Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretražnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 The Elder Scrolls 4 Oblivion (EDIT)

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

The Elder Scrolls 4 Oblivion (EDIT) Empty
PostajNaslov: The Elder Scrolls 4 Oblivion (EDIT)   The Elder Scrolls 4 Oblivion (EDIT) Icon_minitimepon kol 21, 2006 11:57 pm

evo jedan od boljih naslova Elder Scrollsa u koaliciji sa Arenom daju izvrsan RPG_avanturu po nazivu Morrowind ako je ko igra slozit ce se samnom da je igrica fenomenalna i da grafika je odlicna( Da ne spominjem Zadnji Naslov Elder scrollsa Morrowind Oblivium) koji je apsolutno nevjerojatan doslovno ka u real-lifeu. Inace da malo poise igricu dakle RGP Avantura sa dosta rasa ukljucujuci Elfove(Vise Kategorija) Humane(Naravno sto bi svijet bes nas Wink ) i jos neke vodozemce lolugl ima ih jos oooogroman svitt sa mongo dungeona gradovi su ogromni isto da ne govorim za grad Vivec koji je ujedno naziv jednog od Bogova morrovinda:9 Odlicna prica tj price jer dok igrate mozete naci jos knjiga koje opisuju jos dodatno tok dogadaja i cak pojedince koje zive ili su zivili tu tako da se odlicno sve nadopunjuje!

Za fanove Vampira i Vukodlaka igra je pravi raj(MOZETE POSTAT VAMPIR I VUKODLAK(ZA ONE KOJ IIMAJU EXPANZIJU BLOODMOON MOGU BIT VUKODLACI)) ja sam se osobno namucija da nadjem vampire:) tako da sam DOSLOVNO bija istrazija svaku rupu u igrici. ITD uglavno iga je fantasticna grafika ludilo itd. to je zasad sveako sam sta falija od rici necu sad editirat jer me stara nesto gnjavi pa nemogu. Editiram drugom prilikom Wink


Zadnja promjena: ; pet ruj 29, 2006 6:25 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Zvobodin
Lurker
Lurker
Zvobodin


Broj postova : 19
Age : 37
Lociran/a : Skreni kod prvog oblaka.
Registration date : 01.09.2006

The Elder Scrolls 4 Oblivion (EDIT) Empty
PostajNaslov: Re: The Elder Scrolls 4 Oblivion (EDIT)   The Elder Scrolls 4 Oblivion (EDIT) Icon_minitimepet ruj 01, 2006 4:34 pm

Morrowind i expanzije (Tribunal i Bloodmoon) sam izigra već davno (tj. koliko se normalnom čoviku da izgirat), a Oblivion nemogu zbog (ne)mogućnosti moje "zvijeri". Premoćna igra. Moga bi komotno reć da upada u nekih top 5 igara svih vrimena.

Ispravak netočnog navoda: Igre se zovu The Elder Scrolls III: Morrowind i The Elder Scrolls IV: Oblivion

Edit: Ako ima ikoga s onemoćalim kompjuterskim konfiguracijama ka šta sam ja, a želi igrat Oblivion može skinit nekakav patch "oldblivion" na www.oldblivion.com zahvaljujući kojem ja upravo rasturam istoimenu igru Very Happy (trokavanje je skoro nepodnošljivo ali gura nekako)
[Vrh] Go down
 
The Elder Scrolls 4 Oblivion (EDIT)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: ART & ENTERTAIMENT :: Igrice-
Forum(o)Bir: