Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 The Cronicles of Narnia

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Xalik
Man/Woman Of Knowleadge
Man/Woman Of Knowleadge
Xalik


Broj postova : 98
Age : 37
Lociran/a : Opatija
Registration date : 17.09.2006

The Cronicles of Narnia Empty
PostajNaslov: The Cronicles of Narnia   The Cronicles of Narnia Icon_minitimečet ruj 21, 2006 12:07 am

Evo, film je došao u kina pred par mjeseci... ja sam ga gledao za samu Novu godinu, bili smo kod frenda i nekako ostali budni da i to pogledamo...

Pa meni se osobno poprilično sviđa... Smile Moram priznati da sam očekivao jako puno i da mi se većina očekivanja ostvarila. Stvoren je kvalitetan film s dobrom glumačkom ekipom (kojoj se, s obzirom na godine i iskustvo, ne može puno prigovarati), priča je dobro prikazana, efekti zadovoljavajući... Jedino sam nekako stekao dojam da film kratko traje (što je i istina u usporedbi s Gospodarom prstenova... Laughing ). Početak je možda malčice predug, a radnja u sredini (i na kraju) se odvija malo prebrzo. Ali dobro... Smile

Ne znam, za mene je Narnia oduvijek bila daleko više od filma ili knjige... Definitivno nije najbolji fantasy na koji sam naišao, ali je prvi... Gospodar prstenova mi se daleko više sviđa, ali opet, njega sam pročitao u 6.osnovne, a serije o Narniji sam gledao dok sam još išao u vrtić... I budi sasvim drugačije raspoloženje, svojevrsnu sentimentalnost... Kad sam, nakon više od 10 godina, ponovno ugledao samotni fenjer usred šume prekrivene snijegom, teško je opisati što sam osjećao... :? Very Happy Ali bilo je lijepo... Smile
[Vrh] Go down
http://elvenphilosopher.blog.hr
Lady(Mistress)Tiona
Barba Grgo ti seksne mamu
Lady(Mistress)Tiona


Broj postova : 343
Age : 33
Lociran/a : Admantine Gates
Registration date : 27.05.2007

The Cronicles of Narnia Empty
PostajNaslov: Re: The Cronicles of Narnia   The Cronicles of Narnia Icon_minitimened lip 17, 2007 12:43 pm

a gledala i tako...
a nish special šta da kažen dobro...gluma standarna i tako predvidljivo...
[Vrh] Go down
http://tisinaucamcu.blog.hr/
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

The Cronicles of Narnia Empty
PostajNaslov: Re: The Cronicles of Narnia   The Cronicles of Narnia Icon_minitimened lip 17, 2007 3:50 pm

mani je Narnija zakon covjece originalna je prica sobzirom otkad je i po njij su radjene neke druge itd.. ma dobar je film.
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

The Cronicles of Narnia Empty
PostajNaslov: Re: The Cronicles of Narnia   The Cronicles of Narnia Icon_minitimened lip 17, 2007 7:59 pm

Pogleda san film i sviđa mi se.Nekako simpaticno,zanimljivo i nadasve zabavno,i naravno puno fantazije i magije..sve 5 Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





The Cronicles of Narnia Empty
PostajNaslov: Re: The Cronicles of Narnia   The Cronicles of Narnia Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
The Cronicles of Narnia
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: ALTERNATIVA :: Fantasy-
Forum(o)Bir: