Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Isus i Njegovo postojanje

Go down 
+4
snd
Variador_aka_Bugi
Godard
Selaphiel
8 posters
Autor/icaPoruka
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Isus i Njegovo postojanje Empty
PostajNaslov: Re: Isus i Njegovo postojanje   Isus i Njegovo postojanje Icon_minitimened srp 01, 2007 8:35 pm

Godard je napisao/la:
isus nije postoja, to su vatikanske pizdarije

Eeee,ovo je stvarno izjava ipo,pa da ne povjeruješ
Laughing Laughing .Vatikanska pizdarija?Aj objasni molin te..
[Vrh] Go down
Godard
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Godard


Broj postova : 514
Age : 36
Lociran/a : Alphaville
Registration date : 22.06.2007

Isus i Njegovo postojanje Empty
PostajNaslov: Re: Isus i Njegovo postojanje   Isus i Njegovo postojanje Icon_minitimepon srp 02, 2007 2:37 am

Selaphiel je napisao/la:
Godard je napisao/la:
isus nije postoja, to su vatikanske pizdarije

Eeee,ovo je stvarno izjava ipo,pa da ne povjeruješ
Laughing Laughing .Vatikanska pizdarija?Aj objasni molin te..

da, pa kad kažem vatikanska, mislim na današnju crkvu... da sam reka crkva, opet ne bi bilo dovoljno, jer je previše likova tu umiješano... anyway, onaj koji nam diktira već stoljećima te spike o isusu jest vatikan ilitiga papinska država pod raznim imenima kroz povijest bla bla bla

kad čovik čita knjige otprije 500 god i knjigu koja je napravljena prije 50, shvati koliko su se ljudi onda manje hvatali biblije nego danas; zbog toga književnost i jest bila kvalitetnija... pogledajte samo dantea... možda je tip uzima neke furke iz biblije u obzir, al tip je prezirao crkvu i pisao je o paklu dok su se ti crkveni vjerodostojnici još bavili pizdarijama tipa na kojem će se jeziku održavat njihove autoblasfemističke mise
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Isus i Njegovo postojanje Empty
PostajNaslov: Re: Isus i Njegovo postojanje   Isus i Njegovo postojanje Icon_minitimepon srp 02, 2007 3:08 am

Godard je napisao/la:
Selaphiel je napisao/la:
Godard je napisao/la:
isus nije postoja, to su vatikanske pizdarije

Eeee,ovo je stvarno izjava ipo,pa da ne povjeruješ
Laughing Laughing .Vatikanska pizdarija?Aj objasni molin te..

da, pa kad kažem vatikanska, mislim na današnju crkvu... da sam reka crkva, opet ne bi bilo dovoljno, jer je previše likova tu umiješano... anyway, onaj koji nam diktira već stoljećima te spike o isusu jest vatikan ilitiga papinska država pod raznim imenima kroz povijest bla bla bla

kad čovik čita knjige otprije 500 god i knjigu koja je napravljena prije 50, shvati koliko su se ljudi onda manje hvatali biblije nego danas; zbog toga književnost i jest bila kvalitetnija... pogledajte samo dantea... možda je tip uzima neke furke iz biblije u obzir, al tip je prezirao crkvu i pisao je o paklu dok su se ti crkveni vjerodostojnici još bavili pizdarijama tipa na kojem će se jeziku održavat njihove autoblasfemističke mise

Ček,a ti sa 100%nom sigurnošću možeš reć da Isus sigurno nije postoja?To niko nemože sa sigurnošću tvrdit jer se pouzdano to nemože utvrdit,koliko je god dokaza da Isus nije postoja toliko je i dokaza da je postoja-sad mi pada na pamet Torinsko platno tako da jedino možeš reć da TI smatraš da Isus nije postoja ali u svakom slučaju ne moš to uzimat ka isključivo točnu činjenicu.
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Isus i Njegovo postojanje Empty
PostajNaslov: Re: Isus i Njegovo postojanje   Isus i Njegovo postojanje Icon_minitimepon srp 02, 2007 3:09 am

Eventualno ako si neka vrsta vječnoživućeg bića možeš znat šta se dogodilo pred 20 stoljeća,ono..nemoj nametat svoje mišljenje,nemoraju se svi složit s tobom i bit radi toga pametni. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Godard
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Godard


Broj postova : 514
Age : 36
Lociran/a : Alphaville
Registration date : 22.06.2007

Isus i Njegovo postojanje Empty
PostajNaslov: Re: Isus i Njegovo postojanje   Isus i Njegovo postojanje Icon_minitimepon srp 02, 2007 4:04 am

kad mi pokažu dokaz, onda ću reć... dotad, nije...

kategorički sud... kad je crkva na normalnim ljudima provodila onaj: "ako nisi kršćanin, onda si heretik", onda bi i ljudi trebali na njenim "tematikama" provodit isto... dakle, ako nema dokaza, onda isus nije postoja... torinsko platno nije dokaz, nego indicija
[Vrh] Go down
Variador_aka_Bugi
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Variador_aka_Bugi


Broj postova : 302
Age : 37
Lociran/a : nema bugija
Registration date : 18.09.2006

Isus i Njegovo postojanje Empty
PostajNaslov: Re: Isus i Njegovo postojanje   Isus i Njegovo postojanje Icon_minitimepon srp 02, 2007 10:08 am

ovako..sve cu vam to izbrisat...
ti godard mjesas crkvu i isusa...
i isus je prezirao crkvu i govorio iste stvari kao i ti...
mene ne zanima jel on postojao, i zapravo mi to ne mjenja nista...
to o cemu ja govorim je o opisu isusa u nekoj knjizi...
govoris o danteu a nemas dokaza ni za njega...
govoris da je 2+2=5
ali eto, evo nesto za godarda:
Isus i Njegovo postojanje Post27621114799441tj3pb3
[Vrh] Go down
Godard
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Godard


Broj postova : 514
Age : 36
Lociran/a : Alphaville
Registration date : 22.06.2007

Isus i Njegovo postojanje Empty
PostajNaslov: Re: Isus i Njegovo postojanje   Isus i Njegovo postojanje Icon_minitimepon srp 02, 2007 1:00 pm

Variador je napisao/la:
ovako..sve cu vam to izbrisat...
ti godard mjesas crkvu i isusa...
i isus je prezirao crkvu i govorio iste stvari kao i ti...
mene ne zanima jel on postojao, i zapravo mi to ne mjenja nista...
to o cemu ja govorim je o opisu isusa u nekoj knjizi...
govoris o danteu a nemas dokaza ni za njega...
govoris da je 2+2=5
ali eto, evo nesto za godarda:
Isus i Njegovo postojanje Post27621114799441tj3pb3


što nas još jednom dovodi do zaključka da isus kao mesija nije postojao... možda je on bio mesija za ondašnje ljude, a za današnje standarde samo natprosječno inteligentan čovjek-filozof... al o njegovom obliku mesije je totalno iracionalno uopće raspravljat...

mislim da je dante dokazan da postoji, a ti si vjerojatno mislio na homera, za kojega se sumnja da je stvaran...

možda u nekoj drugoj dimenziji 2+2 iznosi 5, nikad se ne zna cheer

anyway, koliko se ja sićam, forumi su napravljeni da se tu vode rasprave, što govori i sama rič forum - trg na kojem se okupljaju ljudi, a sigurno se ne okupljaju da bi zvučali ko vjerski fanatici jer im je sve dobro, sve super i svi se slažu sa svakim...
[Vrh] Go down
snd
Lurker
Lurker
snd


Broj postova : 24
Age : 34
Lociran/a : Split
Registration date : 10.06.2007

Isus i Njegovo postojanje Empty
PostajNaslov: Re: Isus i Njegovo postojanje   Isus i Njegovo postojanje Icon_minitimepon srp 02, 2007 1:14 pm

Godard je napisao/la:
kategorički sud...

sto je tocno u ovoj raspravi 'kategoricki sud'??
[Vrh] Go down
http://www.lurker-as.com
Lilly
Lurker
Lurker
Lilly


Broj postova : 39
Age : 32
Registration date : 14.06.2007

Isus i Njegovo postojanje Empty
PostajNaslov: Re: Isus i Njegovo postojanje   Isus i Njegovo postojanje Icon_minitimesri srp 04, 2007 11:47 am

Mislin da je dokazano da je Isus bia povijesna osoba,znači postoja je,ali možeš se pitat u postojanje njegovih djela,tj.čuda-to je druga stvar
[Vrh] Go down
Barad-dur
Lurker
Lurker
Barad-dur


Broj postova : 49
Lociran/a : Mordor...
Registration date : 16.06.2007

Isus i Njegovo postojanje Empty
PostajNaslov: Re: Isus i Njegovo postojanje   Isus i Njegovo postojanje Icon_minitimesri srp 04, 2007 8:40 pm

raspitaj se o mitu oziris-dioniz i usporedi s isusom....
[Vrh] Go down
http://necronomicon.dogoo.us/index.htm
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Isus i Njegovo postojanje Empty
PostajNaslov: Re: Isus i Njegovo postojanje   Isus i Njegovo postojanje Icon_minitimened srp 15, 2007 5:24 pm

Isus je postoja imas i povijesne dokaze a to je u rimskom zakoniku sudenje ISUSU NAZARECANINU hehe tako da.. da postoja je

EDIT:

a neobrazovane nacije
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
wendigo
Lurker
Lurker
wendigo


Broj postova : 12
Age : 80
Lociran/a : šank
Registration date : 31.05.2007

Isus i Njegovo postojanje Empty
PostajNaslov: Re: Isus i Njegovo postojanje   Isus i Njegovo postojanje Icon_minitimened srp 29, 2007 4:46 pm

glupo je uopče o tome razgovarat. ja vjerujem i ne treba mi dokaz. ti ne vjerujes pa te nikakav dokaz i ne moze uvjeriti...
[Vrh] Go down
http://www.skola-slavnih.tk
Sponsored content





Isus i Njegovo postojanje Empty
PostajNaslov: Re: Isus i Njegovo postojanje   Isus i Njegovo postojanje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Isus i Njegovo postojanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: ALTERNATIVA :: Spirituality&Philosophy-
Forum(o)Bir: