Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretražnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 May Result

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
dead_angel
Lurker
Lurker
dead_angel


Broj postova : 8
Age : 32
Registration date : 13.06.2007

May Result Empty
PostajNaslov: May Result   May Result Icon_minitimesri kol 29, 2007 10:36 pm

May Result je black metal bend osnovan u Srbiji.Osnovan je 1995,a osnovali su ga Kozeljnik, Ilija i Rastko.Poslije su im se pridružili Vladan(bass) i Srdjan(vokal).Nakon šta su bili snimili svoj prvi demo (1996) "Ignoramus et Ignorabimus" uslijedile su neke promjene u bendu.Nakon 5godina rada napravili su i svoj prvi album "Gorgeous Symphonies of Evil" nakon čega su bili pozvani na festivalu "Od Oluja Mrzitelja" koji se održao u Zagrebu.Sljedeće godinu se bili snimili i svoj drugi album pod nazivom "Tmina".2002godine su bili pozvani na "Open Hell" festivalu koji su još uključuvili i bendove:Avenger, Averse Sefira, Dark Storm, In Aeternum, Root, Obtest...Poslije su snimili još dva albuma "U Slavu Rogova Nasih"(2003) i "Svetogrdje"(2004).Inače meni su osobno najbolja zadnja dva albuma Smile .
[Vrh] Go down
Knjaz Varggoth
Lurker
Lurker
Knjaz Varggoth


Broj postova : 42
Lociran/a : Slavenia
Registration date : 03.08.2007

May Result Empty
PostajNaslov: Re: May Result   May Result Icon_minitimečet kol 30, 2007 1:52 am

May Result , drago mi je da ima jos ko ko voli ovaj bend. Neznam , vjerojatno vecini ljudi ovde bend (predrasudno) odbojan radi zemlje iz koje dolaze , za mene najbolji bend ovog tipa (black/pagan) na ovom podrucju, balkanu.

Bend koji uspjesno drzi barjak vec neakvih 10tak godina(znam da se slavila decenija postojanja na koncertu u beogradu kad su bili predgrupa velikanima pagan scene Nokturnal Mortumu u sigurno jednom lijepom staroslavenskom ugodaju). Zao mi je sta nisam bio tamo.

Bend koji pise i na engleskom i na srpskom. Od engleskih stvari bi izdvojia Coldwinds Dominion i Stars hyteria ...a od srpskih hmm vise njih tipa Mesec je sad sa nama, Zacaran, Svetogrdje, Jata moja ...i dalje da ne narbajam.

U svakom slucaju dva najdraza albuma Svetogrdje i Tmina. I dalje ce se odavati support ovom bendu i ocekuju se novi dobri uradci iz sprske skole blek metala.

Respekt.

Slava Underground!
Eternal war to fakers!
[Vrh] Go down
 
May Result
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» May Result lirike ...

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: METAL i Glazbeni Pravci :: Black-
Forum(o)Bir: