Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Život na Marsu

Go down 
+2
Samael
Cadaverous Moon
6 posters
Autor/icaPoruka
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Život na Marsu Empty
PostajNaslov: Život na Marsu   Život na Marsu Icon_minitimened srp 15, 2007 6:30 pm

Ljudi upravo čitam jednu fenomenalnu knjigu u kojoj se priča o mogućoj davnoj civilizaciji inteligentnih bića koja su živila na Marsu....1970-ih je NASA-ina svemirska letjelica Viking snimila extra zanimljive fotke raznih piramidalno oblikovanih tvorevina za koje su izračunali da su međusobno razmjerno udaljene i da velikim dijelom podsjećaju na naše piramide....Snimljena je još jedna fotografija koja je izazvala velike polemike i rasprave a to je fotografija koja je prozvana Lice na Marsu....prikazuje tvorevinu velikih dimenzija koja svojim izgledom podsjeća na lice čovjeka....NASA se odmah požurila odbaciti takva nagađanja i odlučno je tvrdila kako se ne radi o nečemu što je moglo stvoriti inteligentno biće već o čisto prirodnoj pojavi....Ima tu još raznih stvari al sve u svemu ja sam vam inače pobornik teorija zavjera i vjerujem da je NASA samo još jedna američka institucija manipulirana iz Pentagona no o toj temi drugi put....Knjiga je inače Tajna Marsa by Hancock/Bauval/Grigsby....
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Život na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Život na Marsu   Život na Marsu Icon_minitimened srp 29, 2007 8:50 am

cuja, cita, gleda, proucava... bilo je cak da su nasli zivot na marsu kad je prestalo trajanje drzavne tajne (a traje oko 20 god) nasli su neke bakterije zivuce i unistili ih.. ma ima puuuuno toga o tom marsu.. bas me zanima sad kad budu slali ljudsku ekspediciju na mars. Pa cemo vidit
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Život na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Život na Marsu   Život na Marsu Icon_minitimened srp 29, 2007 5:29 pm

Ja san cua da su Amerikanci počeli pošumljavat Mars kako bi se jednog dana lijepo mogli gore nastanit kad sjebu sve sta mogu!
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Život na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Život na Marsu   Život na Marsu Icon_minitimened srp 29, 2007 5:39 pm

lol a kako to lol jebate mogu samo ka u onom filmu slat alge na mars lol
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Narfuin
Forgotten Bard
Forgotten Bard
Narfuin


Broj postova : 617
Age : 36
Lociran/a : Where the sea and sky become one
Registration date : 20.06.2007

Život na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Život na Marsu   Život na Marsu Icon_minitimened srp 29, 2007 5:40 pm

Ja san se isto jedno vrijeme bavia Marson i opcenito extraterestrijalnim oblicima zivota. Hmm, sta se tice te piramide odnosno lica, dugo vremena je bila popularna teorija da je to djelo nekog izvanzemaljkog podrijetla, a sad u zadnje vrijeme je trend da je to samo geoloska formacija nastala pukom slucajnoscu. Pazite ovo: Ta piramida se nalazi tocno na geografskoj sirini i duzini (ne mogu se sad tocno sitit podatka) na kojoj se na SVAKOM planetu sunceva sustava nalazi neka veca pojava: na Jupiteru ona velika oluja, na Zemlji vulkan Mauna Loa (ja mislim, nisan siguran jel bas taj), itd...
Dakle ima tu nesto, zar ne?
@Ashes: imas pravo, to san i ja cuja da su skupili neke uzorke tla, trazili neke minerale, a u biti ubili bakterije koje su bile tu.
@Selaphiel: nisan dosad cuja ovu tvoju teoriju, iako poznavajuci americki mentalitet, to me niti malo ne bi cudilo Smile
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Život na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Život na Marsu   Život na Marsu Icon_minitimened srp 29, 2007 5:48 pm

mislim to da je geografska pojava je pre glupo, jer da je koji je vrag onda ona kristalna kupola odma na livom oku tj ispod sta izgleda ka suza uperena prema zemlji...
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Narfuin
Forgotten Bard
Forgotten Bard
Narfuin


Broj postova : 617
Age : 36
Lociran/a : Where the sea and sky become one
Registration date : 20.06.2007

Život na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Život na Marsu   Život na Marsu Icon_minitimened srp 29, 2007 5:50 pm

Ja osobno mislin da ameri imaju dokaze da postoji izvanzemaljski zivot samo to kriju ka zmija noge, a kad nesto procuri onda to opravdavaju glupostima (metereoloski balon, Laughing )
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Život na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Život na Marsu   Život na Marsu Icon_minitimened srp 29, 2007 5:52 pm

Ma slazen se.. koje gluposti ma mislim sta se to danas im akrit i budala danas zna dao izvanzemaljci postoje
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Narfuin
Forgotten Bard
Forgotten Bard
Narfuin


Broj postova : 617
Age : 36
Lociran/a : Where the sea and sky become one
Registration date : 20.06.2007

Život na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Život na Marsu   Život na Marsu Icon_minitimened srp 29, 2007 5:55 pm

Mozda se ameri boje priznat da postoji sila (izuzev onoga "In God we trust") koja je jaca od njih. Mozda misle da bi ispali slabici ili tako nesto
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Život na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Život na Marsu   Život na Marsu Icon_minitimened srp 29, 2007 6:00 pm

ma .. neznam moze bit i to ali neki tajni ugovori sa vanzemaljcima nema sanse jer onda se vanzemaljci bas i ne drze tajnosti lol
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Narfuin
Forgotten Bard
Forgotten Bard
Narfuin


Broj postova : 617
Age : 36
Lociran/a : Where the sea and sky become one
Registration date : 20.06.2007

Život na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Život na Marsu   Život na Marsu Icon_minitimened srp 29, 2007 6:03 pm

Ashes je napisao/la:
ma .. neznam moze bit i to ali neki tajni ugovori sa vanzemaljcima nema sanse jer onda se vanzemaljci bas i ne drze tajnosti lol

cackanje zubic vila
[Vrh] Go down
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Život na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Život na Marsu   Život na Marsu Icon_minitimened srp 29, 2007 10:39 pm

E a šta sa onom misijom Mars Observer iz 90-ih....?Misteriozan gubitak letjelice taman nekoliko dana do Marsa....Ma još i danas kruži oko njega i šalje NASI podatke....Budite uvjereni....
[Vrh] Go down
Variador_aka_Bugi
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Variador_aka_Bugi


Broj postova : 302
Age : 37
Lociran/a : nema bugija
Registration date : 18.09.2006

Život na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Život na Marsu   Život na Marsu Icon_minitimepon srp 30, 2007 12:18 am

evo pogledajte ovu sliku...od poznanika...tvrdi da nije editana 100%...
a sad tko zna..meni je strasljiva slika..
http://www.eurobattle.net/attachment.php?attachmentid=57868&d=1184717999
[Vrh] Go down
beerhead
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
beerhead


Broj postova : 426
Age : 34
Registration date : 22.08.2006

Život na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Život na Marsu   Život na Marsu Icon_minitimepon srp 30, 2007 1:42 am

Laughing a nemos virovat Neutral
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Život na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Život na Marsu   Život na Marsu Icon_minitimepon srp 30, 2007 2:05 am

Variador_aka_Bugi je napisao/la:
evo pogledajte ovu sliku...od poznanika...tvrdi da nije editana 100%...
a sad tko zna..meni je strasljiva slika..
http://www.eurobattle.net/attachment.php?attachmentid=57868&d=1184717999

to je vilenjak hehe no kidding vilenjak je
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Život na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Život na Marsu   Život na Marsu Icon_minitimepon srp 30, 2007 2:28 am

Variador_aka_Bugi je napisao/la:
evo pogledajte ovu sliku...od poznanika...tvrdi da nije editana 100%...
a sad tko zna..meni je strasljiva slika..
http://www.eurobattle.net/attachment.php?attachmentid=57868&d=1184717999

Zakon je slika.... Very Happy Very Happy Very Happy
Prebolesno.... boggie boggie boggie
[Vrh] Go down
Narfuin
Forgotten Bard
Forgotten Bard
Narfuin


Broj postova : 617
Age : 36
Lociran/a : Where the sea and sky become one
Registration date : 20.06.2007

Život na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Život na Marsu   Život na Marsu Icon_minitimepon srp 30, 2007 4:34 am

Meni ti je prva reakcija na ovu sliku bila: Fotomontaza sto posto, al dobro, ako i nije onda mi definitivno nije ugodno dok je gledan, i to u najmanju ruku!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Život na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Život na Marsu   Život na Marsu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Život na Marsu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: ALTERNATIVA :: Paranormalno i Zavjere-
Forum(o)Bir: