Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?

Go down 
+16
Battleaxe
mala pankerica
floramye
Tanatos
PAPUNDEK
beerhead
Psychotron
Gackt Camui
Lemonfan!Glamorous Sky
serial
Knjaz Varggoth
Mahnitu
Samael
Cat On a Wire
Narfuin
Selaphiel
20 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimened srp 29, 2007 5:46 am

Već duže vrijeme želin otvorit ovakav topic,a kako sam još pod dojmom održanog koncerta Marka Perkovića Thompsona mislim da je sad pravo vrijeme.Iskreno me zanima vaše mišljenje o njemu kao pjevaču,neki čak kažu i ''političkoj marioneti koja diže profit na budalama i primitivcima'' da se tako izrazim.Unaprijed vam kažem da se neću ljutit ako me izgadite radi idućih stvari koje ću napisat..

Dakle 27.07.'07 održan je koncert na Starom Placu u Splitu,a već i po samim najavama dalo se naslutiti kako će to bit spektakl za pamćenje.Kako prije nisam puno obraćao pozornost na njega,možda čak i radi predrasuda kojima sam svaki dan bio izložen o njemu kao pjevaču,glazbeniku pa čak i ličnosti-nije me previše interesirao ni on ni njegov rad.I onda sam prije par mjeseci dobio dobre preporuke o Thompsonovom novom albumu ''Bilo jednom u Hrvatskoj'' i naravno ponukan tim,preslušah cijeli album više puta.I rezultat je bio iznenađujuće dobar - prvenstveno što se tiče same svirke i benda.I tako malo po malo,naučih ja sve pjesme bez obzira na ljude koji su me okolo osuđivali zbog toga,jer me oduvijek zanimala glazba kao takva a nisam je dijelio na onu lošu i onu dobru,a i odgojen sam hvala Bogu u liberalnoj obitelji u kojoj sam mogao sam birati svoj put,bez da mi ga itko drugi nameće.

I da se vratim na sam koncert,kupih kartu i sa par dobrih frendova kojih ovim putem pozdravljam uputim se na taj pomalo rizičan koncert,opet kako su ga neki nazivali.I istina,bijaše mnogo ljudi unutra koje ovdašnja populacija naziva đikanima,seljacima etc.,ali ujedno primjetih da od tih ustaških kapa i grbova NDH ni traga.Možda sam naišao na njih par ali to je bilo to.Većinom su ljudi bili obilježeni raznoraznim hrvatskim znakovljima ali napominjem - čisto hrvatskim,dakle domoljubnim.

I tako ubrzo započne koncert koji je bio u najmanju ruku pravi spektakl ali ne bi sad o tome jer to nije tema.

Želio bih dočarati atmosferu i osjećaj koji me obuzea kada su se svi ti ljudi oko mene kojih je bilo na tisuće, zajedno zagrlili i pjevali iz sveg glasa domoljubne pjesme,pjesme o Hrvatskoj povijesti,o ljubavi prema Bogu,o poginulim braniteljima koji su živjeli za ideal nezavisne Hrvatske države.Ostala mi je slika u glavi sina koji grli staru majku i pjeva zajedno s njom,oca koji grli sina i zajedno s njim uživa u toj, u najmanju ruku,fascinantnoj atmosferi.I tada osjetih nešto što nisan imao baš priliku dosad - taj osjećaj pripadnosti Hrvatskom narodu i jedinstva koji se danas nažalost tako rijetko viđa u državi Hrvatskoj.Jesam li se ja tako osjećao zbog svog vječnog idealističkog ustroja ili sam pak primitivan kao desetke tisuća ljudi koji su u tim trenutcima pjevali u jedan glas,disali istim plućima i živjeli za istu državu,to dajem vama na procjenu.

Za kraj bih izdvojia natpis koji me se veoma dojmio na jednoj hrvatskoj zastavi:

- Zar je grijeh voljeti? -
[Vrh] Go down
Narfuin
Forgotten Bard
Forgotten Bard
Narfuin


Broj postova : 617
Age : 36
Lociran/a : Where the sea and sky become one
Registration date : 20.06.2007

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimened srp 29, 2007 1:29 pm

Care! Sve sto cu ja rec na ovo: i amen!

worship worship worship


P.S. Sta se tice samog koncerta neman rijeci! To je bilo nesto fenomenalno!
[Vrh] Go down
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimened srp 29, 2007 5:30 pm

mislim da nebi trebalo buditi neke osjecaje. zato misljenja jesu podijeljena. jedna je majka docekala svoga sina, a druga mu je plakala na grobu, ako mu je tijelo uopce nadeno. sve to za slobodu.

svaki hrvat to drzi, pamti u sebi i dici se svojom zemljom.

-upravo radi takvih podijeljenih misljenja mislim da se nebi trebalo vracati u proslo vrijeme, otvarati stare rane, vec pamtiti ono sto je bilo prije, shvatiti greske i graditi bolju buducnost. a ako je potrebna inspiracija (netko ce reci da upravo to pronalazi u njegovim pjesmama) samo neka se osvrne oko sebe, pogleda prirodna bogastva nase zemlje, onda otvori novine i procita kako je prodan jos jedan otok.

-protiv kvalitetne glazbe nemam BAS NISTA, dapace. (iako sumnjam u kvalitetu njegove glazbe - mislim da je presudila atmosfera i efekti, no dobro. to je vec stvar ukusa.)
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimened srp 29, 2007 5:38 pm

nema daljnje diskusije o thompsonu sa Cat Tomson je kraj legenda ziva, volim ga samo zato st aje podrzava svoj narod u najtezim vrimenima i zato sta to jos uvik radi i to je to. Lik je kralj sican ga s eka mali kad san bija inace je iz drnisa osobno sam ga upozna i jos jednom cu rec legenda je i domoljub a sad postaje i metalac tako da Razz
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimened srp 29, 2007 5:56 pm

koristis svoj polozaj admina i nekome zabranjujes da izrazi svoje misljenje. to je odlika diktatora - mislim da zato nisi nimalo kompetentan za ovu raspravu. Razz

~sala - no hard feelings ^^

-on nije jedini koji podrzava svoj narod o.O
samo kazem, da bi se trebalo okrenuti prema buducnosti. ako je TOLIKO ljudi bilo na njegovom koncertu - ili su tu zbog iznimno kvalitetne glazbe ili zbog neceg drugog - u ono prvo cisto sumnjam. zasto onda ne iskoristi tu moc i pjeva o.. ulasku u EU? kad mu je vec svaka pjesma prozeta politikom. Laughing

ljudi znaju sto je bilo prije. ali vracanjem unazad i time dizanje naroda da skacu jedni protiv drugih se gubi znacenje i bit. jer su teme o kojima prica iznimno teske tako da ce uvijek biti podijeljenih misljenja - samo sto mnogi ne pricaju poprilicno mirno, kao mi sada.
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimened srp 29, 2007 5:59 pm

ma daj ovo su gluposti mos izrazit svoje misljenje ali tu popovat o necemu sta nemas pojma tompson je svira skoro prije nego si se rodila.. ma daj... covik je legenda
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimened srp 29, 2007 6:08 pm

i Beethoven je svira prije nego sto sam se rodila - i kakve to ima veze?
-ali nebitno vise. povlacim se iz ove rasprave, jer si sam dokazao ono sta sam rekla. -ja se ne zelim svadat sa osobom koju volim, sa covjekom koji je hrvat kao i ja, koji se dici time jednako kao i ja - radi jednog starog, propuvalog covika koji je zapeo u proslom vremenu.
zar se moramo ponovo borit za ono sto vec imamo? borimo se da to odrzimo. opet ja. dosta. Sad
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimened srp 29, 2007 6:12 pm

ja mislim da on upravo potice to da se borimo da to odrzimo.. jer ako covik nema za sto s eborit onda.. nadam se da se shvacamo
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimened srp 29, 2007 6:23 pm

ne kuzis ti mene nikako, a? Smile
[Vrh] Go down
Mahnitu
Bassista
Mahnitu


Broj postova : 51
Age : 34
Registration date : 13.06.2007

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimeuto srp 31, 2007 5:05 pm

nezelin mislit o Thompsonu,sive stanice su mi alergicne na njega
[Vrh] Go down
Knjaz Varggoth
Lurker
Lurker
Knjaz Varggoth


Broj postova : 42
Lociran/a : Slavenia
Registration date : 03.08.2007

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimepet kol 03, 2007 6:29 pm

Rec ce vam tata neke stvari o Thompsonu kad uvati volje za tipkat ...

Buduci da su moja baba i njegova mater prve rodice , to me cini njegovim rodakom tako da sam imao prilike i saznat neke stvari ...
[Vrh] Go down
serial
Hellraiser
serial


Broj postova : 161
Age : 36
Lociran/a : Split
Registration date : 28.07.2007

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimened kol 05, 2007 6:25 pm

Mene više vata nostalgija na one stare domoljubne pisme od Jure Stublića i Đuke Čaića.Thompsonove pisme me ne impresioniraju baš,a ne znam, možda su oni najveći domoljubi oni koji se najmanje ističu.
Evo neki linkovi
https://www.youtube.com/watch?v=7_Jytu92pIk
https://www.youtube.com/watch?v=V-HqKSitXaE
https://www.youtube.com/watch?v=z25LAsdG5Hk
i po meni jedna prelipa pisma
https://www.youtube.com/watch?v=vVklBX4f4Z0&mode=related&search=
[Vrh] Go down
Narfuin
Forgotten Bard
Forgotten Bard
Narfuin


Broj postova : 617
Age : 36
Lociran/a : Where the sea and sky become one
Registration date : 20.06.2007

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimepon kol 06, 2007 2:42 am

E moj Seriale, izvuka si najbolje 4 domoljubne pjesme, fali ti jos Moja Domovina. Sican se , iako san ima 5 godina kad je bia rat, kako su ih pustali na tv-u stalno pustali. Sta meni danas odma digne tlak je kad cujen ljude kako povezuju ustastvo s domoljubljem (ka sta se moze vidit u ovog montiranom spotu za "Mi Smo Garda Hrvatska"), a narocito kad vidin mlade ljude koji se kurce tipa ustasa, partizan, ovo ono, a pojma nemaju o tome! Danas su ljudi previse zaludeni nekakvim idealizmima proslosti,a ponavljam nemaju pravu ideju sta to zapravo oni predstavljaju! Sta se tice domovinskog rata, to je bliska povijest i nedavni dogadaji koji su se urezali u pamcenje svih ljudi koji u tim dogadajima sudjelovali i sve patnje i boli koje je ovaj rat prouzrocio su relativno svjeze! Proces zalijecivanja rana koji je tek poceo ce potrajati i malo pomalo treba prestajati zivjeti u proslosti i okrenuti se buducnosti pred nama, ali to ne znaci da treba zaboraviti sve heroje i ratnike koji su nestali ili dali svoje zivote da bi mi imali danas svoju drzavu, vec im treba odat pocast!!


Svim braniteljima neka je vjecna slava i hvala!

Svima vama sretan Dan Domovinske Zahvalnosti! (iako je vec prosla ponoc Smile )

P.S. Nadam se da nisam nikoga upila ni uvrijedia ovin poston, zato se unaprijed ispricavan!
[Vrh] Go down
Lemonfan!Glamorous Sky
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Lemonfan!Glamorous Sky


Broj postova : 608
Age : 97
Registration date : 16.11.2006

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimepon kol 06, 2007 2:03 pm

..skuzila san da sam teški antinacionalist
zapravo nemam nikakve dublje osjećaje prema svojoj domovini u kojoj smo svi mogli bolje živjeti..al eto zajebalo nas totalno..
Meni je ža svih ti ljudi koji su poginuli za svoju domovinu koja je ono šta je danas..to je bilo uzalud. Mi nismo ništa postigli osim šta smo stekli neku formalnu samostalnost i nezavisnost od Srbije. Al pogledajte,još uvijek vlada netrepeljivost među Hrvatima i Srbima. Inače se uvijek Srbe karakterizira kao jedine poticatelje mržnje, al zapravo smo i mi jednako krivi. Naprimjer, imali smo slučajeve kad su neke Srbe povratnike tako brutalno prebili, nekima su kuću gađali..ma užas :_
I još kad upadnu ovakvi kreteni ka šta je Thompson koji je reka nemojmo govoriti o prošlosti, govorimo o budućnosti-a tko drugi nego on u svojim pjesmama spominje povijest, svog didu, dolazak Hrvata, Jasenovac, jebe Račanu pas mater...i dolaze mu ljudi koji mašu uokolo ustaškim zastavama i ostalim ustaškim obilježljima..
A što se tiče njegove muzike, čisti metal da se privuče mlade, al dozlaboga dosadan, nema nikakvu vrijednost i Thompson prestatičan je na pozornici-dakle, nikakav muzičar. Ne kužim šta tolko ljudi privlači njemu.On se samo koristi muzikom da bi ostvario neke svoje ciljeve-da može pjevat o svom didi i ostalim stvarima iz povijesti-o ratu, o partizanima, o ustašama...
Nesretan smo narod. To je moje mišljenje. Ovako nikad nećemo moći progresirati na neku normalnu razinu, bez obzira na Europsku uniju, jer ja mislim da nećemo moći progresirati na neku normalnu moralnu razinu.
[Vrh] Go down
Gackt Camui
Innitiate
Innitiate
Gackt Camui


Broj postova : 268
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimeuto kol 07, 2007 12:57 am

serial je napisao/la:
Mene više vata nostalgija na one stare domoljubne pisme od Jure Stublića i Đuke Čaića.Thompsonove pisme me ne impresioniraju baš,a ne znam, možda su oni najveći domoljubi oni koji se najmanje ističu.
Evo neki linkovi
https://www.youtube.com/watch?v=7_Jytu92pIk
https://www.youtube.com/watch?v=V-HqKSitXaE
https://www.youtube.com/watch?v=z25LAsdG5Hk
i po meni jedna prelipa pisma
https://www.youtube.com/watch?v=vVklBX4f4Z0&mode=related&search=

totalno jura stublic rula!!! posebno ona pisma druze moj beogradski....
a i chicago ako je ne svatis doslovno ^^ i amen!
[Vrh] Go down
Psychotron
Innitiate
Innitiate
Psychotron


Broj postova : 84
Registration date : 14.08.2007

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimeuto kol 14, 2007 4:21 pm

odavno san se presta prepirat s ljudima oko M.P. Thompsona...
jednostavno,čovik shvati da budalama neke stvari nikad nemoš objasnit...
svako ko je bija na Starom Placu,zna da Thompson nema nikave veze sa ustašlukon i klanjem Srba!!!
na koncertu san osjetija jedno zajedništvo...jednu zajedničku ljubav prema ovo malo zemlje šta imamo,i ovo malo mora....
a šta se samog Marka tiče,on je ljudina!
dragi moji AntiThompsonovci,zar bi netko tko je čisti profiter održa toliko HUMANITARNIH koncerata?
Mislim da se odgovor sam nameće!
i amen!
[Vrh] Go down
beerhead
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
beerhead


Broj postova : 426
Age : 34
Registration date : 22.08.2006

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimeuto kol 14, 2007 8:16 pm

Psychotron je napisao/la:

jednostavno,čovik shvati da budalama neke stvari nikad nemoš objasnit...

e dobro si to reka, samo st ja o tomsonu ne mislin nista, covik ka covik piva, opravda je svoje rici sa prosloscu sta ja znan, a sad sta ce cinit ovi sta ga slusaju, nek cine sta oce, mene se ne tice, i to je to iako ga neslusan al vi uzivajte ako vec ocete, necu srat po nikome jer ne zelin bit ka ljudi protiv kojih san a to su oni koji seru po mojoj muzici
[Vrh] Go down
Psychotron
Innitiate
Innitiate
Psychotron


Broj postova : 84
Registration date : 14.08.2007

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimesri kol 15, 2007 7:26 pm

beerhead je napisao/la:
Psychotron je napisao/la:

jednostavno,čovik shvati da budalama neke stvari nikad nemoš objasnit...

e dobro si to reka, samo st ja o tomsonu ne mislin nista, covik ka covik piva, opravda je svoje rici sa prosloscu sta ja znan, a sad sta ce cinit ovi sta ga slusaju, nek cine sta oce, mene se ne tice, i to je to iako ga neslusan al vi uzivajte ako vec ocete, necu srat po nikome jer ne zelin bit ka ljudi protiv kojih san a to su oni koji seru po mojoj muzici

svaka čast!
ne slušaš njegovu muziku,ali ne sereš po njemu!!!
kad neke budale dođu na tu razinu,bit će sve super Very Happy
[Vrh] Go down
PAPUNDEK
Lurker
Lurker
PAPUNDEK


Broj postova : 10
Age : 104
Lociran/a : u kurcu
Registration date : 15.08.2007

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimečet kol 16, 2007 3:23 am

Lemonfan!Glamorous Sky je napisao/la:
..skuzila san da sam teški antinacionalist
zapravo nemam nikakve dublje osjećaje prema svojoj domovini u kojoj smo svi mogli bolje živjeti..al eto zajebalo nas totalno..
Meni je ža svih ti ljudi koji su poginuli za svoju domovinu koja je ono šta je danas..to je bilo uzalud. Mi nismo ništa postigli osim šta smo stekli neku formalnu samostalnost i nezavisnost od Srbije. Al pogledajte,još uvijek vlada netrepeljivost među Hrvatima i Srbima. Inače se uvijek Srbe karakterizira kao jedine poticatelje mržnje, al zapravo smo i mi jednako krivi. Naprimjer, imali smo slučajeve kad su neke Srbe povratnike tako brutalno prebili, nekima su kuću gađali..ma užas :_
I još kad upadnu ovakvi kreteni ka šta je Thompson koji je reka nemojmo govoriti o prošlosti, govorimo o budućnosti-a tko drugi nego on u svojim pjesmama spominje povijest, svog didu, dolazak Hrvata, Jasenovac, jebe Račanu pas mater...i dolaze mu ljudi koji mašu uokolo ustaškim zastavama i ostalim ustaškim obilježljima..
A što se tiče njegove muzike, čisti metal da se privuče mlade, al dozlaboga dosadan, nema nikakvu vrijednost i Thompson prestatičan je na pozornici-dakle, nikakav muzičar. Ne kužim šta tolko ljudi privlači njemu.On se samo koristi muzikom da bi ostvario neke svoje ciljeve-da može pjevat o svom didi i ostalim stvarima iz povijesti-o ratu, o partizanima, o ustašama...
Nesretan smo narod. To je moje mišljenje. Ovako nikad nećemo moći progresirati na neku normalnu razinu, bez obzira na Europsku uniju, jer ja mislim da nećemo moći progresirati na neku normalnu moralnu razinu.

neznam šta bi ti reka...

stvarno neznam....

po ovome ispada da su tebi draži srbi nego hrvati! nisi svijesna šta si posrala. očito ne razmišljaš! neda mi se raspravljat ali samo sam ti dao do znanja da sereš na veliko. ako doista tako misliš onda ne zaslužuješ živit. ni ti kao ni svi hrvatski antihrvati slični tebi. ne mješaj domoljublje i nacionalizam! možda ti nije drag tomson, ustaše i one krezube seljačine u bemwejima šta se kurče da su rvatine... ali mala moja nemoj pljuvat hrvatstvo i stvari ka šta su dolazak hrvata, domovinski rat i borba za suverenitet itd. bili pljuvala da se pisma zvala !dolazak srba na hrvatska ognjišta!??? ili ti tada nebi smetalo jer si liberalna?

i da... pusti ti tomsonovog didu, on ti bidan ništa nije učinija!

bez uvrede ali zaslužila si da ti ovo kažem.
[Vrh] Go down
Tanatos
Archon Of Inner Sanctum
Archon Of Inner Sanctum
Tanatos


Broj postova : 1146
Age : 34
Lociran/a : violent world
Registration date : 20.07.2007

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimečet kol 16, 2007 10:20 am

ma nije on vridan da se raspravlja o njemu
[Vrh] Go down
Lemonfan!Glamorous Sky
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Lemonfan!Glamorous Sky


Broj postova : 608
Age : 97
Registration date : 16.11.2006

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimečet kol 16, 2007 12:15 pm

PAPUNDEK je napisao/la:
Lemonfan!Glamorous Sky je napisao/la:
..skuzila san da sam teški antinacionalist
zapravo nemam nikakve dublje osjećaje prema svojoj domovini u kojoj smo svi mogli bolje živjeti..al eto zajebalo nas totalno..
Meni je ža svih ti ljudi koji su poginuli za svoju domovinu koja je ono šta je danas..to je bilo uzalud. Mi nismo ništa postigli osim šta smo stekli neku formalnu samostalnost i nezavisnost od Srbije. Al pogledajte,još uvijek vlada netrepeljivost među Hrvatima i Srbima. Inače se uvijek Srbe karakterizira kao jedine poticatelje mržnje, al zapravo smo i mi jednako krivi. Naprimjer, imali smo slučajeve kad su neke Srbe povratnike tako brutalno prebili, nekima su kuću gađali..ma užas :_
I još kad upadnu ovakvi kreteni ka šta je Thompson koji je reka nemojmo govoriti o prošlosti, govorimo o budućnosti-a tko drugi nego on u svojim pjesmama spominje povijest, svog didu, dolazak Hrvata, Jasenovac, jebe Račanu pas mater...i dolaze mu ljudi koji mašu uokolo ustaškim zastavama i ostalim ustaškim obilježljima..
A što se tiče njegove muzike, čisti metal da se privuče mlade, al dozlaboga dosadan, nema nikakvu vrijednost i Thompson prestatičan je na pozornici-dakle, nikakav muzičar. Ne kužim šta tolko ljudi privlači njemu.On se samo koristi muzikom da bi ostvario neke svoje ciljeve-da može pjevat o svom didi i ostalim stvarima iz povijesti-o ratu, o partizanima, o ustašama...
Nesretan smo narod. To je moje mišljenje. Ovako nikad nećemo moći progresirati na neku normalnu razinu, bez obzira na Europsku uniju, jer ja mislim da nećemo moći progresirati na neku normalnu moralnu razinu.

neznam šta bi ti reka...

stvarno neznam....

po ovome ispada da su tebi draži srbi nego hrvati! nisi svijesna šta si posrala. očito ne razmišljaš! neda mi se raspravljat ali samo sam ti dao do znanja da sereš na veliko. ako doista tako misliš onda ne zaslužuješ živit. ni ti kao ni svi hrvatski antihrvati slični tebi. ne mješaj domoljublje i nacionalizam! možda ti nije drag tomson, ustaše i one krezube seljačine u bemwejima šta se kurče da su rvatine... ali mala moja nemoj pljuvat hrvatstvo i stvari ka šta su dolazak hrvata, domovinski rat i borba za suverenitet itd. bili pljuvala da se pisma zvala !dolazak srba na hrvatska ognjišta!??? ili ti tada nebi smetalo jer si liberalna?

i da... pusti ti tomsonovog didu, on ti bidan ništa nije učinija!

bez uvrede ali zaslužila si da ti ovo kažem.

maaa kretenu jedan...jesan ja REKLA da su mi srbi draži od hrvata???jesi TI svjestan šta si reka?!
ja uopće nikog ne branim! Mislim da si me krivo svatija u vezi toga.
I šta je to...da ja ne zaslužujem živit ako ovako mislim, jel??? Jel ti znaš šta govoriš ?!
Dakle ti misliš za svakog ko se ne drži za ponosnog Hrvata i domoljuba(kako ti kažeš) tj. misli suprotno od tebe.. da ta osoba ne zaslužuje živit?!
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimečet kol 16, 2007 12:32 pm

Ej Lemon pa.. moras se malo skulirat Smile to ti je od best frendice Lavy Momak
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Psychotron
Innitiate
Innitiate
Psychotron


Broj postova : 84
Registration date : 14.08.2007

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimepet kol 17, 2007 12:27 am

Lemonfan!Glamorous Sky je napisao/la:
PAPUNDEK je napisao/la:
Lemonfan!Glamorous Sky je napisao/la:
..skuzila san da sam teški antinacionalist
zapravo nemam nikakve dublje osjećaje prema svojoj domovini u kojoj smo svi mogli bolje živjeti..al eto zajebalo nas totalno..
Meni je ža svih ti ljudi koji su poginuli za svoju domovinu koja je ono šta je danas..to je bilo uzalud. Mi nismo ništa postigli osim šta smo stekli neku formalnu samostalnost i nezavisnost od Srbije. Al pogledajte,još uvijek vlada netrepeljivost među Hrvatima i Srbima. Inače se uvijek Srbe karakterizira kao jedine poticatelje mržnje, al zapravo smo i mi jednako krivi. Naprimjer, imali smo slučajeve kad su neke Srbe povratnike tako brutalno prebili, nekima su kuću gađali..ma užas :_
I još kad upadnu ovakvi kreteni ka šta je Thompson koji je reka nemojmo govoriti o prošlosti, govorimo o budućnosti-a tko drugi nego on u svojim pjesmama spominje povijest, svog didu, dolazak Hrvata, Jasenovac, jebe Račanu pas mater...i dolaze mu ljudi koji mašu uokolo ustaškim zastavama i ostalim ustaškim obilježljima..
A što se tiče njegove muzike, čisti metal da se privuče mlade, al dozlaboga dosadan, nema nikakvu vrijednost i Thompson prestatičan je na pozornici-dakle, nikakav muzičar. Ne kužim šta tolko ljudi privlači njemu.On se samo koristi muzikom da bi ostvario neke svoje ciljeve-da može pjevat o svom didi i ostalim stvarima iz povijesti-o ratu, o partizanima, o ustašama...
Nesretan smo narod. To je moje mišljenje. Ovako nikad nećemo moći progresirati na neku normalnu razinu, bez obzira na Europsku uniju, jer ja mislim da nećemo moći progresirati na neku normalnu moralnu razinu.

neznam šta bi ti reka...

stvarno neznam....

po ovome ispada da su tebi draži srbi nego hrvati! nisi svijesna šta si posrala. očito ne razmišljaš! neda mi se raspravljat ali samo sam ti dao do znanja da sereš na veliko. ako doista tako misliš onda ne zaslužuješ živit. ni ti kao ni svi hrvatski antihrvati slični tebi. ne mješaj domoljublje i nacionalizam! možda ti nije drag tomson, ustaše i one krezube seljačine u bemwejima šta se kurče da su rvatine... ali mala moja nemoj pljuvat hrvatstvo i stvari ka šta su dolazak hrvata, domovinski rat i borba za suverenitet itd. bili pljuvala da se pisma zvala !dolazak srba na hrvatska ognjišta!??? ili ti tada nebi smetalo jer si liberalna?

i da... pusti ti tomsonovog didu, on ti bidan ništa nije učinija!

bez uvrede ali zaslužila si da ti ovo kažem.

maaa kretenu jedan...jesan ja REKLA da su mi srbi draži od hrvata???jesi TI svjestan šta si reka?!
ja uopće nikog ne branim! Mislim da si me krivo svatija u vezi toga.
I šta je to...da ja ne zaslužujem živit ako ovako mislim, jel??? Jel ti znaš šta govoriš ?!
Dakle ti misliš za svakog ko se ne drži za ponosnog Hrvata i domoljuba(kako ti kažeš) tj. misli suprotno od tebe.. da ta osoba ne zaslužuje živit?!

kad dođeš u neke godine,shvatit ćeš šta si rekla u svom postu...
[Vrh] Go down
Lemonfan!Glamorous Sky
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Lemonfan!Glamorous Sky


Broj postova : 608
Age : 97
Registration date : 16.11.2006

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimepet kol 17, 2007 11:24 am

Samael je napisao/la:
Ej Lemon pa.. moras se malo skulirat Smile to ti je od best frendice Lavy Momak

ewwww--- Suspect
al je? Laughing
[Vrh] Go down
Psychotron
Innitiate
Innitiate
Psychotron


Broj postova : 84
Registration date : 14.08.2007

M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitimečet ruj 20, 2007 1:11 am

šta mu sad ne sereš koji kurac????
[Vrh] Go down
Sponsored content





M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Empty
PostajNaslov: Re: M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?   M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
M.P.Thompson - profiter,ustaša ili nesto trece?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Thompson 27.07 Stari Plac,Split
» a e ka nesto
» nesto o ...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: OSTALO :: Free Talk-
Forum(o)Bir: