Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Zabrana pušenja na javnim mjestima

Go down 
+8
Cat On a Wire
Narfuin
Variador_aka_Bugi
snd
beerhead
Tanatos
Cadaverous Moon
Selaphiel
12 posters
Go to page : 1, 2  Next

Za ili protiv?
Za
Zabrana pušenja na javnim mjestima Vote_lcap21%Zabrana pušenja na javnim mjestima Vote_rcap
 21% [ 3 ]
Protiv
Zabrana pušenja na javnim mjestima Vote_lcap79%Zabrana pušenja na javnim mjestima Vote_rcap
 79% [ 11 ]
Ukupno glasova : 14
 

Autor/icaPoruka
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesri srp 25, 2007 4:19 pm

Dakle evo Slovenija za negdje tjedan usvaja ovaj zakon koji je sve učestaliji u zemljama europske unije.U Italiji se npr.već duže vrijeme strogo provodi dok u Austriji isto uskoro stupa na snagu.

Što vi mislite bi li vrijedilo uvesti takav zakon u Hrvatsku i zašto?
[Vrh] Go down
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesri srp 25, 2007 5:35 pm

Ja se selim usvoje li to ovdje..... Exclamation
[Vrh] Go down
Tanatos
Archon Of Inner Sanctum
Archon Of Inner Sanctum
Tanatos


Broj postova : 1146
Age : 34
Lociran/a : violent world
Registration date : 20.07.2007

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesri srp 25, 2007 6:35 pm

Cadaverous Moon je napisao/la:
Ja se selim usvoje li to ovdje..... Exclamation

Exclamation
[Vrh] Go down
beerhead
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
beerhead


Broj postova : 426
Age : 34
Registration date : 22.08.2006

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesri srp 25, 2007 7:29 pm

a zasto to? Pa ako su nepusaci nek naprave mista i za njih, sta sad, nebi da ce ko prestat pusit radi toga Zabrana pušenja na javnim mjestima 937136
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesri srp 25, 2007 8:28 pm

beerhead je napisao/la:
a zasto to? Pa ako su nepusaci nek naprave mista i za njih, sta sad, nebi da ce ko prestat pusit radi toga Zabrana pušenja na javnim mjestima 937136

A na to i idu najvise,da zabrane na sta vise mista pusenje kako bi se ljudi bili prisiljeni ostavit duvana.
[Vrh] Go down
snd
Lurker
Lurker
snd


Broj postova : 24
Age : 34
Lociran/a : Split
Registration date : 10.06.2007

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesri srp 25, 2007 9:19 pm

mislim da je to dosta dobar potez i jedva cekam da i kod nas tako krene. pusenje nije zdravo, osim sto pise na svakoj kutiji tvrdnja je dokaza vec bezbroj puta i kao takvo pusenje je izbor pojedinca i ne moraju drugi bit izlozeni dimu. poznato je i da je opasnije biti pasivni nego aktivni pusac.
[Vrh] Go down
http://www.lurker-as.com
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesri srp 25, 2007 9:29 pm

Ma ne znam,ja sam skroz ovisna o nikotinu.....Možda bih se nekako smirila kad bi ovakav zakon došao ovdje al opet....sumnjam.... No
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesri srp 25, 2007 9:30 pm

Najjači je lik koji je u Duje stavia natpis zabranjeno pušenje nasri kafića cackanje cackanje cackanje cackanje

treba mu spomenik dignit worship
[Vrh] Go down
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesri srp 25, 2007 9:39 pm

Selaphiel je napisao/la:
Najjači je lik koji je u Duje stavia natpis zabranjeno pušenje nasri kafića cackanje cackanje cackanje cackanje

treba mu spomenik dignit worship

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ja san iznenađena na koliko još sličnih mista san to vidila.... Very Happy
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesri srp 25, 2007 9:39 pm

To je hrvatski odgovor na kampanju protiv pušenja ko na sve,..samo sprdanje Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesri srp 25, 2007 9:51 pm

Baš smo vesela nacija..... Very Happy
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesri srp 25, 2007 9:57 pm

Da i nadasve radišna Laughing Laughing

dobro necemo vise spamat,

@ontopic:ja se kao pusac naravno ne bi slozia,mislin da cu se ostavit kad ja to buden tia a ne kad me neko prisili.Mrzin prisilu bilo kakve vrste.
[Vrh] Go down
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesri srp 25, 2007 10:25 pm

Selaphiel je napisao/la:
Da i nadasve radišna Laughing Laughing

dobro necemo vise spamat,

@ontopic:ja se kao pusac naravno ne bi slozia,mislin da cu se ostavit kad ja to buden tia a ne kad me neko prisili.Mrzin prisilu bilo kakve vrste.

Selaphiela za administratora države,ne samo Inner Sanctuma..... Very Happy
Ako umrem od nikotina,to će bit jer sam ja tako odlučila....
Zapravo,to je najvjerojatniji način na koji bih mogla umrit.... Very Happy
[Vrh] Go down
Variador_aka_Bugi
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Variador_aka_Bugi


Broj postova : 302
Age : 37
Lociran/a : nema bugija
Registration date : 18.09.2006

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesri srp 25, 2007 11:53 pm

ja bi htio legalizirati pusenje i drugih travnatih stredstava.iako duhan zabranit...ili ga zakonom pojeftiniti na par kuna po kutiji...
[Vrh] Go down
Narfuin
Forgotten Bard
Forgotten Bard
Narfuin


Broj postova : 617
Age : 36
Lociran/a : Where the sea and sky become one
Registration date : 20.06.2007

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimepet srp 27, 2007 3:59 am

Evo ovako: ja ne pusin, al san svejedno glasa protiv, jer nemos natjerat covika da prestane pusit, ako on to sam nece!
Posebice kod nas gdje ljudi ne drze do nikakvih zabrana i propisa koji se redovito svijaju i ismijavaju. Jos jedna stvar je pitanje kontrole, tj. kako bi oni kontrolirali di se pusi, ko pusi, itd. A kakve bi tek kazne bile? Novcane, prekrsajne, kaznene?? To bi jos dodatno opteretilo ionako prekrcane sudove!
Istina je da su pasivni pusaci izlozeni, al ako osobu nije briga da ono sto cini drugoj osobi je lose, onda smo opet na pocetku.
Mozda se takav zakon moze provest negdje u EU, al ovdje u nasoj specificnoj sredini i mentalitetu, cisto sumnjam! Vidjet cete kad budu uveli taj zakon sta ce bit i to ce bit pokazatelj koliko smo daleko od Europe.
[Vrh] Go down
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesub srp 28, 2007 1:44 am

snd je napisao/la:
mislim da je to dosta dobar potez i jedva cekam da i kod nas tako krene. pusenje nije zdravo, osim sto pise na svakoj kutiji tvrdnja je dokaza vec bezbroj puta i kao takvo pusenje je izbor pojedinca i ne moraju drugi bit izlozeni dimu. poznato je i da je opasnije biti pasivni nego aktivni pusac.

ajde bogati Razz
znam te. ako ti smeta dim, ti to sasvim fino naglasis.
onda anja i andela pusu tamo negdi Very Happy


-ja san glasala protiv, jer sam pusac - triba krenit od sebe, tako? Razz
mislim da velika vecina pusaca postuje nepusaca i kad mu ovaj prigovori, udalji se, ili puse na drugu stranu.

-sta sad? neces prilazit cestu jer ti skode ispusni plinovi? ma daj. Wink
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesub srp 28, 2007 6:39 am

ma gluosti covice ja neznam zasto ljudi izglasaju nekae ako glupe zakone .. eto vidis vec nam je Zemlja postala premala Razz
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesub srp 28, 2007 12:52 pm

-u nasoj zemljici jos nije izglasan takav zakon Smile
ali istina, umisto da se bave ozbiljnijim temama, oni obecavaju pizdarije.

*glasajte za MENE i dobit cete slaju!*
[Vrh] Go down
Tanatos
Archon Of Inner Sanctum
Archon Of Inner Sanctum
Tanatos


Broj postova : 1146
Age : 34
Lociran/a : violent world
Registration date : 20.07.2007

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesub srp 28, 2007 1:08 pm

ma nasa zemlja je u rasulu
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesub srp 28, 2007 1:42 pm

ja sam govorio o zemlji kao planetu zato sam stavio veliko Z lol
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesub srp 28, 2007 1:44 pm

krivo san shvatila Neutral
[Vrh] Go down
Lemonfan!Glamorous Sky
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Lemonfan!Glamorous Sky


Broj postova : 608
Age : 97
Registration date : 16.11.2006

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimeuto kol 21, 2007 8:19 pm

treba zabranit pušenje na javnim mjestima jer su tako SVI ugroženi od raka i ostalih bolešćina šta dolaze sa pušenjem...
neka truju sami sebe kad su tako odlučili a ne i druge...jer ima ljudi kojima totalno smeta dim -.-
eee i tribalo bi uvesti novčane kazne Very Happy
[Vrh] Go down
Tanatos
Archon Of Inner Sanctum
Archon Of Inner Sanctum
Tanatos


Broj postova : 1146
Age : 34
Lociran/a : violent world
Registration date : 20.07.2007

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimeuto kol 21, 2007 9:12 pm

Lemonfan!Glamorous Sky je napisao/la:
treba zabranit pušenje na javnim mjestima jer su tako SVI ugroženi od raka i ostalih bolešćina šta dolaze sa pušenjem...
neka truju sami sebe kad su tako odlučili a ne i druge...jer ima ljudi kojima totalno smeta dim -.-
eee i tribalo bi uvesti novčane kazne Very Happy

bla
[Vrh] Go down
Makana
Innitiate
Innitiate
Makana


Broj postova : 212
Registration date : 06.08.2007

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesri kol 22, 2007 11:40 am

...ma nasi degenerici iz sabora, umisto da raspravljaju kako zastitit nase otoke od masovne prodaje, oni ce se jos toga uvatit...

"Trla baba lan, da joj prođe dan..."zubic vila


btw, ja san glasa protiv... mogu oni meni javno popušit ku... šta ću in se ja toga držat!zubic vilazubic vilazubic vila
[Vrh] Go down
Tanatos
Archon Of Inner Sanctum
Archon Of Inner Sanctum
Tanatos


Broj postova : 1146
Age : 34
Lociran/a : violent world
Registration date : 20.07.2007

Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitimesri kol 22, 2007 11:47 am

pola kafiča bi propalo da se to uvede, jer, koi cu kurac na kavu ak nemogu zapalit...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zabrana pušenja na javnim mjestima Empty
PostajNaslov: Re: Zabrana pušenja na javnim mjestima   Zabrana pušenja na javnim mjestima Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zabrana pušenja na javnim mjestima
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: OSTALO :: Free Talk-
Forum(o)Bir: