Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Within Temptation

Go down 
+4
Cadaverous Moon
Lady(Mistress)Tiona
Gackt Camui
Xalik
8 posters
Autor/icaPoruka
Xalik
Man/Woman Of Knowleadge
Man/Woman Of Knowleadge
Xalik


Broj postova : 98
Age : 37
Lociran/a : Opatija
Registration date : 17.09.2006

Within Temptation Empty
PostajNaslov: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimened ruj 17, 2006 7:22 am

Dosta dobar bend, iako ima i onih koje radije slusam... Po meni bi bili neka kombinacija Gothic/Symphonic... Mislim da nema pjesme koja mi se ne svidja, a ne mogu se bas izjasniti koji mi je album najdrazi, veoma su ugodjajem razliciti. A dobre pjesme... pocetak pjesme "The Promise", jako dobro... (lagano podsjeca na filmsku glazbu, ali onda pocne zenski vokal i kompletno se promjeni ugodjaj). E da, dosta ljudi smatra njezin glas iritantnim, ne znam zasto, ali dobro... "I'd give my heart" i "See who I am" su takodjer jako dobre...
[Vrh] Go down
http://elvenphilosopher.blog.hr
Gackt Camui
Innitiate
Innitiate
Gackt Camui


Broj postova : 268
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Within Temptation Empty
PostajNaslov: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimeuto ruj 19, 2006 11:49 am

Meni je Sharon Den Adel definiitvno vokal koji se zna ponasat na stageu,zato mi je predraga...sta se tice albuma ja se drzim Mother Eartha iako mi ima i pisama s ovog novog The Silent Force koje su mi odlicni poput Jillian,Angels,Memories etc Smile
[Vrh] Go down
Xalik
Man/Woman Of Knowleadge
Man/Woman Of Knowleadge
Xalik


Broj postova : 98
Age : 37
Lociran/a : Opatija
Registration date : 17.09.2006

Within Temptation Empty
PostajNaslov: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimeuto ruj 19, 2006 6:00 pm

Da, albumi su jako različiti, pogotovo ugođajem... Prvi posvećen prirodi, čak imaju snimljen cvrkut ptica i druge stvari, a drugi je okrenut drugačijim temama; uglavnom nesretna ljubav i tako to... Recimo, pravi ekstremi kod "Mother Eartha" su baš pjesme Mother Earth i In Perfect Harmony, od svih najviše posvećene prirodi i suživotu s njom... U drugom albumu toga nema... Ali nije zato loš, možda nisu trebali mijenjat stil (a nije to baš i neka velika promjena), ali ovo("SIlent Force") je dobro ispalo...
[Vrh] Go down
http://elvenphilosopher.blog.hr
Lady(Mistress)Tiona
Barba Grgo ti seksne mamu
Lady(Mistress)Tiona


Broj postova : 343
Age : 33
Lociran/a : Admantine Gates
Registration date : 27.05.2007

Within Temptation Empty
PostajNaslov: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimepon svi 28, 2007 4:43 pm

dobar bend volin volim ovo je jedina žena koja skače benga i pleše po pozornici a glas ostaje divan iako nekad pređe u zavijanje heart of everything nije mi baš drag ostalo rulz
[Vrh] Go down
http://tisinaucamcu.blog.hr/
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Within Temptation Empty
PostajNaslov: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimepon srp 23, 2007 12:49 pm

I nakon toliko dugo vremena koliko slušam ovaj band još uvijek se ne mogu odlučit jel volim Sharonin vokal ili ne....Na momente veličanstvena (u definitivno najboljoj njihovoj pjesmi Ice Queen pa u Jillian,Stand My Ground,The Howling....) a na trenutke nepodnošljiva (Pale,Forsaken...)U vokalnom smislu je najviše pokazala na zadnjem albumu premda je on rađen za ipak malo širu publiku skloniju jednom komercijalnijem zvuku....Sve u svemu,ja ih uvijek rado poslušam...Nizozemska je sve veći rasadnik sjajnih goth/symphonic metal bandova.....
[Vrh] Go down
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Within Temptation Empty
PostajNaslov: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimepon srp 23, 2007 7:54 pm

Je,meni je najdraži njihov album Earth..zašto iman osjecaj da san to vec napisa u nekom topicu o njima Neutral
[Vrh] Go down
Little bird
Vrapčica
Little bird


Broj postova : 262
Age : 32
Lociran/a : Tu negdi...
Registration date : 14.06.2007

Within Temptation Empty
PostajNaslov: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimepon kol 06, 2007 1:20 pm

Selaphiel je napisao/la:
zašto iman osjecaj da san to vec napisa u nekom topicu o njima Neutral
I ja!

Ali, anyway..Ok su..prije san bila malo uživljenija pa su mi dopizdili..

Ali Mother earth rula! cheer
[Vrh] Go down
Gackt Camui
Innitiate
Innitiate
Gackt Camui


Broj postova : 268
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Within Temptation Empty
PostajNaslov: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimened kol 12, 2007 9:08 am

zasto je within temptation pobogu u symphonicu...oni su gothic iako jesu symph al ono ako po nicemu drugom po zadnja dva albuma su ono goth totalno..
[Vrh] Go down
mala pankerica
Innitiate
Innitiate
mala pankerica


Broj postova : 231
Lociran/a : Split
Registration date : 13.07.2007

Within Temptation Empty
PostajNaslov: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimečet ruj 06, 2007 6:33 pm

hmm, od njih san čula samo jednu pismu, i to memories, iskreno pisma mi se stvarno svidila...dobri su...
[Vrh] Go down
majik
Innitiate
Innitiate
majik


Broj postova : 175
Age : 36
Registration date : 09.03.2008

Within Temptation Empty
PostajNaslov: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimened oľu 09, 2008 2:42 am

daaavno slusala...znam samo da su mi ostavili dojam jake povezanosti sa mother earth..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Within Temptation Empty
PostajNaslov: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Within Temptation
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Within Temptation

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: METAL i Glazbeni Pravci :: Symphonic/Ambient-
Forum(o)Bir: