Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretražnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 The Legend of Zelda

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
PrGo
Innitiate
Innitiate
PrGo


Broj postova : 150
Age : 34
Lociran/a : Seventh Star to the Right
Registration date : 12.09.2006

The Legend of Zelda Empty
PostajNaslov: The Legend of Zelda   The Legend of Zelda Icon_minitimesri ruj 27, 2006 11:32 am

Amo, ljudi da vidimo ima li ovdi sta nostalgicara kojima dodje toplo u srcu kad se site starih dana kad su na NES-u i Snes-u igrali prve Zelde Smile Moja prva je bila Ocarina of Time na N64 i odtad sam nabavija na kompu emulatore za gameboy, nes i snes i tu sam odigra vecinu zelda koje postoje Very Happy Jedino ove 3D poput Majora's Mask (to nisam nigdi nasa za kupit na N64), Wind Waker i ovaj najnoviji dio za gamecube2 (mislim da se zove the Legend of Link).
Od Zelde su nastale igre di ides kroz dungeone sam, koljes munstere sam i rjesavas svakakve zagonetke sam. Prva igra "Kill the Evil Wizard and save the Princess" Smile (ili nije prva ali se najvise proslavila Smile )
Aj, pisite sta znate jos i svoja misljenja o igri Very Happy
[Vrh] Go down
schism
Lurker
Lurker
schism


Broj postova : 31
Age : 39
Registration date : 19.09.2006

The Legend of Zelda Empty
PostajNaslov: Re: The Legend of Zelda   The Legend of Zelda Icon_minitimepet ruj 29, 2006 12:36 pm

ZEEEEELDAAAAAAA Very Happy Very Happy D

Prva mi je bila "link's awakening" s gameboya, zatim je uslijedila ocarina of time i sve ostale. OOT mi je uz LA the best.
Majora's Mask i nije nesto... a mozes je odigrati na PC-u Wink (emulacija), I did... nije dobar feeling kao kada drzis game-pad u ruci, ali barem dobijes priliku zaigrati igru. (ako nista isplati se zbog zora-link forme)

I yup Zelda je prva igra koja je donjela free-movement, istrazivanje i dungeone u gaming world, a nastala je tako sto je Miyamoto (tvorac) isao napraviti nekakvu Lord of the rings igricu, kasnije se ideja nadogradjivala i nastala je Zelda (koja thank god nije imala puno veze s lordom, osim fantasy settinga)

Za gamecube izlazi (ako nije vec izasla) "Twilight princess", I wish I could lay my hands on that one... wind walker however... jos im nemogu oprostit sto Link izgleda ko retardirana homoseksualna powerpuff curica Sad
[Vrh] Go down
PrGo
Innitiate
Innitiate
PrGo


Broj postova : 150
Age : 34
Lociran/a : Seventh Star to the Right
Registration date : 12.09.2006

The Legend of Zelda Empty
PostajNaslov: Re: The Legend of Zelda   The Legend of Zelda Icon_minitimepet ruj 29, 2006 4:36 pm

schism je napisao/la:
wind walker however... jos im nemogu oprostit sto Link izgleda ko retardirana homoseksualna powerpuff curica Sad

HAHAHAHAHAAAA!!!! ISTINA!!! nisam ni ja igra, vidija sam u prijatelja na gamecube. i dobili su na cdu majoras mask. igra je preluda, pogotovo goron i zora formovi Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





The Legend of Zelda Empty
PostajNaslov: Re: The Legend of Zelda   The Legend of Zelda Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
The Legend of Zelda
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: ART & ENTERTAIMENT :: Igrice-
Forum(o)Bir: