Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Koliko stimulansi utječu osobnost?

Go down 
+6
Sentiment
Xalik
Partybraker
.:child.in.time:.
rain girl
Braunila
10 posters
Autor/icaPoruka
Braunila
Innitiate
Innitiate
Braunila


Broj postova : 86
Age : 34
Registration date : 20.08.2006

Koliko stimulansi utječu osobnost? Empty
PostajNaslov: Koliko stimulansi utječu osobnost?   Koliko stimulansi utječu osobnost? Icon_minitimeuto kol 22, 2006 11:32 am

postavljan ovaj topic prvenstveno zbog marihuane.
kažu da minja ljude. kažu da je razdvojila masu prijatelja. a ja kažen da me zbližila s nekin ljudima.
kažu da se od nje otupljuje. kažu da smanjuje mogućnost pamćenja. a ja kažen da proširuje vidike.

kako? gle, ako imate da kažen đubrivo u glavi, vama se to neće dogodit. al svi sa makar zrnon mozga i slobodnog razuma su s njon uspili razvit višu razinu. sad ćete reć da san ovisna.

ćor se koristi godinama ka ljekovita biljka. sve ljekovito se uzima u dozama, pa sad. popiješ onoliko andola koliko misliš da ti je potribno. pušiš također onoliko koliko podnosiš i koliko ti je potrebno.

..

šta vi mislite općenito o ovome? pišite svoja iskustva.
koliko su ljudi drugačiji nakon droga? ili su samo pod njon?
[Vrh] Go down
rain girl
Innitiate
Innitiate
rain girl


Broj postova : 164
Age : 36
Lociran/a : forest
Registration date : 21.08.2006

Koliko stimulansi utječu osobnost? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko stimulansi utječu osobnost?   Koliko stimulansi utječu osobnost? Icon_minitimeuto kol 22, 2006 11:41 am

pa marihuana je prominila mog prijatelja,nažalost na loše...otiša je malčice...nije sad da je posta glup ili nešto..već neki dio mozga mu je,ne znam ni ja sta..uglavnom sad muca,a prije nije,doduše on je malo pretjeriva više od 6 godina(mislim)sad također dimi ma ne toliko koliko prije...ali nije zatupija,lik je pametan i ono ka samo sta ima čudne filmove ne poticajem droga,nego ,nesto slično mojim ali još grezije...
meni paše kao antei depresiv,neka šema ka..i bude mi baš fino,ne znam meni paše..a sad da je odvojila neke ljude,može bit one kojima vjerojatno prijateljstvo i bilo klimavo,pa se trežu neki razlozi ,ako svačate u čemu je bit...
a šta se tiče tipa kao apaurini i slično,pomaže na opuštanju,i za zaspat,ako se popije s alkoholom...
a šta ja znan,nije uredu naravno,ali eto ...
ali maru nam je poklonila priroda,a što je prirodno ne virujen da toliko šretno može bit..kad nan je več dano na dar,zašto da ga ne iskoristimo,naravno ako nam paše
[Vrh] Go down
.:child.in.time:.
Innitiate
Innitiate
.:child.in.time:.


Broj postova : 61
Age : 35
Registration date : 20.08.2006

Koliko stimulansi utječu osobnost? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko stimulansi utječu osobnost?   Koliko stimulansi utječu osobnost? Icon_minitimeuto kol 22, 2006 2:32 pm

nebi se mišala u ništa to. nebi uopće rekla šta mislin. stvarno mi se više neda. jer uvik samo dobijen blidi pogled. Rolling Eyes

samo ću reć da trava totalno minja osobnost.

one prve dvi rečenice su totalno ovisne o situaciji. je, proširuje vidike u jednom smislu al isto tako te i otupljuje. je, stvara prijatelje, al ih i razdvaja. al razdvoji 100 puta bolje prijatelje, nego šta ih spaja. Neutral

ne, nisan neki freak za one koji me ne znaju - znan i ja zapalit, ali jako rijetko jer u principu ne volin te stvari. ne volin stimulanse. možda zbog straha da mi se previše svide. možda zbog priča koje san čula, a i vidila. a možda zbog jedne priče posebno, koju san pratila od početka do sad..

ma 'ebeš te stimulanse kad ljudi ne znaju granice!! Evil or Very Mad (čast iznimkama)
[Vrh] Go down
Partybraker
Idiot
Idiot



Broj postova : 26
Age : 104
Registration date : 25.08.2006

Koliko stimulansi utječu osobnost? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko stimulansi utječu osobnost?   Koliko stimulansi utječu osobnost? Icon_minitimepet kol 25, 2006 8:36 pm

ubodi se koji put, možda te još više zbliži s nekim, možda s mrtvacima?
[Vrh] Go down
Xalik
Man/Woman Of Knowleadge
Man/Woman Of Knowleadge
Xalik


Broj postova : 98
Age : 37
Lociran/a : Opatija
Registration date : 17.09.2006

Koliko stimulansi utječu osobnost? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko stimulansi utječu osobnost?   Koliko stimulansi utječu osobnost? Icon_minitimened ruj 17, 2006 6:45 am

Blah, nemam neki stav o tome, ako netko zeli pusit to i bit dobar sa mnom OK, ako zeli pusit i ne bit dobar sam mnom OK, ako ne zeli pusit isto OK, meni nije briga...

Inace ne pusim nista...
[Vrh] Go down
http://elvenphilosopher.blog.hr
Sentiment
Lurker
Lurker
Sentiment


Broj postova : 17
Age : 37
Registration date : 24.09.2006

Koliko stimulansi utječu osobnost? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko stimulansi utječu osobnost?   Koliko stimulansi utječu osobnost? Icon_minitimeuto ruj 26, 2006 12:37 pm

ne pusin...
jebes stimulanse opceanito... Very Happy
[Vrh] Go down
Variador_aka_Bugi
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Variador_aka_Bugi


Broj postova : 302
Age : 37
Lociran/a : nema bugija
Registration date : 18.09.2006

Koliko stimulansi utječu osobnost? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko stimulansi utječu osobnost?   Koliko stimulansi utječu osobnost? Icon_minitimeuto ruj 26, 2006 2:43 pm

kad bi isao napisat post napisao bi u rijec sve kao Braunila... bas u rijec...
utjece na kratkotrajno pamcenje...al to je privremeno....
ona nece oglupit nikoga for god sake...a to sto ce mu prominit vidike pa ce mu neke stvari postat vaznije nego prije, to je tako...dogada se...tesko je razumit napusene ljude...
ja i prijatelj smo se puno puta uvijerili da je lose bit napusen kraj nenapusenih ljudi...kako mi kazemo, na drugcijim smo frekvencijama od njih pa se teze razumit...Koliko stimulansi utječu osobnost? Lol%21

ima jedno pravilo, postuj travu i onda ce postovati tebe...
hahahaha...
ljudi kazu da stvara horrore...eh svjesnost se poveca puno i koncetracija....tako kad pomislis na nesto lose, to osjetis puno jace, i onda ljudi dobiju horror....
ali ako ti je ugodno i ako si pomiren sa okolinom to se nece dogodit...
[Vrh] Go down
Variador_aka_Bugi
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Variador_aka_Bugi


Broj postova : 302
Age : 37
Lociran/a : nema bugija
Registration date : 18.09.2006

Koliko stimulansi utječu osobnost? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko stimulansi utječu osobnost?   Koliko stimulansi utječu osobnost? Icon_minitimeuto ruj 26, 2006 3:02 pm

.:child.in.time:. je napisao/la:
stvara prijatelje, al ih i razdvaja. al razdvoji 100 puta bolje prijatelje, nego šta ih spaja.

ne krivi travu molim te...krivi covjeka sto je uzima...

.:child.in.time:. je napisao/la:
ma 'ebeš te stimulanse kad ljudi ne znaju granice!! Evil or Very Mad (čast iznimkama)

pih...

T 0 0 L je napisao/la:


I must feed my will to feel my moment drawing way outside the lines.
I must feed my will to feel this moment urging me to cross the line.

Reaching out to embrace the random.
Reaching out to embrace whatever may come.
I embrace my desire to
feel the rhythm, to feel connected
enough to step aside and weep like a widow
to feel inspired, to fathom the power,
to witness the beauty, to bathe in the fountain,
to swing on the spiral of our divinity and still be a human.
Koliko stimulansi utječu osobnost? Amen
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Koliko stimulansi utječu osobnost? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko stimulansi utječu osobnost?   Koliko stimulansi utječu osobnost? Icon_minitimeuto ruj 26, 2006 3:57 pm

Sentiment je napisao/la:
ne pusin...
jebes stimulanse opceanito... Very Happy

hehe...
znam ja od cega se nas kolega admin ufilmasio jednom... I zbog cega vise nikad nece ponovo;)

Jeli Sentiment sjecas li se toga puta ? Razz
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Sentiment
Lurker
Lurker
Sentiment


Broj postova : 17
Age : 37
Registration date : 24.09.2006

Koliko stimulansi utječu osobnost? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko stimulansi utječu osobnost?   Koliko stimulansi utječu osobnost? Icon_minitimeuto ruj 26, 2006 4:03 pm

BloodLusT je napisao/la:
Sentiment je napisao/la:
ne pusin...
jebes stimulanse opceanito... Very Happy

hehe...
znam ja od cega se nas kolega admin ufilmasio jednom... I zbog cega vise nikad nece ponovo;)

Jeli Sentiment sjecas li se toga puta ? Razz
Rolling Eyes

a ono...e ka.
[Vrh] Go down
schism
Lurker
Lurker
schism


Broj postova : 31
Age : 39
Registration date : 19.09.2006

Koliko stimulansi utječu osobnost? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko stimulansi utječu osobnost?   Koliko stimulansi utječu osobnost? Icon_minitimepet lis 27, 2006 9:26 am

marihuana ... sve ovisi jel ti za zabavu ili nešto više. Koristi se u shamanismu uz ostale psihoaktivne substance kao jedan od alata u spiritualnom rastu (sto ne ukljucuje opijate tipa heroin, kokain, etc).
Otvara svijest, i ima tendenciju pokazati ti veliki dio tvoje podsvjesti, jedina ovisnost koju stvara je na psihičkoj bazi, kao što i čokolada ili bilo što drugo može, što ugl. znači da se previše svidi korisniku pa je upotrebljava pre-često, for fun mostly. Ne stvara fizičku ovisnost kao opijati.

Da li zbližava ili razdvaja ljude... nije stvar u travi, stvar je u ljudima i njihovim postupcima.
[Vrh] Go down
Lady(Mistress)Tiona
Barba Grgo ti seksne mamu
Lady(Mistress)Tiona


Broj postova : 343
Age : 33
Lociran/a : Admantine Gates
Registration date : 27.05.2007

Koliko stimulansi utječu osobnost? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko stimulansi utječu osobnost?   Koliko stimulansi utječu osobnost? Icon_minitimeuto svi 29, 2007 1:17 am

psihičkim slabima potrebno je nešto za stimuliraanje...onima koji se gube...u svemu opčenito...
[Vrh] Go down
http://tisinaucamcu.blog.hr/
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Koliko stimulansi utječu osobnost? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko stimulansi utječu osobnost?   Koliko stimulansi utječu osobnost? Icon_minitimeuto svi 29, 2007 4:00 pm

lol ja se ne slazem.
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Variador_aka_Bugi
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Variador_aka_Bugi


Broj postova : 302
Age : 37
Lociran/a : nema bugija
Registration date : 18.09.2006

Koliko stimulansi utječu osobnost? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko stimulansi utječu osobnost?   Koliko stimulansi utječu osobnost? Icon_minitimeuto svi 29, 2007 11:38 pm

ja sam cuo nesto zanimljivo nedavno...
da na ljude koji su svjesni svojih misli (sebe) i pomireni sa sebom i slicno, ni najjace droge (koji imaju psihicki ucinak) nece djelovati na njih...
a neke od tih droga su trave , gljive i lsd....
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Koliko stimulansi utječu osobnost? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko stimulansi utječu osobnost?   Koliko stimulansi utječu osobnost? Icon_minitimesri svi 30, 2007 12:50 am

nije bas tako Smile droge ce dijelovat Wink
ali... oni ce se moc kontrolirat Smile
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Variador_aka_Bugi
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Variador_aka_Bugi


Broj postova : 302
Age : 37
Lociran/a : nema bugija
Registration date : 18.09.2006

Koliko stimulansi utječu osobnost? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko stimulansi utječu osobnost?   Koliko stimulansi utječu osobnost? Icon_minitimesri svi 30, 2007 5:53 pm

ne ne ... nemislim na kontrolu... stvar je u tom psihickom ucinku...umor od trave je npr. fizicki ucinak...
ali halucinacije su psihicki..
do tada sam slusao kako ljudi koji jos dan adnas uzimaju pishodelke imaju te halucinacije i ugodno se osjecaju...
ali taj covjek o kojem se pricalo nije imao nit vizualne ni zvucne halove...
kad nadem referencu, postat cu je da vidis o cemu pricam...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko stimulansi utječu osobnost? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko stimulansi utječu osobnost?   Koliko stimulansi utječu osobnost? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko stimulansi utječu osobnost?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: OSTALO :: Free Talk-
Forum(o)Bir: