Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretražnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 MODERATORI

Go down 
Autor/icaPoruka
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

MODERATORI Empty
PostajNaslov: MODERATORI   MODERATORI Icon_minitimeuto kol 22, 2006 2:18 am

Evo ovako par pravila za moderatore foruma.

1.Pobrinite se se da napravite pravila vasih subforuma. Jer su VASI!

2.Nemojte biti abusivni prema clanovima foruma tj. ne iskoristavajte ovlasti! U slucaju da to budete radili micem vas sa moderatorstva!

3.Budite aktivni! Znaci dolazite cesce na forum jer ja kao admin necu cesto gledati dali je u nekom subforumu u kojemu je stavljen MODERATOR SPAm ili offtopic ili dali netko krsi pravila! To je Vas Posao! Dakle ako niste aktivni to cu morati raditi JA sta znaci da mi VI koje sam tu stavijo(ovo se ne odmosi na sve moderatore nego pojedince koji ne obavljaju duznosti) za MODERATORE ne trebate biti moderatori jer ja radim VAS posal Wink

4.MODERATOR obavezno mora znati pravila foruma, jer ak oprekrsi it jedno NECE vise BITI moderator, jer to znaci da nije procitao pravila.

5.Ako budete kvalitetni moderatori i ako poraste broj nasih clanova, da mozemo ponudit bolje i kvalitetnije usluge i INFORMACIJE i u nadi da bude manje SPAMA razmislit cu da vas postavim za ADMINISTRATORE!

6. I da Jos dodatak. imate otvoren novi board Inner Sanctum Support za podrzavanje foruma i za prosirenje. Necu pisati pravila tamo jer sam vec sve napisao u KATEGORIJI Privremena Regrutacija
....
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
 
MODERATORI
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» MODERATORI U CHATBOXU

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: FORUM ZA OBAVIJESTI PRAVILA I NOVOSTI-
Forum(o)Bir: