Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Samoozljeđivanje

Go down 
+16
serial
Tanatos
beerhead
Narfuin
ClonedInsanity
Cat On a Wire
Barad-dur
Ratzinger
Lady(Mistress)Tiona
Little bird
Samael
Vampiremistress Valkyra
Variador_aka_Bugi
majikkou
All seeing eye
Selaphiel
20 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimečet lip 14, 2007 6:08 pm

Sve to stoji samo se ne bi složia baš s ovom zadnjom izjavom da su ljudi koji sebi nanose bol djeca ili bolesnici.Mislin da to nije baš tako crno-bilo i da među tim ljudima ima onih koji su možda preslabi da se nose s nekim problemima i ne vide drugi način ili neznan šta još..ali ja ih ne bi nazva bolesnicima.
[Vrh] Go down
All seeing eye
Innitiate
Innitiate
All seeing eye


Broj postova : 142
Age : 37
Registration date : 12.06.2007

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimečet lip 14, 2007 9:25 pm

Selaphiel je napisao/la:
Sve to stoji samo se ne bi složia baš s ovom zadnjom izjavom da su ljudi koji sebi nanose bol djeca ili bolesnici.Mislin da to nije baš tako crno-bilo i da među tim ljudima ima onih koji su možda preslabi da se nose s nekim problemima i ne vide drugi način ili neznan šta još..ali ja ih ne bi nazva bolesnicima.
Činjenica je da ti imaju psihićke probleme i da trebaju pomoć.
[Vrh] Go down
http://cryingplanet.blog.hr
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimečet lip 14, 2007 9:27 pm

All seeing eye je napisao/la:
Selaphiel je napisao/la:
Sve to stoji samo se ne bi složia baš s ovom zadnjom izjavom da su ljudi koji sebi nanose bol djeca ili bolesnici.Mislin da to nije baš tako crno-bilo i da među tim ljudima ima onih koji su možda preslabi da se nose s nekim problemima i ne vide drugi način ili neznan šta još..ali ja ih ne bi nazva bolesnicima.
Činjenica je da ti imaju psihićke probleme i da trebaju pomoć.

Sad je to opet dublje pitanje,pomoć psihologa ili psihijatra-jeli ta osoba treba stručnu medicinsku pomoć ili se jednostavno nezna na valjan način nosit sa današnjim društvom..Moglo bi se sad tu raspravljat,al dobro...ni bitno Smile
[Vrh] Go down
All seeing eye
Innitiate
Innitiate
All seeing eye


Broj postova : 142
Age : 37
Registration date : 12.06.2007

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimečet lip 14, 2007 9:40 pm

Nije bitan razlog zašto oni to rade, bitno je da to rade, a zdrav čovjek se ne ozljeđuje i može se nositi sa svojim problemima ako racionalno i smireno razmišlja. Djeca nemaju probleme da bi to radili, a na samom početku sam komentirala onu curu što je rekla da uživa usamoozljeđivanju. Znači, mislim prvenstveno na ljude koji uživaju u tome i to si namjerno rade iz gušta. To su totalni bolesnici.
Sutra će druge ozljeđivat.
[Vrh] Go down
http://cryingplanet.blog.hr
majikkou
moderatorica SPAMa
majikkou


Broj postova : 1040
Age : 36
Lociran/a : negdi
Registration date : 22.10.2006

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimečet lip 14, 2007 10:20 pm

meni se samo čini da je njima dosadno i da neznaju šta bi sa svojim životom Laughing pathetic little beings

or should i say emo kids blue smile
[Vrh] Go down
http://ranto-forumo.fforumfree.com/index.htm
Variador_aka_Bugi
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Variador_aka_Bugi


Broj postova : 302
Age : 37
Lociran/a : nema bugija
Registration date : 18.09.2006

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimepet lip 15, 2007 12:07 am

cekajte pa nepricamo mi ovdje o tim ljudima koji se ozljedivaju da bili cool ili whatever...
zar pozrtvovnost nije vrsta samoozljedivanja?...
zar nikad ne bi sebe ozljedili da biste pomogli drugome?...
kako kaze Selaphiel, ovo nije crno bijelo...
[Vrh] Go down
Vampiremistress Valkyra
Lurker
Lurker
Vampiremistress Valkyra


Broj postova : 16
Registration date : 13.06.2007

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimepet lip 15, 2007 12:24 am

Samoozljedjivanje - raditi to jer se ne znas nositi sa svojim problemima... WROOOONG! Odi psihologu il psihijatru popricati, nije to sramota covjece, jer oni nisu tu da te etiketiraju kao psihickog bolesnika nego da ti kroz razgovor ukazu na problem i ako je potrebno, prepisu lijek koji ce ti pomoci da normalno funkcioniras (a to u 99% slucajeva nije potrebno).
Eo u krugu u kojem se ja krecem je podosta ljudi koji posjecuju il psihijatra il psihologa i nitko ih ne etiketira zbog toga...

Ja osobno sam poprilicno sklona autodestruktivnosti ali sam previse narcisoidna da se unistavam na taj nacin... Nema smisla ljudi, ako vam je tesko, idite pricajte s nekim, ne mora nuzno biti psiholog ili psihijatar, nego prijatelj, clan obitelji ili cura/decko.

I da... oni koji se naocigled svih rezu i tvrde da gustaju s*ru koliko su dugi i siroki - samo su attention whores i nista vise ^^
A ako je to jedini nacin na koji mogu privuci pozornost, onda su samo laaaaaameeee ^^
[Vrh] Go down
majikkou
moderatorica SPAMa
majikkou


Broj postova : 1040
Age : 36
Lociran/a : negdi
Registration date : 22.10.2006

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimepet lip 15, 2007 12:25 am

hm pa nije crno bijelo :/

al mislim da se rasprava prvotno odnosi na tu djecu sto se ozljedjuju, kao sto je all seeing eye spomenila onu curu.

dalje ce se odnosit na sire kontekste self hurtanja.

e i sto bi ja htjela napomenut Very Happy the unforgetable samo ozljeđivanje (al to je vise bilo kao mucenje) u srednjem vijeku. hm, to se prvenstveno tice duhovne strane i sluzi za duhovno uzdizanje. sto su oni dozivljavali, to ostavljam povijesti mistike ali pokazuje taj drugi vid boli i mucenja koji pomaze covjeku da se "uzdigne" na razinu blizu bogu, tj u njihovu slucaju da se priblize muci Kristovoj.
[Vrh] Go down
http://ranto-forumo.fforumfree.com/index.htm
Variador_aka_Bugi
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Variador_aka_Bugi


Broj postova : 302
Age : 37
Lociran/a : nema bugija
Registration date : 18.09.2006

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimepet lip 15, 2007 12:30 am

majikkou je napisao/la:
e i sto bi ja htjela napomenut Very Happy the unforgetable samo ozljeđivanje (al to je vise bilo kao mucenje) u srednjem vijeku. hm, to se prvenstveno tice duhovne strane i sluzi za duhovno uzdizanje. sto su oni dozivljavali, to ostavljam povijesti mistike ali pokazuje taj drugi vid boli i mucenja koji pomaze covjeku da se "uzdigne" na razinu blizu bogu, tj u njihovu slucaju da se priblize muci Kristovoj.

a sto vam ja govorim... a ono je bio samo uvod... ali trebat imat "oba uha otvorena"...
[Vrh] Go down
All seeing eye
Innitiate
Innitiate
All seeing eye


Broj postova : 142
Age : 37
Registration date : 12.06.2007

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimepet lip 15, 2007 1:08 am

Boli se ne diže do ničeg, možete se u glavi dizat ne znam ja di, ali s boli nigdje ne idete. Oni o kojima ti pričaš majikkou znaju ignorriat bol, oni je ne osjećaju.
Što se tiće psihijatara i ljekova, smirite se i pomognu vam jer vam uništavaju moždane stanice i rade rupe u mozgu, dokazano!
[Vrh] Go down
http://cryingplanet.blog.hr
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimepet lip 15, 2007 1:32 am

Neznan,ja mislin da nema teorije da samodestruktivni ljudi sutra mogu nanosit bol drugima jer ih je nemogućnost da se suprotstave drugima prvenstveno dovela do tog stadija tako da su oni najveći neprijatelji sebi prvenstveno i istina je da im treba dosta razgovora ali nemoraju zbog toga biti smatrani i tretirani kao psihički bolesnici poput neam pojma nekog sa shizofrenijom ko je opasan po sebe a i po svoju okolinu..Razumin ljude koji se nađu u užasnim životnim situacijima kakve mi nemožemo zamislit i onda pokušavaju naći izlaz u tome i jedini lijek je razgovor i povjerenje jednog dobro čovjeka Smile A o ovakvim attention whores neželim ni razgovarat Laughing
[Vrh] Go down
Variador_aka_Bugi
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Variador_aka_Bugi


Broj postova : 302
Age : 37
Lociran/a : nema bugija
Registration date : 18.09.2006

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimepet lip 15, 2007 1:47 am

All seeing eye je napisao/la:
Boli se ne diže do ničeg, možete se u glavi dizat ne znam ja di, ali s boli nigdje ne idete. Oni o kojima ti pričaš majikkou znaju ignorriat bol, oni je ne osjećaju.
oni je osjecaju... inace nema koristi...
svrha toga je osjetiti bol... zato idu do ekstrema... ali eto... izgleda da jednostavno ne prihvacas anime sweat
inace sve o cemu ja pricam je dokazano... ako ti to znaci ista...
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimepet lip 15, 2007 1:55 am

nebi se slozija ti ljudi se ozljedjuju da zaborave mentalnu bol i da je n atrenutak zamjene fizickom...
lako je nama filozofirat...

npr bugi jesi se ikad samoozlljedjiva?
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Variador_aka_Bugi
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Variador_aka_Bugi


Broj postova : 302
Age : 37
Lociran/a : nema bugija
Registration date : 18.09.2006

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimepet lip 15, 2007 2:14 am

Ashes je napisao/la:
nebi se slozija ti ljudi se ozljedjuju da zaborave mentalnu bol i da je n atrenutak zamjene fizickom...
lako je nama filozofirat...

svakako im nije bio cilj zaboravit mentalnu bol..LOL..mislim ono...

Ashes je napisao/la:
npr bugi jesi se ikad samoozlljedjiva?

mislim da je to glupo pitanje jer smo se svi samoozljedivali...a nacin i intezitet nije vazan...

bugi je napisao/la:
inace sve o cemu ja pricam je dokazano... ako ti to znaci ista...
[Vrh] Go down
Vampiremistress Valkyra
Lurker
Lurker
Vampiremistress Valkyra


Broj postova : 16
Registration date : 13.06.2007

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimepet lip 15, 2007 2:47 am

All seeing eye je napisao/la:

Što se tiće psihijatara i ljekova, smirite se i pomognu vam jer vam uništavaju moždane stanice i rade rupe u mozgu, dokazano!

Gle, ponekad ne pomaze razgovor ili samar dok netko histerizira...

A da rade rupe u mozgu, svako zlo za neko dobro... Ljudi moraju prestati sotonizirati lijekove (opcenito lijekove) jer jos nisu izmislili magicnu pilulu koja nema nuspojava ^^
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimepet lip 15, 2007 2:58 am

Variador je napisao/la:
svakako im nije bio cilj zaboravit mentalnu bol..LOL..mislim ono...

LOL? mislis sta? jeli ovo neki teenage film?Mislim zasto si se ti samoozljedjivo koji su tvoji razlozi? volis to?
Variador je napisao/la:
mislim da je to glupo pitanje jer smo se svi samoozljedivali...a nacin i intezitet nije vazan...
Mislim da je ov JAAAKo glupi odgovor i rezultat neprocitanog prvog posta i koji se nadovezuje na nesto drugo a isto tako i ostalih postova. jer mislim govoris tu MENTALNA bol LOL itd.. a sad da svi smo se mi samoozljedivali ali nije vazan nacin intezitet itd.. mislim WTF... ovo si samo mora prokomentirat i to je to.. jer ja mislim da se radi ovdje o fizickom samoozljedivanju isuse dakle BITAN JE NACIN.. a I INTENZITET jer ocito je nesto vezano sa mentalom ako se samoozljedjujes a pogotovo ako se samoozljedjujes intenzivnije...

Mislim neznam.. cemu ova glupa prepucancija... procitaj prvo sve onda govori... zasto neki igraju u kupe a neki u spade... neznam...
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimepet lip 15, 2007 3:08 am

Variador je napisao/la:
All seeing eye je napisao/la:
Boli se ne diže do ničeg, možete se u glavi dizat ne znam ja di, ali s boli nigdje ne idete. Oni o kojima ti pričaš majikkou znaju ignorriat bol, oni je ne osjećaju.
oni je osjecaju... inace nema koristi...
svrha toga je osjetiti bol... zato idu do ekstrema... ali eto... izgleda da jednostavno ne prihvacas anime sweat
inace sve o cemu ja pricam je dokazano... ako ti to znaci ista...

ja ovdje izrazavam svoje misljenje a ti kao d asi u pravu uvijek(sto ti mogu isquotat u puno postova kao da si poceo kopirat tionu dodajem ne nemam nista protiv nje hehe jednostavno je nekako uvijek u pravu, ali kuzimo se valjda)...
pa me zanima tvoja granica samoozljedivanja.

i nemoj vise nikad MENE nazivat glupim. mozda egocentricnim hehe ali ne glupim.
I molim te nemoj postat u stilu ja sam u pravu... jer mozes bit u pravu samo za sebe i eventualno za neki tvoj takav slucaj ali ne i za druge ljude jer ih ne poznajes.
Dajte ljudi sobzirom koliko SVI znamo pocnimo malo razmisljati i to misljenje iznjeti a znanje jedino kad stvarno znamo Smile

Hvala,

Ashes

EDIT: ova tvoja izjava u quoteu je tocna koliko i ova moja:
Crnci su crni jer se prije par ticusa godina pri padu kometa na meku desila velik apjescana oluja pa su se toliko rastuzii da su od tuge pocrnili(nije diskriminacija). Mislim LOL kako ti to mos znat.. ili HMM je to bio zakljucak ali ne mogu bas procjeniti po nacinu na koji je napisan...
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Variador_aka_Bugi
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Variador_aka_Bugi


Broj postova : 302
Age : 37
Lociran/a : nema bugija
Registration date : 18.09.2006

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimepet lip 15, 2007 10:21 am

ja pricam opcenito o samoozljedivanju..ne o toj "djeci"...
a ja kad kazem samoozljedivanje tebi su samo ta djeca na pameti...
ako ce mo pricati samo o toj djeci onda ja nemam puno za rec...
jer to je ono kako si prije rekao, neki to koriste za bi zaboravili psihicku bol, neki jer neznaju sto rade, a neki rijetki jer su sado mazohisti i slicne stvari.....
eto..lol.....to je to sto ja imam rec o njima Razz
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimepet lip 15, 2007 1:25 pm

aha sad je sve jasno Very Happy Razz
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
majikkou
moderatorica SPAMa
majikkou


Broj postova : 1040
Age : 36
Lociran/a : negdi
Registration date : 22.10.2006

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimesub lip 16, 2007 2:06 am

Ashes je napisao/la:


ja ovdje izrazavam svoje misljenje a ti kao d asi u pravu uvijek(sto ti mogu isquotat u puno postova kao da si poceo kopirat tionu dodajem ne nemam nista protiv nje hehe jednostavno je nekako uvijek u pravu, ali kuzimo se valjda)...
pa me zanima tvoja granica samoozljedivanja.

i nemoj vise nikad MENE nazivat glupim. mozda egocentricnim hehe ali ne glupim.
I molim te nemoj postat u stilu ja sam u pravu... jer mozes bit u pravu samo za sebe i eventualno za neki tvoj takav slucaj ali ne i za druge ljude jer ih ne poznajes.
Dajte ljudi sobzirom koliko SVI znamo pocnimo malo razmisljati i to misljenje iznjeti a znanje jedino kad stvarno znamo Smile

da,pravi mu se javlja Wink
[Vrh] Go down
http://ranto-forumo.fforumfree.com/index.htm
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimesub lip 16, 2007 2:21 am

daj primjer quotea kad sam ja to napravija ok? quotaj me molim te.
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Little bird
Vrapčica
Little bird


Broj postova : 262
Age : 32
Lociran/a : Tu negdi...
Registration date : 14.06.2007

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimesub lip 16, 2007 5:04 pm

Nije to dobro...

Necu to vise radit...
[Vrh] Go down
majikkou
moderatorica SPAMa
majikkou


Broj postova : 1040
Age : 36
Lociran/a : negdi
Registration date : 22.10.2006

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimesub lip 16, 2007 6:48 pm

Ashes je napisao/la:
daj primjer quotea kad sam ja to napravija ok? quotaj me molim te.


ma znas ti blue smile
al nije bitno vise, postat ce offtopic
[Vrh] Go down
http://ranto-forumo.fforumfree.com/index.htm
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimesub lip 16, 2007 10:09 pm

hmm pa nije da bas znam.. a i ja i ti se slabo znamo tako da govoris neutemeljeno il imozda po pricama drugih.
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
majikkou
moderatorica SPAMa
majikkou


Broj postova : 1040
Age : 36
Lociran/a : negdi
Registration date : 22.10.2006

Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitimened lip 17, 2007 1:23 am

ne,jos uvijek se drzim samo granica foruma Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://ranto-forumo.fforumfree.com/index.htm
Sponsored content





Samoozljeđivanje Empty
PostajNaslov: Re: Samoozljeđivanje   Samoozljeđivanje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Samoozljeđivanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: OSTALO :: Free Talk-
Forum(o)Bir: