Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Rhapsody

Go down 
+9
Narfuin
Dreamy Eyed
Godard
Selaphiel
Lady(Mistress)Tiona
PrGo
Ratzinger
Samael
Protector Of Shade
13 posters
Autor/icaPoruka
Protector Of Shade
Innitiate
Innitiate
Protector Of Shade


Broj postova : 87
Age : 34
Lociran/a : Land Of Shadow
Registration date : 19.08.2006

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimepon kol 21, 2006 6:56 pm

Evo da kazem o jednoj meni predobroj grupi al vecina ljudi ih sere al o tim nebi trenutno...Inace grupa je iz italije svira power metal al jedino sat je dosat sinfonican,da tematika prvo obako rhapsody je eto napravia svoju pricu i oni je pjevaju kroz album sta je stvarno facinantno za jednu power grupu jel dosat ih se bazira na real life..no oni su ubacili amstu i borbe izmedu dobra i zla,heroji,zmajevi,patuljci vilenjaci,golini i ostala ekipa se nalazi u njihovoj prici..sad ako ih je ko cua il nevoli neka kaze...
[Vrh] Go down
http://protectorofshade.blog.hr
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimepon kol 21, 2006 11:41 pm

huh taman si me preteka... Rhaposdy je zakon bend i puuuuno njih sere ali jebiga to su opcenito ljudi koji malo cijene metal opcenito jer da cjene cjenili bi i Rhapsody jer naravno i spada u metal i Jedan je od vjernijih power metal bandova. Sta se tice tematike imas pravo da je sve bazirano na real-lifeu ali interpretacija im je power;) Sta mnogi ne kuze ili ne zele skuzit.

Ali pogledajte malo ljudi kakva im je mjuza mjuza je fenomenalna I To STVARNO FENOMENALNA!!!! melodija je fanntasticna i to DOSLOVNO Wink Sta da kazem Fabio Lione je zakon vokal i lyricsi su ludilo isto. Meni je jedan od najjacih Albuma Dawn Of Victory a najdraze su mi sve stvari sa toga albuma.

Wink Etoga to bi bija moj komentar na tu temu. Wink Stay Metal! rock on 2
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Protector Of Shade
Innitiate
Innitiate
Protector Of Shade


Broj postova : 87
Age : 34
Lociran/a : Land Of Shadow
Registration date : 19.08.2006

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimeuto kol 22, 2006 2:25 am

Ma down of vicory je dobar album nemam sat rec...al rain of thousand flames i power of the dargonflame su predobri album i sami novi soel 2 koje je na lito izisa je pre jeben i sad novi dolazzi ubrzo...jedva cekam...aa jebiga nek se neki nauce sta je dobra muzikaa...
[Vrh] Go down
http://protectorofshade.blog.hr
Ratzinger
Lurker
Lurker



Broj postova : 25
Registration date : 25.08.2006

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimepet kol 25, 2006 4:27 am

inace prominili su ime u Rhapsody of fire :wink: a te neka se nauce muzici ostavite negdi drugdi jer ako nekome ne odgovaraju preseri sa pun kurac melodije ne znaci da oni neznaju nesto o muzici a i ima dosta power bandova boljih od Rhapsody... meni je ovaj band onako jedino sto mi odgovara je bubanj jer lola gazi duplu a ostalo mi i nije bas nesto a price su in bzvze !!
[Vrh] Go down
Protector Of Shade
Innitiate
Innitiate
Protector Of Shade


Broj postova : 87
Age : 34
Lociran/a : Land Of Shadow
Registration date : 19.08.2006

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimepet kol 25, 2006 1:11 pm

Stari moj da imas imalo pameti i svatija bi da nije svu bubnju jesi se zapita kako alex staropoli klavijaturu pegla luca turilli arpeđe i tako melodiđne solaze i faboiv vpre jeben glas da su malo bolje poslusa zna no jebiga...sta da pricam sa nekim koji lose ideu muzici... vidi ga :dupe:
[Vrh] Go down
http://protectorofshade.blog.hr
Protector Of Shade
Innitiate
Innitiate
Protector Of Shade


Broj postova : 87
Age : 34
Lociran/a : Land Of Shadow
Registration date : 19.08.2006

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimepet kol 25, 2006 1:16 pm

To sta si reka da su prominili naziv u rhapsody in fire sta je to toliko vazno kad njih ljudi znaju kao rhapsody i da budes odredeniji taj su naziv dali luca turilli i alex staropolo...nemoj se samnom natjecat u rhapsodyu aaa njih prvi naziv bio je thuder cross eto sad znas i to...njheehe.. faca
[Vrh] Go down
http://protectorofshade.blog.hr
Ratzinger
Lurker
Lurker



Broj postova : 25
Registration date : 25.08.2006

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimepet kol 25, 2006 1:48 pm

nije stvari u tehnici :wink: pegla Malmsteen bolje od njih arpeđa pa meni to opet nije dobro a od onih melodija na klavijaturama mi se riga a i ne natjecem se o Rhapsodyu sa tebom jer mi puca kurac za njih
[Vrh] Go down
Protector Of Shade
Innitiate
Innitiate
Protector Of Shade


Broj postova : 87
Age : 34
Lociran/a : Land Of Shadow
Registration date : 19.08.2006

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimepet kol 25, 2006 1:54 pm

sory...ako kazes da on pegla solaze bolji od svih njih...tu si zajeba i i boljih od njega...al ja sam u a niko ti nije kriv sta volis tres kao sta predpostavljam pa ti se rige od neeceg sta je dobro...poz
[Vrh] Go down
http://protectorofshade.blog.hr
PrGo
Innitiate
Innitiate
PrGo


Broj postova : 150
Age : 33
Lociran/a : Seventh Star to the Right
Registration date : 12.09.2006

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimeuto ruj 12, 2006 7:05 pm

Alo, ljudi, evo mene novog u forumu Smile Prvi post ide jednoj od mojih najdrazih grupa Very Happy
Slusam ih vec bice godinu i po i odlicni su. Obozavam tu pricu i kako su je odlicno "ozvucili" Smile Nadam se da ima jos obozavatelja Rhapsody-ja u ovom forumu osim nas nekoliko ovdi Smile
[Vrh] Go down
Lady(Mistress)Tiona
Barba Grgo ti seksne mamu
Lady(Mistress)Tiona


Broj postova : 343
Age : 33
Lociran/a : Admantine Gates
Registration date : 27.05.2007

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimesub lip 09, 2007 2:58 pm

dobar bend volin kadkad poslušat
električne violineeee aaa ugl ma dobri su ima pisama koje su mi drage i znače mi
[Vrh] Go down
http://tisinaucamcu.blog.hr/
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimeuto lip 12, 2007 4:57 pm

Jedan od najdražih bendova.Legende power/symphonic metala-prvih 5 albuma rasturaju rock on 2 ,a sa Symphony2 i Triumph se već pomalo počinju ponavljat iako i dalje ne manjka fenomenalnih stvari i jedinstvenog ugođaja koji samo Rhapsody može postić Smile .Jedna od najvećih želja je da ih vidin live jednog lijepog dana Wink
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimeuto lip 12, 2007 5:03 pm

jedan o dnajjacih power bandova moga bi cak i rec True Power.
Imaju unikatan zvuk i mjuzu
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Godard
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Godard


Broj postova : 514
Age : 36
Lociran/a : Alphaville
Registration date : 22.06.2007

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimepet lip 22, 2007 10:16 pm

Protector Of Shade je napisao/la:
sory...ako kazes da on pegla solaze bolji od svih njih...tu si zajeba i i boljih od njega...al ja sam u a niko ti nije kriv sta volis tres kao sta predpostavljam pa ti se rige od neeceg sta je dobro...poz

ma o čemu ti pričaš??

ovi bend je kompletno govno, ka i gitarist koji im pravi onu dosadnu retardiranu muziku
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimesub lip 23, 2007 4:47 am

Gitarist kompletno govno Laughing Laughing Par činjenica o Luci Turilliju koje vjerojatno neznaš:

-otac mu je bia jedan od poznatijih klasičnih čelista
-obrazuje se klasično do 16 godine,svirajući klavir i flautu
-tek u 17 godini prvi put počinje svirati el.gitaru,dotada se nije previše zanima za rock
-u 21. godini osniva bend Thundercross koji kasnije mijenja ime u Rhapsody
-omiljeni glazbenici su mu Frederic Schopin,Johann Sebastian Bach, Niccoló Paganini i Antonio Paganini

Glavno da je Thompson i instrumentalno a da ne govorim vokalno kvalitetniji..
[Vrh] Go down
Godard
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Godard


Broj postova : 514
Age : 36
Lociran/a : Alphaville
Registration date : 22.06.2007

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimesub lip 23, 2007 12:07 pm

Selaphiel je napisao/la:
Gitarist kompletno govno Laughing Laughing Par činjenica o Luci Turilliju koje vjerojatno neznaš:

-otac mu je bia jedan od poznatijih klasičnih čelista
-obrazuje se klasično do 16 godine,svirajući klavir i flautu
-tek u 17 godini prvi put počinje svirati el.gitaru,dotada se nije previše zanima za rock
-u 21. godini osniva bend Thundercross koji kasnije mijenja ime u Rhapsody
-omiljeni glazbenici su mu Frederic Schopin,Johann Sebastian Bach, Niccoló Paganini i Antonio Paganini

Glavno da je Thompson i instrumentalno a da ne govorim vokalno kvalitetniji..

stari moj, i sad je on faca jel?? 1. uživo kad svira, pola arpeggia mu fali, druga polovica je nekvalitetno odsvirana... 2. muzika mu je repetitivna, totalno neoriginalna i pre"gay", da se tako izrazim... 3. tekstovi su mu, blago rečeno, infantilni, a imidž kriminalan... navodit njega među najbolje gitariste je u najmanju ruku grijeh, jer bi ga jedan vai ili satriani ili petrucci ili ko li već izili su svakom pogledu, pa čak i u sviranju neoklasike, koju ovi loše fura (ako oćeš vrhunskog power metal neoklasicista, poslušaj bend at vance)
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimesub lip 23, 2007 5:28 pm

Godard je napisao/la:
Selaphiel je napisao/la:
Gitarist kompletno govno Laughing Laughing Par činjenica o Luci Turilliju koje vjerojatno neznaš:

-otac mu je bia jedan od poznatijih klasičnih čelista
-obrazuje se klasično do 16 godine,svirajući klavir i flautu
-tek u 17 godini prvi put počinje svirati el.gitaru,dotada se nije previše zanima za rock
-u 21. godini osniva bend Thundercross koji kasnije mijenja ime u Rhapsody
-omiljeni glazbenici su mu Frederic Schopin,Johann Sebastian Bach, Niccoló Paganini i Antonio Paganini

Glavno da je Thompson i instrumentalno a da ne govorim vokalno kvalitetniji..

stari moj, i sad je on faca jel?? 1. uživo kad svira, pola arpeggia mu fali, druga polovica je nekvalitetno odsvirana... 2. muzika mu je repetitivna, totalno neoriginalna i pre"gay", da se tako izrazim... 3. tekstovi su mu, blago rečeno, infantilni, a imidž kriminalan... navodit njega među najbolje gitariste je u najmanju ruku grijeh, jer bi ga jedan vai ili satriani ili petrucci ili ko li već izili su svakom pogledu, pa čak i u sviranju neoklasike, koju ovi loše fura (ako oćeš vrhunskog power metal neoklasicista, poslušaj bend at vance)

Mislin da ga sigurno nisam navea među najboljim gitaristima Laughing ,jednostavno mi se sviđa njegov stil.Ali si ga vidia live pa mos govorit kako svira?Koliko ja znam oni nemaju niti jednu sluzbenu a cak i malo nesluzbenih live snimki tako da po tome nemozes sudit.A to da mu je muzika repetitivna možda i stoji sta se tice zadnji albuma ali prva 3 albuma idu direktno u legendu simfonijskog power metala pa ti govori sta oces Smile .Mozemo i pokrenit anketu pa ces vidit koliko ljudi misli ovako.
[Vrh] Go down
Godard
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Godard


Broj postova : 514
Age : 36
Lociran/a : Alphaville
Registration date : 22.06.2007

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimesub lip 23, 2007 7:44 pm

simfonijski power metal, jako širok pojam Laughing nema šta, prepuno kvalitetnih bendova... ono bootlegova šta san čua su kriminalno odsvirani, osim bubnjara koji očito jedini radi svoj posal kako treba
[Vrh] Go down
Dreamy Eyed
Innitiate
Innitiate
Dreamy Eyed


Broj postova : 146
Age : 31
Lociran/a : Harbinger`s gate
Registration date : 06.07.2007

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimesub srp 07, 2007 2:38 am

dawn of victory jedini album koji sam poslušala... i to ne jednom, nego dok ga nisam naučila napamet Very Happy al' se nikada nisam ni potrudila još nešto skinut... slušala sam neš sitno ovaj novi, koji su izdali kao Rhapsody Of Fire al' mi nije baš neš sjeo kak trea pa ga vratila, a da nisam prepržila
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimesub srp 07, 2007 2:55 am

Dreamy Eyed je napisao/la:
dawn of victory jedini album koji sam poslušala... i to ne jednom, nego dok ga nisam naučila napamet Very Happy al' se nikada nisam ni potrudila još nešto skinut... slušala sam neš sitno ovaj novi, koji su izdali kao Rhapsody Of Fire al' mi nije baš neš sjeo kak trea pa ga vratila, a da nisam prepržila

Nije ni meni sjeo,jednostavno nije na kvaliteti prijašnjih..zapravo to ide već od Symphonya 2.
[Vrh] Go down
Narfuin
Forgotten Bard
Forgotten Bard
Narfuin


Broj postova : 617
Age : 36
Lociran/a : Where the sea and sky become one
Registration date : 20.06.2007

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimepon srp 09, 2007 3:26 pm

Meni drugi najdraži power metal bend. odličan spoj brzih riffova i arpeggia sa symphoničnim klavijaturama. Fabio je odličan vokal, ako izuzmemo loš engleski(ipak je talijan Smile ), a Luca izvanprosječni gitarist i još bolji skadatelj. Meni je Emerald sword saga zakon iako masu ljudi sere da je to kopirani Tolkien. Oni jesu preuzeli neke stvari iz Tolkiena, al su napravili svoju priču molim lijepo, E! Dugo vrimena mi je najbolji album bija power of the dragonflame, ali trenutno symphony of enchanted lands!
Novi album je dosta sporiji, al svejedno dobar. Više je epski i narativnije orijentiran, dosta stvari je preuzeto sa starijih albuma i vidi se lagani gubitak inovativnosti (nadam se za kratko).
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimepon srp 09, 2007 3:32 pm

Narfuin je napisao/la:
dosta stvari je preuzeto sa starijih albuma i vidi se lagani gubitak inovativnosti (nadam se za kratko).

I ja se isto tom nadam..
[Vrh] Go down
Nikola
Innitiate
Innitiate
Nikola


Broj postova : 51
Age : 34
Lociran/a : Sitno Gornje
Registration date : 18.07.2007

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimesri srp 18, 2007 3:07 pm

Oprosti ali sereš stari.Cijenim tvoje mišljenje ali reći da mu je muzika neoriginalna to je stvarno grijeh.Apsolutno mislim da triba ima dara za skladat sve ono,i ono apsolutno nije lako za svirat.Ovaj malo san se rasplamsa a to nije cilj pa ću reć da mi je najdraži album power of dragonflame koji je stvarno remek djelo.Također triba spomenit dawn of victory,symphony of enhanced lands i tako.
[Vrh] Go down
Tanatos
Archon Of Inner Sanctum
Archon Of Inner Sanctum
Tanatos


Broj postova : 1146
Age : 34
Lociran/a : violent world
Registration date : 20.07.2007

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimeuto srp 24, 2007 3:10 pm

hm...prije sam ih puno više slušala
Emerald Sword rulz Very Happy
[Vrh] Go down
taker
Lurker
Lurker



Broj postova : 23
Age : 35
Lociran/a : K.Sucurac
Registration date : 25.10.2007

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimečet lis 25, 2007 12:40 pm

ma prije san ih slusa sad su mi poceli dizat zivce nean pojma zasto
[Vrh] Go down
majik
Innitiate
Innitiate
majik


Broj postova : 175
Age : 36
Registration date : 09.03.2008

Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitimened oľu 09, 2008 2:47 am

prije slusala, not anymore
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rhapsody Empty
PostajNaslov: Re: Rhapsody   Rhapsody Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rhapsody
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Rhapsody of Fire lyrics..
» Queen - Bohemian Rhapsody

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: METAL i Glazbeni Pravci :: Power-
Forum(o)Bir: