Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti

Go down 
+8
schism
nepthys
Xalik
Partybraker
black diamond
.:child.in.time:.
Cat On a Wire
Braunila
12 posters
Autor/icaPoruka
Braunila
Innitiate
Innitiate
Braunila


Broj postova : 86
Age : 34
Registration date : 20.08.2006

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimepon kol 21, 2006 3:03 pm

svi imamo stvari koje nas muče, probleme, logično e. tupila, bolesti. izlazimo u duje šta nan je također dobar razlog za plakat i tuć glavon o zid. Laughing
nego mene zanima kako vi reagirate kad van se nešto totalno loše desi? da li ste jedna od onih osoba koja glumi da je sve ok i trpi, pa samo jednon pukne za sve te misece otprije ili si pak dopustite i suze, i lomljenje svakodnevno, vrištanje, ispucavanje ako osjećate da van je to potrebno? možete li se sitit kad ste zadnji puta zaplakali i zbog čega je to bilo?
[Vrh] Go down
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimepon kol 21, 2006 3:32 pm

kad su manje stvari u pitanju (tipa duje lol) reagiram odma - to me Dragi naucio. ne voli kad mu naknadno serem Wink
krupnije stvari. ovisi. uvik ovisi.
gledajuci opcenito i najcesce - zadrzavam u sebi do datog trenutka*

*bitno je da sam sama i da nema ljudi u oblizem krugu. ne volim pucat pred drugima, pogotovo onima koji me ne poznaju - u tom slucaju uvijek nekako zadrzim zdravu glavu.

isprid stare to nikad nisam uspila, jer ne podnosim provokaciju, a moja stara je kraljica provokacije.

isprid dragog cesto placem. kad sam sretna. kad sam povrijedena. kad mi fali. kad ne znam. kad znam...
isprid njega san pravo deriste zubic vila

-- u zivotu sam malo puta izgubila glavu, ali te momente nikad necu zaboravit. svaki od njih je ostavio trajni trag.

to je ukratko i najopcenitije to.
nista posebno. to su ipak osobnije stvari o kojima ne volim govorit.
[Vrh] Go down
.:child.in.time:.
Innitiate
Innitiate
.:child.in.time:.


Broj postova : 61
Age : 35
Registration date : 20.08.2006

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimepon kol 21, 2006 4:35 pm

ka šta je Cat već rekla, to su osobnije stvari. al kad razmislin bolje, stvarno se ne mogu sitit kad san zadnji put plakala. jedna san od onih koja drži u sebi dugo. to je preloše, jer bude gore kad puknen. sve se skupi, i ka kad vulkan eruptira - pucan. jednostavno. ne iskaljujen se ni pričon, ni pićen ni nasiljen (bilo fizičkin il psihičkin) nego jednostavno se skupi i kad puknen - onda se iskaljujem najviše suzama. triba plakat once in a while. baš triba. ja nisan dugo, i sad na malu sitnicu popizđujen. Rolling Eyes


Zadnja promjena: ; uto kol 22, 2006 1:45 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Braunila
Innitiate
Innitiate
Braunila


Broj postova : 86
Age : 34
Registration date : 20.08.2006

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimepon kol 21, 2006 6:15 pm

evo da buden primjer, oko duje se ne zamaran i ne tučen glavon. samo kad osjetin preveliku koncentraciju nadobudnosti i pederizma izađen vanka i pušin duvan ispri vrata da ne dopre do mene miris ljudi koji svojin ponašanjen vape da ih neko u svetu vodu utoča. znači, duje nije razlog za glavon o zid. ne, ne. Laughing
kad mi se nešto loše desi uglavnon šutin. al ono brutalno. a oni koji me znaju su svjesni toga da ja ne mogu šutit inače. sićan se situacije iz duje kad je stavljena štoperica na stol i koliko je ono bilo bijednih sekunda u pitanju.. Laughing
nego da se vratin na temu. glumin da je sve ok al mi se vidi po faci i motima da me nešto ždere iznutra. puknen nakon par miseci al ono, junački. i to bude il solo il ispri black diamond.
baren je tako bilo prije. sad se smirujen malo pa san tupa većinu vrimena. i onda se takva smirena gubin po gradu. maaa.
zadnji put kad san zaplakala je bilo na jednon sprovodu i to tek kad se zatvarala grobnica. to me stvarno ponilo. a ovako, for the record, mislin da prije toga nisan stvarno masu vrimena.. ono da je bilo nešto veće od pms hipersenzibilnosti.
[Vrh] Go down
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimepon kol 21, 2006 11:19 pm

ja ovih dana ulazim u samu srz hipersenzibilnosti pms-a Wink
dragi mi danas ljubio oke da ne placu tuzni
a duje? duje izvaci jos mracniju stranu navise navedenog stanja. ne tucem glavom o zid, ali bi bogami udrila onima koji mi gledaju u salicu kave. zato smo skoknili do boljeg, mirnijeg mista. i moram priznat da definitivno bolje mirise od dobro nam poznate birtije Wink
skrenih s teme...
osobno nikad nisan bila na sprovodu. nikome. ni familiji. oprostim se na svoj nacin bez da gledam patnju i suze drugih ljudi.
opet skrenuh s teme...
u svakom slucaju nista se strasno nije dogadalo u zadnje vrime, sto je i vise nego pozitivno.

malo prominimo temu- smijeh. zuta minuta Wink kad spontano vjezbas trbusne i uzivas u tome Very Happy da vas vidim. iskreno smijanje bez pramca
[Vrh] Go down
black diamond
Lurker
Lurker



Broj postova : 26
Registration date : 21.08.2006

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimečet kol 24, 2006 1:50 pm

kad me nesto muci prican o tome sa nekin.
kad mi se place placen.
zadnji put san plakala prije nekoliko dana jer san bila malo previse pijana pa me pucala sentimentalnost.
ugl za neke stvari mucin i ne prican o tome, za enke odma puknene.
neznan, zavisi.
[Vrh] Go down
Partybraker
Idiot
Idiot



Broj postova : 26
Age : 104
Registration date : 25.08.2006

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimepet kol 25, 2006 8:34 pm

koji problemi? je li imaš djecu, posao, muža i sl.? nemaš, stoga nemaš ni problema. Ne moraš razmišljati kako ćeš sutra preživjeti nego samo imaš uzeti knjigu u ruke i ako to nazivaš problemom onda nemaš poštivanja prema onome što imaš niti znaš cijeniti išta dano, a ni predođbu o životu.
[Vrh] Go down
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimepet kol 25, 2006 11:48 pm

pa kako to nas stovani tata (ili mozda mama) obavlja dnevne poslove, cuva dijete i jos ima vrimena surfat po internetu i prepucavat se sa dicurlijom?
ili i ne govori iz osobnog iskustva?
tuzi sustav cerce, ne nas.
ljudi smo, dica smo, zajebajemo se.
ako ti to smeta, jednog dana odgoji dijete po svom rezimu; ovdje vladaju drugacija pravila Razz
[Vrh] Go down
Partybra
Gost




O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimepet kol 25, 2006 11:58 pm

Što ti znaš o odgoju djece Laughing
[Vrh] Go down
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimepet kol 25, 2006 11:58 pm

odgoj bez djeteta ne ide. a dijete sam- zar ne? Razz Laughing
[Vrh] Go down
Partybra
Gost




O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimesub kol 26, 2006 12:00 am

Ne znam ja jesi li ti dijete, nigdje ti ne piše godište
[Vrh] Go down
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimesub kol 26, 2006 12:01 am

ni tebi Wink
[Vrh] Go down
Partybra
Gost




O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimesub kol 26, 2006 12:03 am

pa naravno!!!
[Vrh] Go down
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimesub kol 26, 2006 12:04 am

jeli tako? eto vidis. Laughing
[Vrh] Go down
Partybra
Gost




O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimesub kol 26, 2006 12:08 am

ma nije baš tako
[Vrh] Go down
Xalik
Man/Woman Of Knowleadge
Man/Woman Of Knowleadge
Xalik


Broj postova : 98
Age : 37
Lociran/a : Opatija
Registration date : 17.09.2006

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimened ruj 17, 2006 6:47 am

Ma uglavnom sam flegmatican, moze se ne znam sto desit a necu ni trepnut, onda se svakih mjesec-dva uhvati par dana depresije i inspiracije za pisanje, pa prodje, i tako...
[Vrh] Go down
http://elvenphilosopher.blog.hr
nepthys
Lurker
Lurker
nepthys


Broj postova : 30
Age : 34
Lociran/a : Moscow
Registration date : 26.09.2006

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimesub ruj 30, 2006 6:13 pm

Zadnji puta san stvarno plakala ima godinu dana...
Nema mi smisla u tome (osim ako od staraca nesto zican Very Happy )
Al to kad je bilo....bila je mjesavina bjesa,nemocil,glupog raspoloženja...
Ne znam...ne pomaže mi to, ništa, 0 bodova Very Happy
[Vrh] Go down
http://nepthys.8.forumer.com
schism
Lurker
Lurker
schism


Broj postova : 31
Age : 39
Registration date : 19.09.2006

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimened lis 01, 2006 10:15 am

Plakanje je... good

Lakrimologija
[Vrh] Go down
White_Wizard
Lurker
Lurker
White_Wizard


Broj postova : 29
Registration date : 17.09.2006

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimepet lis 06, 2006 12:14 pm

....Ja ne plačen..... nikad... kad san u kurcu onda samo sutin i ne govorin nista, oden u svijet maste di je sve bolje Razz
Kad nisan u kurcu onda mi je sve dobro i normalan san.
[Vrh] Go down
nepthys
Lurker
Lurker
nepthys


Broj postova : 30
Age : 34
Lociran/a : Moscow
Registration date : 26.09.2006

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimesub lis 07, 2006 9:09 pm

Mah, ja neman suza Cool
[Vrh] Go down
http://nepthys.8.forumer.com
majikkou
moderatorica SPAMa
majikkou


Broj postova : 1040
Age : 36
Lociran/a : negdi
Registration date : 22.10.2006

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimepon sij 15, 2007 8:28 pm

plakanje je oke...lipo se isplaces (evo vako Crying or Very sad Embarassed ) ,pa sve bude zakon.pa opet nakon misec dana,pa sve opet bude zakon...al ne pred drugima,drzim to za sebe silent
cak ni pred dragim...bar ne zasad Very Happy
[Vrh] Go down
http://ranto-forumo.fforumfree.com/index.htm
floramye
Innitiate
Innitiate
floramye


Broj postova : 87
Age : 33
Registration date : 29.09.2007

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimesub ruj 29, 2007 4:23 pm

ja mogu plakat zbog gluposti npr. na filmove ili na silu, a kad sam u situaciji kad bi stvarno trebala plakat i kad želim plakat ne mogu. čudno.
[Vrh] Go down
majik
Innitiate
Innitiate
majik


Broj postova : 175
Age : 36
Registration date : 09.03.2008

O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitimened oľu 09, 2008 3:17 am

najvise placem navecer, kad previse razmisljam :_
a pogotovo kad je rijec o momku, heh a cem drugom
a npr na filmove nikad ne placem
[Vrh] Go down
Sponsored content





O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Empty
PostajNaslov: Re: O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti   O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
O plakanju i općenito fizičkon reagiranju na okolnosti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: OSTALO :: Free Talk-
Forum(o)Bir: