Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretražnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Darkthrone

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Count Noctferus
Innitiate
Innitiate
Count Noctferus


Broj postova : 122
Age : 32
Registration date : 01.08.2007

Darkthrone Empty
PostajNaslov: Darkthrone   Darkthrone Icon_minitimepet kol 03, 2007 2:34 am

Jedan od najboljih i najvrijednijih bendova...Darkthrone koji dolaze iz Norveške, osnovani 1987 godine ...medu ludima na sceni, glasine su govorili da su otisli zivjeti u šumi no tko to zna...sadasnja postava se sadrzi od dva clana Fenriza i Nocturno Culto-a.....vrlo kvalitetan black metal..za sve zagrizene REALCE preporucan.....

Moji favoriti albumi :Transilvanian Hunger, Soulside Journey, Ravishing Grimness...
[Vrh] Go down
Knjaz Varggoth
Lurker
Lurker
Knjaz Varggoth


Broj postova : 42
Lociran/a : Slavenia
Registration date : 03.08.2007

Darkthrone Empty
PostajNaslov: Re: Darkthrone   Darkthrone Icon_minitimepet kol 03, 2007 2:52 am

Stari dobri Darkthrone. Band (uz mnoge) koji godinama kupi prasinu po mom hard disku ...dok se napokon zelja za sirovijim zvukom "cistog" blek metala nije probudila u meni.

Inspiriranim svim danasnjim nazovi "kvazi blek metalcima" i bendovima koji ti momci i curke podrzavaju ( a pazimo se neki danas nose svakakve opasne majce ...samo me zanima kako ih nije sram i stid obuc tako nesto) dokopao sam se legendarnog dvojca Fenriza i Nocturna kako bih si priustio malo rock n roll akcije.

Band (kao i Immortal , neki ce primjetit) koji je zapoceo svirku kao death metal band nazivajuci se BlackDeath ako se ne varam , nastavlja svoj rad u stilu BM glazbe UZ utjecaj death metala kroz par prvih albuma.

U bogatoj diskografiji izdvojia bi kao svoje prioritete A blaze, Funeral moon , Panzerfaust i naravno Transilvanian ...(iako cijeli album osimprve pjesme je u lirikalnom smislu nerazumljiv) i od novijih uradaka Plaguewielder i Cult koji sam po sebi prica posebnu pricu.

Too old Too cold. Rock n roll. Darkthrone TRUE NORWEGIAN BLACK METAL.

Nothing to prove
Just a hellish rock n roll freak ...
You call your metal BLACK?!
It's just spastic, lame and weak!
[Vrh] Go down
 
Darkthrone
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: METAL i Glazbeni Pravci :: Black-
Forum(o)Bir: