Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Malize Mizer

Go down 
+7
Kyori
majikkou
Raivotar
Immolation
Cat On a Wire
Samael
Gackt Camui
11 posters
Autor/icaPoruka
Gackt Camui
Innitiate
Innitiate
Gackt Camui


Broj postova : 268
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Malize Mizer Empty
PostajNaslov: Malize Mizer   Malize Mizer Icon_minitimesub kol 19, 2006 4:12 am

Malize Mizer je bio Japanski bend koji je bio aktivan od 1992-2001. Osnovali su ga Mana i Kozi. Ime benda znaci ''malize and misery'' sto bi bio njihov odgovor na pitanje sto je covjek. Malize Mizer je bio poznat po svojim live nastupima u kojima bi bilo obuceni u povjesne odjevne predmete. Unatoc svojoj popularnosti do raspada su imali tri krize i tri drasticne promjene. Japanci bi to podjelili u ere.

Tetsu era (1992-1994)
Malize Mizer su osnovali Mana i Kozi. Vokal im je bio Tetsu, a na gitarama su bili Mana i Kozi dok na Yu-ki na bubnjevima i Gas na basu. Za vrijeme tetsu ere Malize Mizer je zvucao kao tipicni gothic iz 1980. Prva pjesma im je bila Speed Of Desperate sa albuma iz 1993 ''Speed Trash''. Uskoro bend napusta Gas i pridruzuje se bendu Kneuklid Romance, dok bubnjar iz Kneuklid Romance se pridruzuje Malize Mizeru. 1994 izbacuju album ''Memoire'' na kojem kasnije doalzi i bonus pjesma Baroque.
Samo malo kasnije Tetsu napusta bend i odlazi raditi skroz stoti posao dok razlozi odlaska su ostali nepoznati.

Gackt era (1995-1999)
1995 Gackt dolazi u Malize Mizer kao vokal. Cim je on dosao promjenili su kompletno atmosferu. Ostavili su se gothica i postali su totalno stil ljubavnih balada etc.. takoder su se ostavili svojih baroknih odijevanja. Izbacili us drugi album Voyage. Bilo je jos puno singlova al dolazi i vrijeme Gacktovog odlaska u solo karijeru. Ubrzo nakon toga umire im bubnjar Kami ostavljajuci im pjesme....

Klaha era (2000-2001)
Ovo je najkraca era Malize Mizera. S Klahom kao vokalom imjesali su obe ere stare postali goth,sa romanticnom melodijom ponekad i brutalno bolesnom. Takoder su izbacili poznate singlove poput Gardenia, Beast of Blood, and Garnet .
I tada je u studenome 2001 objavljen raspad Malize Mizera.
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Malize Mizer Empty
PostajNaslov: Re: Malize Mizer   Malize Mizer Icon_minitimesub kol 19, 2006 3:29 pm

Evo ovako iako ja osobno puno i neznam bas o Japanskoj Rock i Metal sceni, moram rec da je ovaj post bas pravi opis prave post recenzije o bandu,a pogotovo kad je otvara moderator toga subforuma. Pa cestitam gackt. Usput za sve ostale članove molimo vas da pripazite na to da vam postovi ne budu bas beznacajni kad se recenzira, a pogotovo moderatori. necu da mi mod pise ...Sta ja znam npr ovo: Metallica: Meni je to zakon bend a otvorija je topic. Ugl. bilo bi ljepo da pisete duze recenzije jer je ipak ovo kao glazba koju volite Cool
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Malize Mizer Empty
PostajNaslov: Re: Malize Mizer   Malize Mizer Icon_minitimesub kol 19, 2006 4:22 pm

nisan ni ja upoznata sa japanskom glazbom, ali tila san prokomentirat da je njihova rock/metal muzika sve popularnija- a svi znamo kakvi su japanci ludaci sta se tice umjetnosti opcenito Cool tako da dajem cistu peju ovom topicu Wink


Zadnja promjena: ; sub kol 19, 2006 4:28 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Immolation
Moderator
Moderator
Immolation


Broj postova : 85
Age : 33
Lociran/a : City of the lost souls....
Registration date : 19.08.2006

Malize Mizer Empty
PostajNaslov: Re: Malize Mizer   Malize Mizer Icon_minitimesub kol 19, 2006 4:23 pm

cua san neke stvari od takvih bendova neznan sad jel to bas malize mizer..nije loše preporučan ljudima da psolušaju,ali nije po mome ukusu..
[Vrh] Go down
Gackt Camui
Innitiate
Innitiate
Gackt Camui


Broj postova : 268
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Malize Mizer Empty
PostajNaslov: Re: Malize Mizer   Malize Mizer Icon_minitimesub kol 19, 2006 4:54 pm

Malize Mizer je inace jedan od starijih Visual Kei :king: bendova (moram i objasnit sta je visual kei, ukratko ono njihovo psiho oblacenje al o tome ce bit topic)
Uglavnom ako koga zanima neka me kontaktira i mogu mu sta se tice od Malize Mizera puno toga dat a i sta se tice bendova drugih o kojima cemo (vjeorvatno cu) pisat..... :cheers:
[Vrh] Go down
Raivotar
Lurker
Lurker



Broj postova : 6
Lociran/a : In La-La Land
Registration date : 25.09.2006

Malize Mizer Empty
PostajNaslov: Re: Malize Mizer   Malize Mizer Icon_minitimepon ruj 25, 2006 1:03 am

gackt camui! ja bi te tila kontaktirat u vezi malice mizera! može trodupla doza gackta i manina roba? THANK U, pišemo si Very Happy
[Vrh] Go down
majikkou
moderatorica SPAMa
majikkou


Broj postova : 1040
Age : 36
Lociran/a : negdi
Registration date : 22.10.2006

Malize Mizer Empty
PostajNaslov: Re: Malize Mizer   Malize Mizer Icon_minitimened lis 22, 2006 11:40 pm

Malice Mizer :cheers: Zakon! Iako ih jos nisam cula ( brzo ćemo da skinemo diskografiju Wink ) al moraju bit cim je Mana tu!
Mana, Mana, Mana !!! pljes pljes pljes
[Vrh] Go down
http://ranto-forumo.fforumfree.com/index.htm
Kyori
Lurker
Lurker
Kyori


Broj postova : 2
Age : 34
Registration date : 15.11.2006

Malize Mizer Empty
PostajNaslov: Re: Malize Mizer   Malize Mizer Icon_minitimesri stu 15, 2006 1:45 am

MANA MANA MANA MANA MANA MANA MANA MANA MANA MANA!!!
iako mi je drazi u moi dix moisu, i malice je prezakon
[Vrh] Go down
http://vampirefreaks.com/u/Kyori
!n€$
Lurker
Lurker
!n€$


Broj postova : 23
Age : 31
Registration date : 02.01.2007

Malize Mizer Empty
PostajNaslov: Re: Malize Mizer   Malize Mizer Icon_minitimeuto sij 02, 2007 9:31 pm

YeY
Malice Mizer
odlicni su!!!
Kami (R.I.P.) mi je bio tako zakon
Kad bi morala birati omiljenu eru mislim da bi to bila Gackt era. Mislim, super mi je i Klaha era al' ipak Gackt je Gackt Very Happy
[Vrh] Go down
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Malize Mizer Empty
PostajNaslov: Re: Malize Mizer   Malize Mizer Icon_minitimečet kol 02, 2007 12:16 am

Dobila nedavno cilu diskografiju zajedno sa masu slika i stvarno su interesting....Ni ja ne znam puno o toj sceni al sve se može promijenit..... Cool
[Vrh] Go down
Gackt Camui
Innitiate
Innitiate
Gackt Camui


Broj postova : 268
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Malize Mizer Empty
PostajNaslov: Re: Malize Mizer   Malize Mizer Icon_minitimečet kol 02, 2007 3:28 am

mda..preporucam da poslusas pjesmu Baroque...fenomenalna stvar a i Transylvania ako imas cilu discografiju...naravno svi navedeni bednovi to sve iman ako kome treba nek govori ^^
[Vrh] Go down
Lemonfan!Glamorous Sky
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Lemonfan!Glamorous Sky


Broj postova : 608
Age : 97
Registration date : 16.11.2006

Malize Mizer Empty
PostajNaslov: Re: Malize Mizer   Malize Mizer Icon_minitimepet kol 03, 2007 4:55 pm

mana..... @u@
-dokaz da je muško lipše od ženske... Cool
[Vrh] Go down
Gackt Camui
Innitiate
Innitiate
Gackt Camui


Broj postova : 268
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Malize Mizer Empty
PostajNaslov: Re: Malize Mizer   Malize Mizer Icon_minitimeuto kol 07, 2007 4:53 am

XD

Mana je bog sta se tice mnogo stvari...slazem se...al ima puno ljudi drazih mi od njega....al svejedno je Bog u Visual Kei pogledu...najhrabriji i najodvazniji XD
[Vrh] Go down
majik
Innitiate
Innitiate
majik


Broj postova : 175
Age : 36
Registration date : 09.03.2008

Malize Mizer Empty
PostajNaslov: Re: Malize Mizer   Malize Mizer Icon_minitimened oľu 09, 2008 2:36 am

aaaa odlicniii suuuu
ajme stvarno su predobri
iss
al najbolja daleko mi je klaha era, zadnja
gackt era mi je pre-pop
al ovako, odlicni stvarno
[Vrh] Go down
Sponsored content





Malize Mizer Empty
PostajNaslov: Re: Malize Mizer   Malize Mizer Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Malize Mizer
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: ROCK i Glazbeni Pravci :: J-Rock (visual key)-
Forum(o)Bir: