Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretražnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky)

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gackt Camui
Innitiate
Innitiate
Gackt Camui


Broj postova : 268
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky) Empty
PostajNaslov: L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky)   L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky) Icon_minitimeuto ruj 19, 2006 12:08 pm

Evo nesto o jednom bendu koji je meni masovno drag slusam ga vec nekih 4 godine...a oni sviraju 15 godina....danas im je godisnjica ^^

Bend se zove L'arc-en-ciel sto bi na prijevodu s francuskog znacilo Arc In Sky tj. duga....poznatiji su meni fanovima pod nazivom L'Arc ili Laruku.
Trenutna im je postava:
Hyde (vokal)
Tetsu (bas)
Ken (gitara)
Yukihiro (bubnjevi)

Bend su osnovali Tetsuya Ogawa i Hyde (o kojem nikad nista nije sazanato,sve je tajno,niti mu se zna datum rodenja ali mendu fanovima kruze glasine da se zove Hideto Takarai)
Proslavili su se odmah rpvim albumom Dune, a dosad su izbacili nekih 10 albuma i jos uz to 30-ak singleova. Proslavili su se pjesmama Blurry Eyes (koja je ujedno bila i opening za anime DNA2), takoder su jos poznate pjesme (meni masu drage) Stay Away,New World,Killing Me,The Ghost IN MY Room,Flower,CAress Of Venus,As If In Dream,Driver's High)

Definitivno najgori trenutak za karijere L'Arc-en-Ciela bilo je kad je njihov bivsi bubnjar Sakura uhicen zbog nosenja metamorfina sa sobom na koncert...on sada svira u drugom bendu al o tome cemo drugi put ^^
[Vrh] Go down
Gackt Camui
Innitiate
Innitiate
Gackt Camui


Broj postova : 268
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky) Empty
PostajNaslov: Re: L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky)   L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky) Icon_minitimeuto ruj 19, 2006 12:11 pm

E,da i evo jos koja slicica od L'arc-en-ciela

L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky) 11405495107gm5.th

L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky) 11455566677rr5.th

L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky) 115052414356kx9.th (hyde)

L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky) Larc20en20cielfc5.th


Zadnja promjena: ; uto ruj 19, 2006 12:14 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky) Empty
PostajNaslov: Re: L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky)   L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky) Icon_minitimeuto ruj 19, 2006 12:12 pm

mislim da su rijetki na forumu koji su upoznati s ovim bendom i j-rockom opcenito... stavi koji link na mjuzu da se malo educiramo raspa
[Vrh] Go down
Lemonfan!Glamorous Sky
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Lemonfan!Glamorous Sky


Broj postova : 608
Age : 97
Registration date : 16.11.2006

L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky) Empty
PostajNaslov: Re: L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky)   L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky) Icon_minitimepon stu 27, 2006 2:58 pm

zašto samo stavljate slike. pišite malo o muzici
[Vrh] Go down
Gackt Camui
Innitiate
Innitiate
Gackt Camui


Broj postova : 268
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky) Empty
PostajNaslov: Re: L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky)   L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky) Icon_minitimečet svi 31, 2007 11:09 pm

a da se koncentriras na prvi post Razz
[Vrh] Go down
majik
Innitiate
Innitiate
majik


Broj postova : 175
Age : 36
Registration date : 09.03.2008

L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky) Empty
PostajNaslov: Re: L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky)   L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky) Icon_minitimened ožu 09, 2008 2:30 am

aajme super su mi al iman samo jednu pismu, moran jos nabavit
[Vrh] Go down
Sponsored content





L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky) Empty
PostajNaslov: Re: L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky)   L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
L'Arc-en-Ciel (Arc In Sky)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: ROCK i Glazbeni Pravci :: J-Rock (visual key)-
Forum(o)Bir: