Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Hladno Pivo

Go down 
+7
Little bird
Samael
snd
N!xa
beerhead
.:child.in.time:.
Braunila
11 posters
Autor/icaPoruka
Braunila
Innitiate
Innitiate
Braunila


Broj postova : 86
Age : 34
Registration date : 20.08.2006

Hladno Pivo Empty
PostajNaslov: Hladno Pivo   Hladno Pivo Icon_minitimepon kol 21, 2006 1:19 am

'87. - hp započinje ka mala grupica inspirirana alkoholon.
'88. - prvi koncert.
'89. - prvi demo.
'91. - drugi demo sa 8 njihovih vlastitih pisama. sljedi i snimanje spota za 'buba švabe'.
'93. - 'džinovski', album nabijen cinizmon, sarkazmon i alkoholon, savrseno oslikava život grupe a i savršeno paše nama manjin marginalcima.
'94. - spot za 'fur immer punk', porin za najbolji alternativni bend, manje pića, više svirke.
'95. - 'g.a.d.', album pun političko obojenih pisama koje opisuju život mladih u gradovima. odlične kritike + spotovi za 'šank', 'rigoletto' i 'mtv'.
'97. - 'desetka' i proslava 10 godina postojanja.
'99. - 'pobjeda'.
'00. - 'istočno od gajnica', album snimljen u tvornici.
'03. - posljednji do sada, 'šamar'.

volin hp zbog pisama tipa narcisoidni psi, blagdanska, frizerska. pune me energijon ali me i pismama tipa motor, tišina, odjava programa ili pak mlohava čuna dovode do melankolije il čak nostalgije.
amo sad triput hura za hp. Razz
[Vrh] Go down
.:child.in.time:.
Innitiate
Innitiate
.:child.in.time:.


Broj postova : 61
Age : 35
Registration date : 20.08.2006

Hladno Pivo Empty
PostajNaslov: Re: Hladno Pivo   Hladno Pivo Icon_minitimepon kol 21, 2006 5:05 pm

jedan od meni najboljih bendova na Hrv estradi. predobra muzika, još bolje riči. uz TBF dakako, najbolji lyricsi. počela san slušat nešto malo u osnovnoj, već. jedna od najdražih pisama mi je 'Soundtrack za moj život'. tu su i 'Pijan', 'Tišina', 'Jednin osmjehom', i naravno 'Mlohava čuna'.. Cool
[Vrh] Go down
beerhead
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
beerhead


Broj postova : 426
Age : 34
Registration date : 22.08.2006

Hladno Pivo Empty
PostajNaslov: Re: Hladno Pivo   Hladno Pivo Icon_minitimeuto kol 22, 2006 6:02 pm

mislin, postali su komercijala, to je u neku ruku dobro i loše, ali pisma A što dalje je odlična misli Džinovski album je cili odličan, opet nisu vrsta muzike koju slušan, ali volin ih poslušat jer nean sa neka ograničenja, uglavnon neloše.
[Vrh] Go down
N!xa
Lurker
Lurker
N!xa


Broj postova : 17
Age : 34
Lociran/a : Zagreb grad
Registration date : 10.10.2006

Hladno Pivo Empty
PostajNaslov: Re: Hladno Pivo   Hladno Pivo Icon_minitimeuto lis 10, 2006 9:03 pm

genijalni su,imam sve njihove albume.Nažalost,nisam bio ni na jednom koncertu ali sam imao prilike vidit pjevača Mileta u centru Zagreba u jednoj pivnici.pozdravio sam ga a on je odvratio...e,da...bilo je puno praznih krigla na njegovom stolu iako je bio sa curom :lol!:
[Vrh] Go down
beerhead
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
beerhead


Broj postova : 426
Age : 34
Registration date : 22.08.2006

Hladno Pivo Empty
PostajNaslov: Re: Hladno Pivo   Hladno Pivo Icon_minitimesri stu 08, 2006 1:47 pm

Mislin da i ja iman sve albume i bila san oko 2 puta na koncertu in
[Vrh] Go down
snd
Lurker
Lurker
snd


Broj postova : 24
Age : 34
Lociran/a : Split
Registration date : 10.06.2007

Hladno Pivo Empty
PostajNaslov: Re: Hladno Pivo   Hladno Pivo Icon_minitimened lip 10, 2007 1:24 am

ne mogu vjerovat da sam ljudima u osnovnoj, prije 4 godine, govoria stvari tipa 'ma ti kreteni, budale'.. Very Happy
jedan od bendova koji nisan podnosia u pocetku radi svoje tvrdoglavosti, a sada moj najdrazi domaci punk bend.

netko bia na koncertu na gripe? mislin na ovaj jucer.. (8.6)
[Vrh] Go down
http://www.lurker-as.com
beerhead
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
beerhead


Broj postova : 426
Age : 34
Registration date : 22.08.2006

Hladno Pivo Empty
PostajNaslov: Re: Hladno Pivo   Hladno Pivo Icon_minitimened lip 10, 2007 3:03 pm

ja san bila i to mi je bija treci put i necu vise odma san rekla! premaloprostora prerano je pocelo piva preskupa onakvu sutku necu komentirat sve u svemu lose ali sta se tice njih i svirke odlicno!
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Hladno Pivo Empty
PostajNaslov: Re: Hladno Pivo   Hladno Pivo Icon_minitimened lip 10, 2007 6:30 pm

hehe ja i cura nazalost nismo bili jer nismo imali love Sad inace da hladno Pivo je jedan od najboljih domacih bandova
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Little bird
Vrapčica
Little bird


Broj postova : 262
Age : 32
Lociran/a : Tu negdi...
Registration date : 14.06.2007

Hladno Pivo Empty
PostajNaslov: Re: Hladno Pivo   Hladno Pivo Icon_minitimečet lip 21, 2007 11:17 pm

Uuuu love them cheer
[Vrh] Go down
Narfuin
Forgotten Bard
Forgotten Bard
Narfuin


Broj postova : 617
Age : 36
Lociran/a : Where the sea and sky become one
Registration date : 20.06.2007

Hladno Pivo Empty
PostajNaslov: Re: Hladno Pivo   Hladno Pivo Icon_minitimepet srp 13, 2007 1:49 am

Prije su mi bili draži nego li sad. Bija san in na koncertu na gripama prije 2 ili 3 godine (nisan siguran točno kad je to bilo, za ovi prošli koncert nisan ima para Smile ), solidna svirka i dobar štimung.
[Vrh] Go down
Glista
Lurker
Lurker
Glista


Broj postova : 36
Age : 34
Registration date : 23.07.2007

Hladno Pivo Empty
PostajNaslov: Re: Hladno Pivo   Hladno Pivo Icon_minitimepon srp 23, 2007 7:50 pm

ni je losa Nije sve tako sivo......
[Vrh] Go down
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Hladno Pivo Empty
PostajNaslov: Re: Hladno Pivo   Hladno Pivo Icon_minitimečet kol 09, 2007 5:26 pm

uvik se sitin kako smo skakali na mlohavu cunu kod black diamond xD
volila bi otic na njihov koncert.
[Vrh] Go down
majik
Innitiate
Innitiate
majik


Broj postova : 175
Age : 36
Registration date : 09.03.2008

Hladno Pivo Empty
PostajNaslov: Re: Hladno Pivo   Hladno Pivo Icon_minitimened oľu 09, 2008 2:11 am

a oke, jedan od boljih danasnjih domacih
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hladno Pivo Empty
PostajNaslov: Re: Hladno Pivo   Hladno Pivo Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hladno Pivo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: ROCK i Glazbeni Pravci :: Punk-
Forum(o)Bir: