Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Nightwish

Go down 
+13
Little bird
Cadaverous Moon
Dreamy Eyed
Godard
Barad-dur
Samael
Selaphiel
Lady(Mistress)Tiona
White_Wizard
rain girl
Morrigan
PrGo
Xalik
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Godard
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Godard


Broj postova : 514
Age : 36
Lociran/a : Alphaville
Registration date : 22.06.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimesub srp 07, 2007 4:31 pm

Selaphiel je napisao/la:
Godard je napisao/la:
Selaphiel je napisao/la:
Godard je napisao/la:
loši ste

Nemoj offtopičarit u mom topicu,ja to ne radim u tvom Wink

pokuša si, al ja san te upozorio Cool

ONTOPIC: dobra im je ona stvar amaranth, podsjeća me na roxette u najboljim danima Very Happy onoj glasi bolje leži na ovu mjuzu nego tarji, koja je samo urlala

Da je i Godard nešto priznao Very Happy

al nisam reka da mi je nova dobra Razz samo mi je bolja nego tarja
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimesub srp 07, 2007 4:32 pm

Godard je napisao/la:
Selaphiel je napisao/la:
Godard je napisao/la:
Selaphiel je napisao/la:
Godard je napisao/la:
loši ste

Nemoj offtopičarit u mom topicu,ja to ne radim u tvom Wink

pokuša si, al ja san te upozorio Cool

ONTOPIC: dobra im je ona stvar amaranth, podsjeća me na roxette u najboljim danima Very Happy onoj glasi bolje leži na ovu mjuzu nego tarji, koja je samo urlala

Da je i Godard nešto priznao Very Happy

al nisam reka da mi je nova dobra Razz samo mi je bolja nego tarja

cc..you will never learn Razz .Dobro dosta offtopica.
[Vrh] Go down
Dreamy Eyed
Innitiate
Innitiate
Dreamy Eyed


Broj postova : 146
Age : 31
Lociran/a : Harbinger`s gate
Registration date : 06.07.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimeuto srp 10, 2007 1:57 pm

[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimeuto srp 10, 2007 6:31 pm

Dreamy Eyed je napisao/la:
http://www.sendspace.com/file/mz3hgz

Bye Bye Beautiful Very Happy

Thx A LOTTTTT Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Godard
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Godard


Broj postova : 514
Age : 36
Lociran/a : Alphaville
Registration date : 22.06.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimeuto srp 10, 2007 6:35 pm

s ovom pismom su debelo zasrali... a amaranth je tako lipo počea Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimeuto srp 10, 2007 6:37 pm

Godard je napisao/la:
s ovom pismom su debelo zasrali... a amaranth je tako lipo počea Crying or Very sad

Slozia bi se,pisma je i meni dosadna,još jedna uz Cadence of her last breath Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Dreamy Eyed
Innitiate
Innitiate
Dreamy Eyed


Broj postova : 146
Age : 31
Lociran/a : Harbinger`s gate
Registration date : 06.07.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimeuto srp 10, 2007 9:32 pm

a dajte ajde... i nije tako jako grozna pjesma... bolja je od Cadence... samo ju trebate poslušat više puta da uđe u uho jer i nema baš neku lako pamtljivu melodiju kao Amaranth
[Vrh] Go down
Lady(Mistress)Tiona
Barba Grgo ti seksne mamu
Lady(Mistress)Tiona


Broj postova : 343
Age : 33
Lociran/a : Admantine Gates
Registration date : 27.05.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimeuto srp 10, 2007 10:45 pm

ma sve će to bit dobro Nightwish,zauvik podršku....
Bye bye mi je ritam dobar,candece nije to to,amaranth woooooo,the poet woooo,while your lips woooooooooooooow,eva nice lipo,ma ja čekam 7 days to the wolves
[Vrh] Go down
http://tisinaucamcu.blog.hr/
Dreamy Eyed
Innitiate
Innitiate
Dreamy Eyed


Broj postova : 146
Age : 31
Lociran/a : Harbinger`s gate
Registration date : 06.07.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimesri srp 11, 2007 2:09 am

ja isto oćem 7 days to the wolves.... ovaj sample koji sam čula.... aaa.... predivno Very Happy
valjda će i to uskoro procurit =)
[Vrh] Go down
Godard
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Godard


Broj postova : 514
Age : 36
Lociran/a : Alphaville
Registration date : 22.06.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimesri srp 11, 2007 3:58 pm

kako vas mame s jednom po jednom pismom Razz
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimesri srp 11, 2007 4:01 pm

Godard je napisao/la:
kako vas mame s jednom po jednom pismom Razz

Dobro zboriš,nek cili album puste kad će ionako procurit.Pravi fanovi će kupit original ionako i ovako Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimesri srp 11, 2007 4:09 pm

Ja kupujem original definitivno.....Imam i Once original....i ne bi ga dala nikome za sve na svitu....... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimesri srp 11, 2007 4:21 pm

Cadaverous Moon je napisao/la:
Ja kupujem original definitivno.....Imam i Once original....i ne bi ga dala nikome za sve na svitu....... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Mislin da cu i ja uzet oriđiđi kad dodje.
[Vrh] Go down
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimesri srp 11, 2007 4:40 pm

Imam i End Of An Era i End Of Innocence originalne DVD-ove....Ostala njihova diskografija je nažalost spržena....da imam love sve bih kupovala originalno...e i btw meni je Bye Bye Beautiful skroz ok....treba je poslušat više puta,isto kao i Cadence....
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimesri srp 11, 2007 4:43 pm

Cadaverous Moon je napisao/la:
Imam i End Of An Era i End Of Innocence originalne DVD-ove....Ostala njihova diskografija je nažalost spržena....da imam love sve bih kupovala originalno...e i btw meni je Bye Bye Beautiful skroz ok....treba je poslušat više puta,isto kao i Cadence....

Uf,End Of An Era san kupia dok još nije ni doša u Hrvatsku,tj.dok san bia u Italiji u Trstu,a ostatak spržen,hehe.Ma nije Bye,Bye loša pisma ali mi nije na razini Amarantha,Poeta i Seven days to the wolves(ovaj sample sta san cua).
[Vrh] Go down
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimesri srp 11, 2007 4:47 pm

Ali stvarno i budala vidi za koga je napisana....Mogao je stvarno biti malo manje izravan....baš me zanimaju Tarjine reakcije na sve ovo u vezi Nightwisha....na novi album,pjesme,Anette....
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimesri srp 11, 2007 4:51 pm

Cadaverous Moon je napisao/la:
Ali stvarno i budala vidi za koga je napisana....Mogao je stvarno biti malo manje izravan....baš me zanimaju Tarjine reakcije na sve ovo u vezi Nightwisha....na novi album,pjesme,Anette....

Hah,pročita san na jednom forumu da je Bye,bye posvecena Tarji,Master Passion Greed njenom mužu Marcellu,a Poet Tuomasu samom Very Happy .I jos se sumnja da i u Eva isto govori o Tarji..Tuomas gubi inspiraciju Laughing
[Vrh] Go down
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimesri srp 11, 2007 4:56 pm

Selaphiel je napisao/la:
Cadaverous Moon je napisao/la:
Ali stvarno i budala vidi za koga je napisana....Mogao je stvarno biti malo manje izravan....baš me zanimaju Tarjine reakcije na sve ovo u vezi Nightwisha....na novi album,pjesme,Anette....

Hah,pročita san na jednom forumu da je Bye,bye posvecena Tarji,Master Passion Greed njenom mužu Marcellu,a Poet Tuomasu samom Very Happy .I jos se sumnja da i u Eva isto govori o Tarji..Tuomas gubi inspiraciju Laughing


Ma nije....valjda.... Laughing Laughing Laughing cheer Ali ionako što god da on napiše mi ćemo slušat tako da mu je svejedno..... Laughing Laughing Laughing Laughing rock on 2
[Vrh] Go down
Godard
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Godard


Broj postova : 514
Age : 36
Lociran/a : Alphaville
Registration date : 22.06.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimesri srp 11, 2007 9:00 pm

moja prva procjena benda i pisme je 90 posto točna u mojem iskustvu, pa ću ipak zaobić ove pisme koje mi se ne sviđaju Laughing
[Vrh] Go down
Lady(Mistress)Tiona
Barba Grgo ti seksne mamu
Lady(Mistress)Tiona


Broj postova : 343
Age : 33
Lociran/a : Admantine Gates
Registration date : 27.05.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimečet srp 12, 2007 12:46 am

ajooo,ja iman Once oriđiđi platinum izdanje i to san dobila Very Happy Very Happy i namjeravam kupit Dark Passion Play to san odma rekla,iz poštovanja i jer ih obožavammmm i zato jer je to početak nove ere Smile istina bye bye se treba više puta poslušat stvarno a the poet and the pendulum ima savršene riči,u kojima se nalazim,ma ja njih obožavan i obožavat ću i iii ono sve najbolje
[Vrh] Go down
http://tisinaucamcu.blog.hr/
Little bird
Vrapčica
Little bird


Broj postova : 262
Age : 32
Lociran/a : Tu negdi...
Registration date : 14.06.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimečet srp 12, 2007 10:00 am

Iman njihov mp3 skoro cili...Prije san ih puno više slušala, sad san zapela za drugu vrstu metala...

Al inače, pisma The Kinslayer je boli glava...Ta mi je najdraža
[Vrh] Go down
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimečet srp 12, 2007 3:17 pm

Sada jedno nebitno pitanje al me svejedno zanima.... Laughing Kakav vam je cover za Dark Passion Play.....?Meni se uopće ne sviđa....štoviše,mislim da im je najlošiji dosad....
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimečet srp 12, 2007 3:28 pm

Cadaverous Moon je napisao/la:
Sada jedno nebitno pitanje al me svejedno zanima.... Laughing Kakav vam je cover za Dark Passion Play.....?Meni se uopće ne sviđa....štoviše,mislim da im je najlošiji dosad....

Ja osobno ne kužm šta predstavlja onaj ka neki kameni simbol Neutral .Da znan šta znači možda bi mi se i svidia.
[Vrh] Go down
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimečet srp 12, 2007 3:43 pm

Baš tako.....najbolji cover im je za Oceanborn....koji je ujedno i moj najdraži Nightwish album.... Cool Cool Cool Cool Laughing
[Vrh] Go down
Lady(Mistress)Tiona
Barba Grgo ti seksne mamu
Lady(Mistress)Tiona


Broj postova : 343
Age : 33
Lociran/a : Admantine Gates
Registration date : 27.05.2007

Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimečet srp 12, 2007 3:59 pm

Meni je također najbolji cover za Oceanborn,i također to in je i najkvalitetniji album,to mi je naj album općenito i century child mi je draži jer ono emocije itd...dark passion play također da znam vjerojatno bi mi se svidia
[Vrh] Go down
http://tisinaucamcu.blog.hr/
Sponsored content





Nightwish - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nightwish
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nightwish lyrics..

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: METAL i Glazbeni Pravci :: Symphonic/Ambient-
Forum(o)Bir: