Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Zaljubljeni parovi i njihova bliskost

Go down 
+16
majikkou
StratFreak
Gackt Camui
Count Noctferus
nepthys
superbia
mer_de_noms
Variador_aka_Bugi
Immolation
rain girl
Partybraker
black diamond
Protector Of Shade
.:child.in.time:.
Cat On a Wire
Braunila
20 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Braunila
Innitiate
Innitiate
Braunila


Broj postova : 86
Age : 34
Registration date : 20.08.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimeuto kol 22, 2006 12:27 pm

svi od nas imamo u svojoj okolini baren jedan od onih parova koji tvrde da sve šta rade, rade zajedno. to zvuči nama samcima ponekad privlačno/slatko/romantično al isto tako, to me navodi na razmišljanje.
ako ste čitav dan zajedno i sve obavljate u društvu svog partnera, di je onaj 'kako si provea/la dan?' razgovor..? to je banalni primjer ali takvi razgovori dovode do bliskosti.
pa su tu onda i navike koje steknete baš zbog svoje 'bliskosti', 'zaljubljenosti'/'opsjednutosti'.
fasciniraju me parovi koji čine skupa i one radnje koje stvarno nisu, ono. Laughing koriste wc zajedno. i ne, ne mislin na ono kjut tuširanje kad isprskate čitav banj i napunite pjenon zidove. neki kažu da je to pravi pokazatelj bliskosti, al ja ne mogu smislit da mi neko stoji tu dok ja piškin. Laughing
pa ono međusobno brisanje nosa/šišanje noktiju/čačkanje zubiju/štrukavanje čireva.. puke
doživjeh i ja brisanje nosa. al san bila prebolesna i tad je bilo ok. al ukoliko nekome to stvarno nije potribno, molin vas. il bar nemojte ispri mene. neću koristit termin odvratno, ima ljudi kojima je to ok.
pa ide ono šta mene najviše nervira u tin simbiozama. povjerite se jednoj polovici te veze i onda ona to drito iznese onon drugome. ako to šta san recimo ja nekome ispričala ne ugrožava vašu vezu, može li to molin vas bit i dalje prijateljska tajna? 'ali ja neman tajni ispri svog momka/cure.' mrš. Laughing
i još samo oni koji se pretvaraju u svoje partnere. srastu jedno s drugin pa sad identično govore, imaju wicked koordinaciju pokreta i naravno, kad ih sretnete bez njihove ljubavi; jedino šta vas pitaju je 'jel imaš za poziv?' i upute ga polovici, i odgovore na tvoje pitanje 'šta ima nova?' sa rečenicon koja ti odaje di je sad upravo osoba koju čekaju i naravno ispovid kako in toliko nedostaje a vidili su se jutros.

poznajen ja i dosta parova koji su misecima, godinama skupa. i mogu čak za neke od njih reć da su jedno od najprijatnijih društava za kavu/izlazak. iznimke uvik postoje.
e, zaljubih se i ja jednon davno. al ne sićan se da je bilo ovako. Razz
[Vrh] Go down
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimeuto kol 22, 2006 1:28 pm

slusaj, o svemu ovome bi se dalo raspravljat. sta se tice skupnog pisanja, brisanja nosa i strukavanja pristeva- mislim da je to bas njihova osobna stvar- ALI ako u to uvlace trecu/cetvrtu/petu osobu, onda imas puno pravo ili pokrit oci ili dobacit stagod mig
i da, 'sve sto rade rade zajedno'. ok, ne bas sve- ali veliki dio dana provodim sa dragim. i to svaki dan, vec 10 mjeseci. i ne, nismo si dosadili, i ne nismo zapali u rutinu (sto mi je totalno glup izraz kad je zivo bice u pitanju) i da i dalje imamo pregrst tema u vidu razgovora i da, i dalje se medusono pitamo kako si proveo/la dan Wink (i nemoj mi sad odgovorit nesto tipa, rekoh cast iznimkama Razz Smile )
tila san rec da ono sta je osobno kao (npr dnevne navike) treba i ostat osobno. ako vec nisi prisinjen dijelit stan s tim ljudima, ne moras biti zrtva. jer ono. zamisli da ja sad donesem grickalicu u duje i pocnem sisat nokte nekome isprid nosa dok pije kavu/prica s nekim/narucuje. ok, malo san karikirala- ali tako zvuci Smile

jos tajne da rijesim Wink
ako nesto doznam sto eto i nije toliko bitno- pa naravno da cu rec dragome blue smile
ako je nesto bitnije u pitanju- a data osoba me izricito zaolila da nikome ne govorim- onda necu.
ali braunila... da te pitam nesto. zar ti sto tako ne prijaju ljudi koji MORAJU sve rec svojoj prijateljici/prijatelju, jer im sve govore- oni su najbolji prijatelji.
ali moras priznat- zar ti se bas nikad nije dogodilo da kazes nesto bitno najboljoj prijateljici, a radi se o nekome drugome, ali rekla si zato sta se oslanjas na nju i vjerujes joj potpuno?
i ja priznajem. meni se par puta omaklo isprid dragog, vjerojatno zato sta mu vjerujem (ne opravdavam se).

veza je visi stupanj prijateljstva, isto tako kad si svaki dan s prijateljem/icom, opet si u vezi. pravila su slicna - u principu postoje samo ona moralna Wink


..
tko sam ja da ti suuuudimmm
...ali da sisanje noktiju... Laughing
[Vrh] Go down
.:child.in.time:.
Innitiate
Innitiate
.:child.in.time:.


Broj postova : 61
Age : 35
Registration date : 20.08.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimeuto kol 22, 2006 2:19 pm

slažen se s oba dva posta naviše, i sve šta bi napisala bi bia copy-paste. Laughing

- osin šta ću reć da koliko god me privlači s nekin bit toooliko blizak (bez onog o noktima, i nosu) da provodiš 24/7 s njim, toliko mi nema smisla i glupo je. uvik bi tu imala vrimena za prijatelje i kave s njima bar jednom dnevno. jer ka šta je i Brauni napisala, di je onaj dio ''kako si provela dan?''..? ne znan, mislin da je vrstu takve bliskosti ipak bolje odgodit za vrime kad budemo stariji zreliji i u... 'pred brak' šemi. (nisan se mogla bolje izrazit) nego kad smo mladi, ludi i tako to. nije mi nekako vrime za tako blisku, ozbiljnu vezu kad ste jedno drugome sve. ama baš sve. Embarassed
(iako je to lipo, da se razumimo)
[Vrh] Go down
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimesri kol 23, 2006 10:01 am

pa sta? ajde bogati. meni je sick kad si sa prijateljicon po cili dan- svaki dan vanka, a ne sevite se cackanje
[Vrh] Go down
Braunila
Innitiate
Innitiate
Braunila


Broj postova : 86
Age : 34
Registration date : 20.08.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimesri kol 23, 2006 7:09 pm

.:child.in.time:. je napisao/la:
mislin da je vrstu takve bliskosti ipak bolje odgodit za vrime kad budemo stariji zreliji
starost i zrelost su dva nepovezana pojma. Wink

Cat On a Wire je napisao/la:
pa sta? ajde bogati. meni je sick kad si sa prijateljicon po cili dan- svaki dan vanka, a ne sevite se cackanje
Rolling Eyes
to ti moš samo pretpostavljat. ko zna šta npr. ona i black diamond rade po cile dane. Laughing
[Vrh] Go down
Protector Of Shade
Innitiate
Innitiate
Protector Of Shade


Broj postova : 87
Age : 34
Lociran/a : Land Of Shadow
Registration date : 19.08.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimesri kol 23, 2006 7:24 pm

Evo upast cu ko metak u temu...nevolim vezivanje i zaljubljivanje...toga mi je vise pun kurac..Jel svaki put kad dode do toga il me povridi il bude ubrnuto..i stvarno mi se neda...sloboda je ipak jedan a za vezivanje ima vremena kad dodu te godine onda cu mislit o tome..aa sad sta uleti cisto iz zajebancije cu to prihvatit nisat vise... motorna pila 2
[Vrh] Go down
http://protectorofshade.blog.hr
black diamond
Lurker
Lurker



Broj postova : 26
Registration date : 21.08.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimečet kol 24, 2006 1:42 pm

oke ode iman sta pisat.

1.meni je glupo kad si sa momkon 24sata,ne zbog rutine nit zbog nedostatka tema jer normalno da je moguce da se uvik ima o cemu pricat. al opet postoji jos mali miljun stvari na svitu koje se ako si stalno sa jednon osobon zanemaruju. ka npr. di su nestali tada svi prijatelji sa kojima je ta osoba prije isla na kafe. di je nestalo izlazenje sa puno prijatelja navecer i skupne pijanke. i jos pun kurac sitnica koje su jako bitne. ljudi mladi smo. mislin da nije glupo imat ozbiljnu vezu,al mislin da je glupo zbog ozbiljne veze propustit druge stvari. sve se moze uklopit. ugl

2. sta se tice brisanja nosa i istiskanja cireva itd. tu se slazen da je to njihova osobna stvar...al necu ovo bas komentirat
Very Happy Very Happy

i neznan jesan sta zaboravila
ugl
[Vrh] Go down
Protector Of Shade
Innitiate
Innitiate
Protector Of Shade


Broj postova : 87
Age : 34
Lociran/a : Land Of Shadow
Registration date : 19.08.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimečet kol 24, 2006 2:17 pm

E slazem sa tobom crni djamante... to stara! rock on! rock on 2 i amen!
[Vrh] Go down
http://protectorofshade.blog.hr
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimečet kol 24, 2006 2:30 pm

naravno da se sve moze uklopit, mos ti bit 24 sata sa dragim ALI i vani u isto vrime i to s ekipom. Laughing
iako to nije u pitanju. mislim da je glavna stvar varijacija na temu kave sa prijateljicon/prijateljen. za to se moze izdvojit vrimena, naravno, samo ne cesto kao prije. a nikad, NIKAD ne mozes ispast iz ritma s osobom koja ti je jedan odredeni period bila bliska- makar se ne vidili godinama. TO je pravo prijateljstvo. nema straha. mig
[Vrh] Go down
.:child.in.time:.
Innitiate
Innitiate
.:child.in.time:.


Broj postova : 61
Age : 35
Registration date : 20.08.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimečet kol 24, 2006 2:46 pm

Braunila je napisao/la:
.:child.in.time:. je napisao/la:
mislin da je vrstu takve bliskosti ipak bolje odgodit za vrime kad budemo stariji zreliji
starost i zrelost su dva nepovezana pojma. Wink

znam. slažem se. al krivo je ispalo. jer ja nisan rekla da su to dva vezana pojma. rekla san samo da kad budemo zreliji jednog dana (automatski ćemo bit i stariji nego danas) bi bilo bolje ostvarit takvu vezu nego sad. il šta san već tada tila reć.

Cat On a Wire je napisao/la:
pa sta? ajde bogati. meni je sick kad si sa prijateljicon po cili dan- svaki dan vanka, a ne sevite se cackanje

Shocked

Braunila je napisao/la:
Cat On a Wire je napisao/la:
pa sta? ajde bogati. meni je sick kad si sa prijateljicon po cili dan- svaki dan vanka, a ne sevite se cackanje
Rolling Eyes
to ti moš samo pretpostavljat. ko zna šta npr. ona i black diamond rade po cile dane. Laughing

brauni - Laughing
i ne radimo ništa. Cool
al htjedoh reć da nije isto. niti je sick. jer da ja iman lika, ja nebi provodila samo s prijateljima toliko vrimena, bilo bi 50:50, možda malo više njemu u početku. al kako ga neman, istina, provodin puno vrimena s BD, al nismo mi tako rijetko same ka šta se čini. nego smo obe stalno vanka sad liti. izlazimo s ekipom. izlazimo na kave. nismo s istin osobama uvik. nemoš to uspoređivat sa odnosom momak-cura. nikako.

potpuno se slažen sa BD u ovon postu njemom. nije stvar u rutini i u ničemu u biti, nego u onome šta propuštaš. razumin da je nekin ljudima druga polovica sve, al to tako nebi tribalo bit, bar dok smo ovako mladi. jer postoje i prijatelji, škola, čak i starci.. i tako to. ka šta je BD rekla - di su ostale kafe, i di je nestala pijanka na koje je ta neka osoba išla? Rolling Eyes
ma.
[Vrh] Go down
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimečet kol 24, 2006 3:08 pm

nitko od vas ne shvaca jednu jako bitnu stvar- ili im jednostavno bizi u svakome postu.
gledajuci s osobnog primjera;
JAKO je tesko brinut se o najljepsoj ruzi u vrtu.
-netko ce zalijevat cijeli vrt, netko samo svoju ruzu.
ljubit njezne, mlade latice.
opijat se njenim mirisom.
nekad zrvovat i kap krvi na trn...
a to sam izabrala. ne pijanku. ne izlazak sa ekipom, vec svoj cvijet. sve sta ste napisali stoji, ali mislim, odnosno ZNAM da je stvar osobnog odabira, ne MLADOSTI, ne prijatelja. NISTA nije glupo.
meni nije za Smile
[Vrh] Go down
.:child.in.time:.
Innitiate
Innitiate
.:child.in.time:.


Broj postova : 61
Age : 35
Registration date : 20.08.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimečet kol 24, 2006 3:13 pm

to je najbitnije - da tebi nije žao.
[Vrh] Go down
Protector Of Shade
Innitiate
Innitiate
Protector Of Shade


Broj postova : 87
Age : 34
Lociran/a : Land Of Shadow
Registration date : 19.08.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimečet kol 24, 2006 3:13 pm

Hm...ljepo receni..al ima dubokih misli...sad si me bacila u razmisljanje!
[Vrh] Go down
http://protectorofshade.blog.hr
Partybraker
Idiot
Idiot



Broj postova : 26
Age : 104
Registration date : 25.08.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimepet kol 25, 2006 8:33 pm

samo o jebačini razmišljaš
[Vrh] Go down
rain girl
Innitiate
Innitiate
rain girl


Broj postova : 164
Age : 36
Lociran/a : forest
Registration date : 21.08.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimepon kol 28, 2006 10:45 am

Protector Of Shade je napisao/la:
Evo upast cu ko metak u temu...nevolim vezivanje i zaljubljivanje...toga mi je vise pun kurac..Jel svaki put kad dode do toga il me povridi il bude ubrnuto..i stvarno mi se neda...sloboda je ipak jedan a za vezivanje ima vremena kad dodu te godine onda cu mislit o tome..aa sad sta uleti cisto iz zajebancije cu to prihvatit nisat vise... motorna pila 2
znači smin te iskoristit Laughing Laughing blue smile lol 2
šalim se :face:
[Vrh] Go down
Immolation
Moderator
Moderator
Immolation


Broj postova : 85
Age : 33
Lociran/a : City of the lost souls....
Registration date : 19.08.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimepon kol 28, 2006 3:15 pm

e ljudi svaka van čast...imate mozga.
samo ću napsiat jedno,šta je već napisano 20 puta dosad u ovome topicu ali je ono nbajbitnije,

svako bira ono šta se njemu sviđa i šta njemu odgovara,ako neko oće provodit 0-24 sa svojin momkon/curon neka provodi to se ne tiče nikoga osim njega i eventualno dobrih prijatelja ako ih totalno zapostavi,
ako oće provodit 0-24 s ekipon a ima "partnera" onda neka njih dvoje to rješe,sve šta radimo u životu je naš osobni izbor i ničiji više.
i za taj izbor sami trebamo odgovarat,naravno sve to je pitanje našeg morala,
naravno da će neko ko ima iti malo morala ostat u koliko toliko dobrim odnosima sa društvom,dok će neko manje moralan zapsotavit društvo radi partnera-šta je opet osobni izbor koji se ne tiče nikoga koga to nije povridilo ili neznan šta...
the end :sunny: raspa clap fighting :face: :drunken: :sleep: :heart:
[Vrh] Go down
Variador_aka_Bugi
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Variador_aka_Bugi


Broj postova : 302
Age : 37
Lociran/a : nema bugija
Registration date : 18.09.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimepet ruj 22, 2006 2:26 am

Immolation je napisao/la:
svako bira ono šta se njemu sviđa i šta njemu odgovara

nazalost Neutral
[Vrh] Go down
mer_de_noms
Innitiate
Innitiate
mer_de_noms


Broj postova : 51
Registration date : 21.09.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimesub ruj 23, 2006 11:00 am

ovo je odvratno Mad ljak
jedini moj nastrani nacin bliskosti je blagi sado-mazo Embarassed
[Vrh] Go down
superbia
Lurker
Lurker
superbia


Broj postova : 41
Age : 35
Lociran/a : VeLeGrad
Registration date : 25.08.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimepon ruj 25, 2006 9:21 pm

Pretjerana bliskost......
Ja san prebliska sa svojin likon pa opet nismo 24 sata zajedno,i izlazimo nekad odvojeno....i po kafama s drugin ljudima....ugl. normalan život.

Volin provodit dane i noći s njin....al u krajnosti ne iden....mislin volin ja njegovo društvo...al ipak društvo je grupica više od dvoje ljudi.....pa ono...


Ljudi moji....turpijala san ja njemu nokte(prvenstveno radi sebe)jer mi je bia gušt....a i on mene nekad ćiri dok piškin i onda skrićin i otiran ga.......PA ŠTA.....to je sve stvar od osobe do osobe.....al neko je već reka......sve je u redu dok se tu ne upliće treća il četvta i tako dalje osoba....i stin se slažen
[Vrh] Go down
nepthys
Lurker
Lurker
nepthys


Broj postova : 30
Age : 34
Lociran/a : Moscow
Registration date : 26.09.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimesub ruj 30, 2006 6:11 pm

mmm.......ne znam bili to mogla....
nisan još osjetila potrebu za tim...
al valjda ce doc i do toga...
ajme ne mogu dugo piaat,a tila bi :?
[Vrh] Go down
http://nepthys.8.forumer.com
Count Noctferus
Innitiate
Innitiate
Count Noctferus


Broj postova : 122
Age : 32
Registration date : 01.08.2007

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimeuto kol 07, 2007 5:55 pm

Protector Of Shade je napisao/la:
Evo upast cu ko metak u temu...nevolim vezivanje i zaljubljivanje...toga mi je vise pun kurac..Jel svaki put kad dode do toga il me povridi il bude ubrnuto..i stvarno mi se neda...sloboda je ipak jedan a za vezivanje ima vremena kad dodu te godine onda cu mislit o tome..aa sad sta uleti cisto iz zajebancije cu to prihvatit nisat vise... motorna pila 2

Slusaj nije to isto ka one male vezice i tako to,gledanje di ces samo kome zabit prst kurac ili sta drugo....kad budes u stvarnoj vezi onda ces vidit da za ozbiljnu vezu nisu potrebne godine i tako to....
[Vrh] Go down
Gackt Camui
Innitiate
Innitiate
Gackt Camui


Broj postova : 268
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimesri kol 08, 2007 1:18 am

vazno je da se nades s tom osobom na valnoj daljini i da mos prihvatit njene mane i vrline pogotovo mane.....
bez toga ne funkcionira...
[Vrh] Go down
StratFreak
Lurker
Lurker
StratFreak


Broj postova : 39
Age : 37
Lociran/a : Solin/Split
Registration date : 07.08.2007

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimesri kol 08, 2007 11:23 pm

Ima sam vezu di mi je cura doslovno isla na zivce sa takvim nacinom...prebliskim odnosom...nisan moga ni na WC da ne pita "a di ces" ..ispalija sam...a sad sam nedavno isto ima jednu kratku vezu sa slicnom situacijom...nisan moga vise izdrzat...ne zelin rec da mrzim bliskost, ali ne preveliku...ono, volim imat svoju slobodu.
[Vrh] Go down
Count Noctferus
Innitiate
Innitiate
Count Noctferus


Broj postova : 122
Age : 32
Registration date : 01.08.2007

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimečet kol 09, 2007 6:34 pm

Stari to nije uvik tako, kad nades onu pravu boli ce te kurac ako je non stop tu kraj tebe!!^^
[Vrh] Go down
majikkou
moderatorica SPAMa
majikkou


Broj postova : 1040
Age : 36
Lociran/a : negdi
Registration date : 22.10.2006

Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitimečet kol 09, 2007 10:57 pm

a je sad bas bi tio da te gleda dok pisas i seres?
[Vrh] Go down
http://ranto-forumo.fforumfree.com/index.htm
Sponsored content





Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljeni parovi i njihova bliskost   Zaljubljeni parovi i njihova bliskost Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zaljubljeni parovi i njihova bliskost
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: OSTALO :: Free Talk-
Forum(o)Bir: