Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Bad Company

Go down 
+2
Godard
Makana
6 posters
Autor/icaPoruka
Makana
Innitiate
Innitiate
Makana


Broj postova : 212
Registration date : 06.08.2007

Bad Company Empty
PostajNaslov: Bad Company   Bad Company Icon_minitimepet kol 10, 2007 2:02 pm

Bend Bad Company moglo bi se rec da je nasta od Free-a. posto su raspadom Free-a, vokal Paul Rodgers i bubnjar Simon Kirke dovukli oko sebe na gitari Micka Ralphsa iz Mott The Hoople (progresiv/glam pop rock), i basistu iz King Crimsona Bozza Burrella...
Posto su svi gore navedeni dolazili iz vec daleko popularnih i "razvikanih grupa (Free, King Crimson, Mott The Hoople), prisiven in je odma naziv super-grupe!
Od strane javnosti su bila velika ocekivanja, koja su ispunjena vec prvin albumon "Bad Company", koji spada u kultne albume rock n' rolla...
Albumom su dominirali Rogersovo koketiranje sa R&B i Soul glazbon, zestoki blues/hard rock rifovi Ralphsa, i "čvrsta" ritam sekcija...
prvi hit-singl je bia "Can't Get Enought".
Vokal Rogers se iskaza i na klavijaturama (Ready For Love, i Bad Company)
btw, pisma "The Way I Choose" jebeno podsjeca na Topićevu "Da Li Znaš Da Te Volim" blue smile

po mome osobnom gustu i procjeni, "Bad Company" je bia album koji oni vise nikad nisu niti nadmasili, niti ponovili...
cak mise cini da su se nakon 2. (Straight Shooter) i 3. (Run With The Pack) albuma počeli vidljivo razvodnjavat... Sad
80' pod navalom sintisajzera, i oni "popustaju" i ubacuju ga u svoju muziku... time mozda jesu dobili na "sminkerastijem" zvuku, ali su izgubili zestinu... Sad

80-ih (nesican se tocno kad!) su se raspali (Ralphs i Kirke ostaju pod istim imenom od cile pocetne postave!), a 98' se ponovo okupljaju...

danas Paul Rodgers nastupa sa Queenon po turnejama, koliko je meni poznato! Wink

od video zapisa pogleda san (i posjednujen) jedino DVD "Merchants Of Cool" koji me je blago receno razocara... zapis klasicnog novog koncerta "mi se okupili da vama mozemo naplacivat ulaznice 50 dolara, i tako zaradit jos koji miljun na staroj slavi"... Wink
[Vrh] Go down
Godard
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Godard


Broj postova : 514
Age : 36
Lociran/a : Alphaville
Registration date : 22.06.2007

Bad Company Empty
PostajNaslov: Re: Bad Company   Bad Company Icon_minitimepet kol 10, 2007 2:48 pm

bogovi, jedan od najdražih mi rock bendova sa jednim od najdražih mi pivača ikad... bend bez ikakve greške, sa odličnim superstar glazbenicima i masu genijalnih hitova, od kojih izdvajam feels like makin love, shooting star, te can`t get enough... fantastični u svakoj svojoj fazi... tijekom početka 80ih su pali malo na kvaliteti, ali se krajem 80ih vraćaju u stilu sa nekolicinom vrhunskih albuma do sredine 90ih, da bi danas uglavnom svirali turneje sa starim hitovima.... fantastično... jedva čekam vidjeti što će ispast sad s albumom queen + paul rodgers
[Vrh] Go down
Makana
Innitiate
Innitiate
Makana


Broj postova : 212
Registration date : 06.08.2007

Bad Company Empty
PostajNaslov: Re: Bad Company   Bad Company Icon_minitimepet kol 10, 2007 2:51 pm

mislis da ce P. Rodgers uvatit Mercury-ja?Wink
[Vrh] Go down
MetalGod
Innitiate
Innitiate
MetalGod


Broj postova : 94
Age : 36
Lociran/a : Split
Registration date : 18.06.2007

Bad Company Empty
PostajNaslov: Re: Bad Company   Bad Company Icon_minitimesub kol 11, 2007 4:55 pm

Ovako, mislin da je nezahvalno uspoređivat Freddiea i Paula.
Paul nije tu da uvati Freddiea, nego da interpretira na svoj način.

Inače, Bad Company nisan sluša puno, i nisan sluša sve.
Posluša san album Bad Co. i best of.
Bend stvarno zaslužuje pohvale! Ludilo vokal, aranžmani, zvuk, interakcija gitara, intervalske solaže, a još kad se ubaci usna harmonika...

Naj pisme: Feels like makin' love, Can't get enough, Runnin' with the pack, Shooting star, bad company, ...
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/electricchairband
Makana
Innitiate
Innitiate
Makana


Broj postova : 212
Registration date : 06.08.2007

Bad Company Empty
PostajNaslov: Re: Bad Company   Bad Company Icon_minitimesub kol 11, 2007 5:04 pm

MetalGod je napisao/la:
Ovako, mislin da je nezahvalno uspoređivat Freddiea i Paula.
Paul nije tu da uvati Freddiea, nego da interpretira na svoj način.

ma naravno!Wink

ja se slazen s tobon... al opet... Mercury je ima svoj stil pivanja, a opet Rodgers ima svoj... Wink

sad ostaje za vidit kako ce sve to ispast, i oce li ta interpretacija "drzat" vodu...

a opet imas i neke pisme koje su zastitni znak izvodjača i "nezamislivo" ih je cut u bilo cijoj izvedbi osim orginalne! Wink

ko sta bi bilo mozda nezamislivo cut iciju interpretaciju "Axsis:Bold As Love" osim od Hendrixa...Wink

al u svakom slucaju...interpretacija ce mu morat bita jaaako dobra da "zauzme" Mercuryevo misto!SmileSmile

ja se nadan da ce mu to poc za rukon!Wink
[Vrh] Go down
Godard
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Godard


Broj postova : 514
Age : 36
Lociran/a : Alphaville
Registration date : 22.06.2007

Bad Company Empty
PostajNaslov: Re: Bad Company   Bad Company Icon_minitimesub kol 11, 2007 5:57 pm

ja imam video koncert paula rodgersa sa queenom i mogu reć da je rodgers fenomenalno zamijenio freddieja i da su svi ljudi koji su to još gledali zadovoljni koliko i ja Wink
[Vrh] Go down
Makana
Innitiate
Innitiate
Makana


Broj postova : 212
Registration date : 06.08.2007

Bad Company Empty
PostajNaslov: Re: Bad Company   Bad Company Icon_minitimesub kol 11, 2007 6:54 pm

Godard je napisao/la:
ja imam video koncert paula rodgersa sa queenom i mogu reć da je rodgers fenomenalno zamijenio freddieja i da su svi ljudi koji su to još gledali zadovoljni koliko i ja Wink


bili se to dalo kako rjesit (trejdat ili sta slicno) ? Wink
[Vrh] Go down
Godard
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Godard


Broj postova : 514
Age : 36
Lociran/a : Alphaville
Registration date : 22.06.2007

Bad Company Empty
PostajNaslov: Re: Bad Company   Bad Company Icon_minitimesub kol 11, 2007 7:41 pm

možemo se dogovorit, nije problem Wink
[Vrh] Go down
satan666
Lurker
Lurker
satan666


Broj postova : 28
Age : 43
Lociran/a : split
Registration date : 22.08.2006

Bad Company Empty
PostajNaslov: Re: Bad Company   Bad Company Icon_minitimepon kol 20, 2007 2:37 am

jedan od najboljih bendova po meni,u rocku,imam albume,osobito mi se sviđaju,bad company,run with a pack pa i straight shooter,i još..heh

mislim da su pisme jako kvalitetne po rock i ima rock balada,ljubavnih,vokal izvrstan paul rodgers
Very Happy
[Vrh] Go down
Vasilij
Lurker
Lurker



Broj postova : 46
Registration date : 18.01.2008

Bad Company Empty
PostajNaslov: Re: Bad Company   Bad Company Icon_minitimepet sij 18, 2008 12:12 am

eeeeeeeeeeeeeeeeeee


to ze zove muzika!!!

jos fale slade i sweet t.rex i ekipa da ovaj forum bude dobar
[Vrh] Go down
majik
Innitiate
Innitiate
majik


Broj postova : 175
Age : 36
Registration date : 09.03.2008

Bad Company Empty
PostajNaslov: Re: Bad Company   Bad Company Icon_minitimened oľu 09, 2008 1:47 am

ne cula
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bad Company Empty
PostajNaslov: Re: Bad Company   Bad Company Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bad Company
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: ROCK i Glazbeni Pravci :: Rock n' Roll-
Forum(o)Bir: