Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 S kojim se slažete, s kojim ne?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
majikkou
moderatorica SPAMa
majikkou


Broj postova : 1040
Age : 36
Lociran/a : negdi
Registration date : 22.10.2006

S kojim se slažete, s kojim ne? Empty
PostajNaslov: S kojim se slažete, s kojim ne?   S kojim se slažete, s kojim ne? Icon_minitimesub kol 11, 2007 1:39 am

Ja se naajbolje slažem sa vodenjacima ofc (to je i pravilo blue smile ) muškim i ženskim. Zatim s jarcima, muškim i ženskim.
Ribe mogu podnit jer sam dosta tolerantna...
Super se slažem s muškim djevicama, a sa zenskima tak tak zubic vila
Sa blizancima i vagama bi se trebala super slagat al ono oke su mi, nating spešl.
Sa strijelcima bi se isto trebala super slagat al to mi stvarno ovisi od osobe do osobe (mozda zato sta mi je stara strijelac zato ih i ne volim zubic vila )
Škorpioni su mi prečudni, čas su mi oke čas ajme majko scratch tak ista stvar s lavovima..
Osoba s ostalim znakovima i neznam puno, tak da nemogu nis rec..


Ša vi kažete na to? Very Happy Jel se stvarno slažete s onim znakovima o kojim horoskop piše il ste totalno van toga?
Ja mislim da ima nešto u tom horoskopu... S kojim se slažete, s kojim ne? 632672
[Vrh] Go down
http://ranto-forumo.fforumfree.com/index.htm
.::HaightAshbury::.
Innitiate
Innitiate
.::HaightAshbury::.


Broj postova : 117
Registration date : 10.08.2007

S kojim se slažete, s kojim ne? Empty
PostajNaslov: Re: S kojim se slažete, s kojim ne?   S kojim se slažete, s kojim ne? Icon_minitimesub kol 11, 2007 3:52 pm

slazem se sa kolko sam skuzila do sad sa strijelcima,djevicama i bikovima.
sa skorpijama se nikako ne slazem,vecina ih je stvarno cudna i strasno zajebana(bez uvrede skorpije blue smile )
sa ostalim znakovima pa normalno, sta ja znam.
[Vrh] Go down
 
S kojim se slažete, s kojim ne?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: O VAMA... :: Horoskop-
Forum(o)Bir: