je debilno osom amo soba se nije BAS zelila ubit tim cinom je u krajnjem slucaju jadno i da u tom slucaju (ako nije bila suicidalna namjera) je rezanje iz djira.

i vjeruj mi znam ih dosta takvih.

Edit: samo dodajem neda mi se bas bit gramatican lol osim ako nije nesto sluzbeno sta se tice foruma Razz
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
serial
Hellraiser
serial


Broj postova : 161
Age : 36
Lociran/a : Split
Registration date : 28.07.2007

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened srp 29, 2007 7:48 pm

Je samo ličnost je također pod utjecajem kemijskih procesa u mozgu koje mi ne možemo kontrolirat, pa je po meni to malo ozbiljnija rasprava koliko zapravo čovjek odlučuje o svojim postupcima. Ja mislin da niko ne bi izabra bez ikakvog razloga sebi naškodit. Pa tako ne želin ni osuđivat nikoga
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened srp 29, 2007 7:50 pm

serial je napisao/la:
Je samo ličnost je također pod utjecajem kemijskih procesa u mozgu koje mi ne možemo kontrolirat, pa je po meni to malo ozbiljnija rasprava koliko zapravo čovjek odlučuje o svojim postupcima. Ja mislin da niko ne bi izabra bez ikakvog razloga sebi naškodit. Pa tako ne želin ni osuđivat nikoga

Potpisujem i amen!
[Vrh] Go down
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened srp 29, 2007 7:55 pm

serial je napisao/la:
Je samo ličnost je također pod utjecajem kemijskih procesa u mozgu koje mi ne možemo kontrolirat, pa je po meni to malo ozbiljnija rasprava koliko zapravo čovjek odlučuje o svojim postupcima. Ja mislin da niko ne bi izabra bez ikakvog razloga sebi naškodit. Pa tako ne želin ni osuđivat nikoga

mislim da ides predaleko.
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened srp 29, 2007 7:57 pm

Cat On a Wire je napisao/la:
serial je napisao/la:
Je samo ličnost je također pod utjecajem kemijskih procesa u mozgu koje mi ne možemo kontrolirat, pa je po meni to malo ozbiljnija rasprava koliko zapravo čovjek odlučuje o svojim postupcima. Ja mislin da niko ne bi izabra bez ikakvog razloga sebi naškodit. Pa tako ne želin ni osuđivat nikoga

mislim da ides predaleko.

Ja mislin da ovde ima istine itekakve,psihicka je bolest bolest koja moze biti puno gora od fizicke boli i neke druge simptomatske bolesti.
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitimened srp 29, 2007 8:01 pm

animale racionale = opis covjeka razumna zivotinja kemijski procesi spadaju pod nesto drugo a razum pod nesto drugo
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Sponsored content





Samoozljeđivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Samoozljeđivanje
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: OSTALO :: Free Talk-
Forum(o)Bir: