Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Haustor i ostali.......

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Lemonfan!Glamorous Sky
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Lemonfan!Glamorous Sky


Broj postova : 608
Age : 97
Registration date : 16.11.2006

Haustor i ostali....... Empty
PostajNaslov: Haustor i ostali.......   Haustor i ostali....... Icon_minitimečet stu 16, 2006 9:46 pm

Khhhhhhhhhh....evo kako san ja newcomer pa eto san otvorila temu Haustor i ostali. Pod ostali podrazumijevam Atomsko sklonište i sl. čega sa ne mogu sad sitit...al vi možete pisat zapravo o bilo kojoj grupi i Haustoru :cheers: :flower: :face:
joj šta su ludi smajliji!!!!!!!! affraid

p.s. zapravo neam pojma zašto san otvorila ovaku temu???? ..... cista struja besvjes [b] al uglavnom nemojte fak ofat moju socijalnu ftemuuuuuuu Very Happy
[Vrh] Go down
majikkou
moderatorica SPAMa
majikkou


Broj postova : 1040
Age : 36
Lociran/a : negdi
Registration date : 22.10.2006

Haustor i ostali....... Empty
PostajNaslov: Re: Haustor i ostali.......   Haustor i ostali....... Icon_minitimečet sij 04, 2007 10:26 pm

Khm,khm molim sve prisutne da zanemare prethodni post, a posto je tema vec za haustor otvorena ja cu pisat u nju,neda mi se otvarat novu.
ALI OVO NIJE HAUSTOR I OSTALI vec samo haustor khm,khm, da.

O Haustoru:
Haustor je nastao 1979. godine u postavi: pjevac i povremeni gitarist Darko Rundek, basist Srdjan Saher, bubnjar Boris Lajner i gitarist Ozren Stiglic.
(bla bla bla izmjena bubnjara) Ubrzo su se grupi prikljucili saksofonist Damir Prica, klavijaturist Zoran Vuletic i trombonist Nikola Santro.
1980. godine za Radio Zagreb snimaju dvije pjesme, a "Moja prva ljubav" brzo postaje hit.
1981. sa novim bubnjarem Srdjanom Gulicem rade debi album "Haustor". Rad nastavljaju pocetkom 1983. u postavi Rundek, Saher, Prica, Gulic i novopridosli gitarist Zoran Zajec. Snimaju kljucni album "Treci svijet".
Sljedeci album je "Bolero" (drugi veliki hit u karijeri, pjesma "Ena").
1988. objavljuju LP "Tajni grad".
Uoci priprema petog albuma za koji je snimljeno nekoliko pjesama, Haustor 1990. godine prestaje sa radom.
Rundek se seli u Pariz Cool

zvuk...hmm pa novi val valjda ste culi sto od tog, inace su jedan od vodeca cetiri zagrebacka benda iz tog perioda. al se dosta i razlikuju od drugih jer rade pod utjecajem strane i domace etno glazbe, sve zbog rundeka naravno (ma rundek legenda Cool ).

Bla puno san rekla nista pametno, ugl meni zakon. preporucam pisme Ena, Neobican dan, Sal od svile, Bi mogo da mogu (personal favorite) i skuzit cete tu njihovu atmosferu.
...zasad dec ol Smile
[Vrh] Go down
http://ranto-forumo.fforumfree.com/index.htm
majik
Innitiate
Innitiate
majik


Broj postova : 175
Age : 36
Registration date : 09.03.2008

Haustor i ostali....... Empty
PostajNaslov: Re: Haustor i ostali.......   Haustor i ostali....... Icon_minitimened oľu 09, 2008 2:03 am

haustor je pre Very Happy
rundek je car ipo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Haustor i ostali....... Empty
PostajNaslov: Re: Haustor i ostali.......   Haustor i ostali....... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Haustor i ostali.......
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: ROCK i Glazbeni Pravci :: Ex-Yu Rock Scena-
Forum(o)Bir: