Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Riblja Čorba

Go down 
+11
Tanatos
ebete cunt
Samael
Wil
superbia
Ratzinger
Immolation
rain girl
black diamond
.:child.in.time:.
Braunila
15 posters
Autor/icaPoruka
Braunila
Innitiate
Innitiate
Braunila


Broj postova : 86
Age : 34
Registration date : 20.08.2006

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimepon kol 21, 2006 12:33 am

riblja čorba je nastala '78.
prvo se grupa tribala zvat 'bora i ratnici' al je na kraju ipak izabran ovaj beogradski naziv za menstruaciju ka ime benda. Laughing
nakon šta su objavili prvi singl sa pismama 'lutka s naslovne strane' i 'on i njegov bmw' u čorbu dolazi bajaga.
'79. - drugi singl sa pismama 'r'n'r za kućni savet' i 'valentino iz restorana'
'79. - 'kost u grlu' sa pismama 'ostani đubre do kraja', 'egoista', ..
'81. - 'pokvarena mašta i prljave strasti' za kojeg je bora sla textove iz vojske i na povratku su ga dočekale gotove pisme. većinski by bajaga. među njima se daju izdvojit 'nemoj srećo, nemoj danas', '2 dinara druže', 'ostat ću slobodan', ..
iste godine, grupa snima i album 'mrtva priroda' koji je sadržava pisme 'ja sam se ložio na tebe', 'pekar, lekar, apotekar'', 'volim, volim žene', ..
u jedan album su uvršteni samo pisme koje su dokazano koncertni favoriti i puštene u prodaju pod nazivon 'u ime naroda'.
'82. - 'buvlja pijača' sa pismama 'draga ne budi peder', 'kako je lepo biti glup', 'u 2 će čistači odnjeti đubre', ..
dok se snima 'večeras vas zabavljaju muzičari koji piju', bajaga je radia na solo ploci. sa ovog albuma je pisma koju i sama često pjevušin; 'kad hodaš'.
bajaga odlazi sa instruktorima a čorba dobiva nove gitariste s kojima '85. snima album pod imenon 'istina' sa slavnin pjesmuljkon 'nemoj da ideš mojon ulicon'.
'87. - 'ujed za dušu'
'88. - kompilacija 'riblja čorba 10' (za obilježavanje 10 godina rada.) i albumom 'priča o ljubavi obično ugnjavi' sa pismon 'avionu slomit ću ti krila'.
još jedan album, 'koza nostra' na kojen je gostovala azra sa štulićen.
čorba je izdala i još nekoliko ploča koje nisu ostavile neki trag.
'97. - 'nojeva barka' sa 'gde si', 'nojeva barka', .. i to je album koji se uz 'pišanje uz vetar' smatra albumon sa poprilično dubokin utiskon na publiku.

my favorite: poslednja pesma o tebi, jedini način, gde si, 100 godina samoće, izgubljen slučaj, kad hodaš, ..
[Vrh] Go down
.:child.in.time:.
Innitiate
Innitiate
.:child.in.time:.


Broj postova : 61
Age : 35
Registration date : 20.08.2006

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimepon kol 21, 2006 2:46 pm

r.čorba mi je predrag bend. priznajen, još ih uvik nisan cile preslušala al ono šta san dosad čula je predobro. stvarno imaju dobre stvari, za stvarno masu mojih filmova i raspoloženja. muzika nije toliko bitna i ne ostavlja toliki utjecaj koliko same riči (ka i Azra).. jedne od naj su mi: ''Ostani đubre..'', naravno - balada ''Kad hodaš'', ''Ostaću slobodan'', ''Ja je gledam kako spava'', ''Egoista'', ''Dobro jutro''... ma ima ih masu još. stvarno su legendaran bend.
[Vrh] Go down
black diamond
Lurker
Lurker



Broj postova : 26
Registration date : 21.08.2006

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimečet kol 24, 2006 1:15 pm

znan ih koji put poslusat, ovo mi je stvarno drag bend. dok hodas, ostani djubre do kraja, egoista i jos dosta pisama od njih volin
[Vrh] Go down
rain girl
Innitiate
Innitiate
rain girl


Broj postova : 164
Age : 36
Lociran/a : forest
Registration date : 21.08.2006

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimečet kol 24, 2006 3:30 pm

znan ih poslušat
najdraže pisme su mi 'lutka sa naslovne strane' dok hodaš' i neman pojma heh oni album cili di su ka balade
[Vrh] Go down
Immolation
Moderator
Moderator
Immolation


Broj postova : 85
Age : 33
Lociran/a : City of the lost souls....
Registration date : 19.08.2006

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimepet kol 25, 2006 2:18 am

zaboravljate na dobre stare stavri ka šta su :zbogom srbijo,mangupi vam kvare dete....
[Vrh] Go down
rain girl
Innitiate
Innitiate
rain girl


Broj postova : 164
Age : 36
Lociran/a : forest
Registration date : 21.08.2006

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimepet kol 25, 2006 10:34 am

dva dinara druže
heh socijalni slučaj na vratima wc-a ..to bi tribalo isprid gradskog zapivat samo ča je 5 kun
[Vrh] Go down
Ratzinger
Lurker
Lurker



Broj postova : 25
Registration date : 25.08.2006

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimepet kol 25, 2006 1:55 pm

četnici glupi jebe me se kakav je on tekstopisac kad je četnik !!
[Vrh] Go down
superbia
Lurker
Lurker
superbia


Broj postova : 41
Age : 35
Lociran/a : VeLeGrad
Registration date : 25.08.2006

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimepon kol 28, 2006 8:13 pm

Čorba moja mila!
Mamica me navukla,moram DA priznam...hehe...

Bend jebote,riči za nasmijat se,za rastužit se,divljat...
A ebemu bora je bia majstor ....ni me briga jel četnik il ne....

Al mjuza je mrak....

Iman sve njihovo,slušan sve... blue smile

cheer go go Twisted Evil
[Vrh] Go down
Immolation
Moderator
Moderator
Immolation


Broj postova : 85
Age : 33
Lociran/a : City of the lost souls....
Registration date : 19.08.2006

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimeuto ruj 19, 2006 6:35 pm

ratzingeru-napravija je bora pismu za takve ka šta si ti,a to je O kako je lepo biti glup....ćorba rula
jedan od najboljih exyu bendova....fali mi još par albuma ali to ču brzo nabavit
[Vrh] Go down
rain girl
Innitiate
Innitiate
rain girl


Broj postova : 164
Age : 36
Lociran/a : forest
Registration date : 21.08.2006

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimeuto ruj 19, 2006 9:37 pm

imam ja na mp3 mislim sve albume...ali nisam sigurna pogledaj ..mogu ti posudit...(neman pržilicu pa se snalazi)

ma legende su pa i dobro kaže ona pisma kako je lepo biti glup
[Vrh] Go down
Immolation
Moderator
Moderator
Immolation


Broj postova : 85
Age : 33
Lociran/a : City of the lost souls....
Registration date : 19.08.2006

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimened ruj 24, 2006 10:15 pm

posudi mi pa cu ja sprzit...
ajd javi se na pm kad mi to mozes donit i di.
[Vrh] Go down
Wil
Lurker
Lurker



Broj postova : 1
Lociran/a : Beograd
Registration date : 12.06.2007

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimeuto lip 12, 2007 4:38 am

Riblja Corba ima dosta dobrih pesama, meni su omiljene: Jedino moje, Kad hodas, Nocas gubim mec, Izgubljen slucaj, Propala noc, Dobro jutro, ali ubedljivo najbolja je Pogledaj dom svoj Andjele.
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimesri lip 13, 2007 10:56 pm

yep i meni je jaako dobra p.s ljudi ovo je moj prijatelj is Belgradea Wink so dun't mess with him Smile
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
ebete cunt
Lurker
Lurker
ebete cunt


Broj postova : 17
Age : 36
Lociran/a : St
Registration date : 04.06.2007

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimečet lip 14, 2007 2:11 am

predobar bend koji tekstovi ejjjjj Smile
[Vrh] Go down
Tanatos
Archon Of Inner Sanctum
Archon Of Inner Sanctum
Tanatos


Broj postova : 1146
Age : 34
Lociran/a : violent world
Registration date : 20.07.2007

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimesub srp 28, 2007 9:01 pm

Prezakon bend..iman sve od njih...lik je fakat legenda, nema ga zemlja, jeste ga gledali na novoj prin pola godine Laughing Laughing
pian i nafuman Laughing
ugl obožavan pisme amsterdam, dva dinara druže,pogledaj dom svoj andele,ostani dzubre do kraja..ma sve
[Vrh] Go down
Godard
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Godard


Broj postova : 514
Age : 36
Lociran/a : Alphaville
Registration date : 22.06.2007

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimened srp 29, 2007 3:46 pm

jel oni sad imaju kakvog novog pivača ili?
[Vrh] Go down
.::HaightAshbury::.
Innitiate
Innitiate
.::HaightAshbury::.


Broj postova : 117
Registration date : 10.08.2007

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimesub kol 11, 2007 6:11 pm

Originalna Riblja Čorba,uvijek ju je dobro poslusat.

Very Happy
[Vrh] Go down
Vasilij
Lurker
Lurker



Broj postova : 46
Registration date : 18.01.2008

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimepet sij 18, 2008 12:17 am

dobra muzika, zabavni textovi.
sve do 1991 je dobro osim al capone. majku mu borinu [/img]
[Vrh] Go down
majik
Innitiate
Innitiate
majik


Broj postova : 175
Age : 36
Registration date : 09.03.2008

Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitimened oľu 09, 2008 2:05 am

textovi su pre hahaha
[Vrh] Go down
Sponsored content





Riblja Čorba Empty
PostajNaslov: Re: Riblja Čorba   Riblja Čorba Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Riblja Čorba
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: ROCK i Glazbeni Pravci :: Ex-Yu Rock Scena-
Forum(o)Bir: