Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Theatre of Tragedy

Go down 
+3
Tanatos
Lady(Mistress)Tiona
Xalik
7 posters
Autor/icaPoruka
Xalik
Man/Woman Of Knowleadge
Man/Woman Of Knowleadge
Xalik


Broj postova : 98
Age : 37
Lociran/a : Opatija
Registration date : 17.09.2006

Theatre of Tragedy Empty
PostajNaslov: Theatre of Tragedy   Theatre of Tragedy Icon_minitimened ruj 17, 2006 7:19 am

Jos jedan dosta dobar Gothic bend, iako su mi prije bili daleko bolji... Rijetko koji bend je tako dobro znao kombinirat muške i ženske vokale, i kroz sve to provuæ još i instrumente... Liv Kristine ima, barem za mene, iznimno drugaciji glas od vecine gotihc vokala, koji put znam pustiti glazbu i koncentrirati se samo na glas...

Inace najbolji albumi "Theatre of Tragedy" i definitivno "Aegis", a od pjesama su mu prekrasne "Cassandra" (tako prekrasan glas, totalno enchanting...) i "Venus" (za mene jedna od najljepsih gothic pjesama, pogotovo kako pocinje)...
[Vrh] Go down
http://elvenphilosopher.blog.hr
Lady(Mistress)Tiona
Barba Grgo ti seksne mamu
Lady(Mistress)Tiona


Broj postova : 343
Age : 33
Lociran/a : Admantine Gates
Registration date : 27.05.2007

Theatre of Tragedy Empty
PostajNaslov: Re: Theatre of Tragedy   Theatre of Tragedy Icon_minitimesri lip 13, 2007 6:16 pm

Volin ih kadkad poslušat,sad imaju tu neku novu pjevačicu,nije mi...više šta je bilo
[Vrh] Go down
http://tisinaucamcu.blog.hr/
Tanatos
Archon Of Inner Sanctum
Archon Of Inner Sanctum
Tanatos


Broj postova : 1146
Age : 34
Lociran/a : violent world
Registration date : 20.07.2007

Theatre of Tragedy Empty
PostajNaslov: Re: Theatre of Tragedy   Theatre of Tragedy Icon_minitimened srp 29, 2007 4:36 pm

Ponekad ih znan pusti..iman dva albuma dobre su mi stvari Lorelei i A Hamlet for a slothful vassal..ak se piše tak Very Happy
[Vrh] Go down
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Theatre of Tragedy Empty
PostajNaslov: Re: Theatre of Tragedy   Theatre of Tragedy Icon_minitimepon srp 30, 2007 12:58 pm

Imam njihov Aegis i sama glazba je ok...Onako norveški melankolična.... Very Happy Al je ne volim vokal Liv Kristine....Don't know why....
Nisam još poslušala kako zvuči ova nova cura al budem.... Very Happy
[Vrh] Go down
Amara Varggoth
Lurker
Lurker
Amara Varggoth


Broj postova : 35
Age : 34
Registration date : 03.08.2007

Theatre of Tragedy Empty
PostajNaslov: Re: Theatre of Tragedy   Theatre of Tragedy Icon_minitimepet kol 03, 2007 2:50 pm

Istina da Liv ima znatno drugačiji glas i samim tim mi je cijeli koncept njihove glazbe posebniji. Dubini i poetičnosti pridonose iznimno lijepi tekstovi pjesama pisani early modern english stilom. Meni su najdraži Velvet Darkness They Fear i Theatre of Tragedy. Napravili su velik utjecaj i otišli u skroz novom smjeru.
[Vrh] Go down
Gackt Camui
Innitiate
Innitiate
Gackt Camui


Broj postova : 268
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Theatre of Tragedy Empty
PostajNaslov: Re: Theatre of Tragedy   Theatre of Tragedy Icon_minitimesub kol 04, 2007 12:49 am

definitivno je liv cristine kvaliteta....ali je*** ti sad to kad je nasa liv otisla i sad piva ona debela nell....koju nimalo nevolim...
sad zvuce totalno :S :@
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Theatre of Tragedy Empty
PostajNaslov: Re: Theatre of Tragedy   Theatre of Tragedy Icon_minitimesub kol 04, 2007 12:55 am

jeli to meni neko brise postove ili ja stvarno nisan komentira toT sta sumnjam.. hmm nema veze jako mi se svidja njihova glazba nisma neki VELIKI fan gothica etc.. ali volim njih poslusati premd au zadnje vrijeme vise power folka ali da teatri su mi ostali ono jos od mladjih dana u sjecanju ka kvalitetan bend
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Gackt Camui
Innitiate
Innitiate
Gackt Camui


Broj postova : 268
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Theatre of Tragedy Empty
PostajNaslov: Re: Theatre of Tragedy   Theatre of Tragedy Icon_minitimesub kol 04, 2007 12:57 am

ne brishe ti niko postove to mogu samo ja -> dont take it as spam just an info ^^
[Vrh] Go down
Sponsored content





Theatre of Tragedy Empty
PostajNaslov: Re: Theatre of Tragedy   Theatre of Tragedy Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Theatre of Tragedy
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: METAL i Glazbeni Pravci :: Gothic/Industrial/Darkwave-
Forum(o)Bir: