Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Xalik

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Xalik
Man/Woman Of Knowleadge
Man/Woman Of Knowleadge
Xalik


Broj postova : 98
Age : 37
Lociran/a : Opatija
Registration date : 17.09.2006

Xalik Empty
PostajNaslov: Xalik   Xalik Icon_minitimened ruj 17, 2006 6:14 am

Evo vam copy/paste da ne pisem ponovo...

Na Filozofskom fakultetu u Rijeci studiram filozofiju i povijest, a planiram dogodine vanredno upisat geografiju na PMF-u u Zagrebu (doslo je do promjene plana, u Splitu) (ukoliko opet ne zakasnim na upis). Inače zivim blizu Opatije (gdje sam pohadjao nikad prezaljenu gimnaziju), ali cu se zbog teskoća sto se prijevoza tice (cekajući i vozeći se u autobusima gubio bi prosječno 4-5 sata dnevno) vjerojatno preselit u Rijeku (srećom imam već prazan stan koji samo mene ceka).
Uglavnom me zanimaju filozofija, povijest, geografija i astronomija (pravi sam sretnik što se izbora fakulteta tiče), i naravno, fantasy, tako da poprilicno cesto igram D&D (uvijek na prvom mjestu), Warhammer i druge stvari...
E da, cisto da spomenem, ne pijem alkohol (osim u stvarno iznimnim prigodama 1-2 puta godisnje), ne pušim duhan i ne konzumiram bilo sto slicno... (smatram da mi je zivot dovoljno los i bez toga). Veoma rijetko izlazim, uglavnom si nadjem nekakav koristan posao (pisanje referata o prvoj temi koja mi padne na pamet i slično...), a uglavnom sam budan nocu(vidi se prema vremenu kad je post napisan Laughing ) (više razloga: 1. Ljeti je preko dana oko 40 stupnjeva, pa je to najbolje prespavat, 2. Izbjegavam sestru koja me strasno zivcira, 3. Kad malo bolje razmislim, noc mi se daleko više svidja.).
Ne pijem kavu, ali obozavam caj (posebice Earl Grey, koji je, uz prekrizene ruke i tamnu jaknu, postao moj zastitini znak u Opatiji i blizoj okolici).
Sportom se bas pretjerano i ne bavim, tek koji put, kad dobijem inspiraciju, malo protegnem noge trceci ili ih polomim na nogometu (dobro, srecom nikad nista nisam slomio i nadam se da će tako i ostati). Jos u osnovnoj išao sam na satove klavira (cak nisam ni bio tako los), ali sam kasnije zapustio, i nadam se da ću uz fax naći vremena da se ponovno uhodam. A volio bi jednom i isprobat kako mi ide macevanje (ali ne ono pikanje rapierima u bijelim odijelima, nego pravi swordfight longswordima).
Hm... sto jos... Aha, knjige! Uz nezaobilazan fantasy (Tolkien, Martin, Key, Williams, Pullman i manje kvalitetne knjige brojnih autora iz Forgotten Realmsa) citam i sve drugo sto je napisano (moram se pohvalit da kroz sve cetiri godine gimnazije nisam procitao samo jednu lektiru), a od knjiga obozavam Orwellovu “Zivotinjsku farmu” i “1984.”. Inače mi se jako sviđaju i pripovjetke poput “Djecak iz svemira”, “Sretni princ” i većina Andersenovih bajki. Od politicke literature uglavnom citam Trockog i Marxa (ali njega uglavnom svrstavam među filozofe, a ne politicare). Što se poezije tice, na prvom mjestu mi je Edgar Allan Poe, a tamo će i ostati.
Well, uglavnom slusam klasiku (preferiram vokalno-instrumentalna djela Verdija, Pucchinia i Wagnera, te klavirske i violinske koncerte Tchaikovskog i Mendelssohna). Od metala (koji mi se u zadnje vrijeme sve vise svidja, a počeo sam ga slušat pred tek nešto više od godine) najvise cijenim Nightwish (zbog njega sam i zavolio metal), a volim i sve ostale grupe kod kojih dominira kvalitetni zenski vokal (npr. Within Temptation, Tristania, Theatre of Tragedy, Epica, After Forever...). E da, inace sam dosta sistematican i imam bolesnu potrebu da slazem stvari na malo čudne načine...

I jos samo da ispravim, ne da mi se trazit u tekstu, nisam vise prva nego druga godina...
[Vrh] Go down
http://elvenphilosopher.blog.hr
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Xalik Empty
PostajNaslov: Re: Xalik   Xalik Icon_minitimened ruj 17, 2006 11:21 am

ajde filozofe, vidim da ces ukrasit nase oskudne vokabulare, dovest forum na pravi put i jos puno slicnih stvari koje volis radit - posto vidim da ti je komentar o kaodontu ujedno i 1. post. Razz blue smile
dobrodosa i gustaj Smile
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Xalik Empty
PostajNaslov: Re: Xalik   Xalik Icon_minitimepon ruj 18, 2006 2:15 am

hehe Cat je sve rekla Wink Dobrodosa Smile
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
PrGo
Innitiate
Innitiate
PrGo


Broj postova : 150
Age : 34
Lociran/a : Seventh Star to the Right
Registration date : 12.09.2006

Xalik Empty
PostajNaslov: Re: Xalik   Xalik Icon_minitimepon ruj 18, 2006 3:27 pm

Slazem se s Macom, sve je rekla Smile i drago mi je da je dosa jos neko ko voli grupe ko i ja Smile
[Vrh] Go down
rain girl
Innitiate
Innitiate
rain girl


Broj postova : 164
Age : 36
Lociran/a : forest
Registration date : 21.08.2006

Xalik Empty
PostajNaslov: Re: Xalik   Xalik Icon_minitimepon ruj 18, 2006 4:59 pm

e ne brinite se njegovi postovi su uvik kvalitetni i često najduži :face:

dobrodoša xalik (thx vidin da si isto nasa vrimena anime sweat )
[Vrh] Go down
Xalik
Man/Woman Of Knowleadge
Man/Woman Of Knowleadge
Xalik


Broj postova : 98
Age : 37
Lociran/a : Opatija
Registration date : 17.09.2006

Xalik Empty
PostajNaslov: Re: Xalik   Xalik Icon_minitimepon ruj 18, 2006 7:18 pm

A dok fax ne počne imam vremena na bacanje, kasnije sumnjam, ali sviđa mi se ovdje, mogao bi i onda nać nešto vremena svaki dan...

Anyway, hvala na dobrodošlici... Wink
[Vrh] Go down
http://elvenphilosopher.blog.hr
Sponsored content





Xalik Empty
PostajNaslov: Re: Xalik   Xalik Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Xalik
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: O VAMA... :: Members Bios-
Forum(o)Bir: