Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 After Forever

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Xalik
Man/Woman Of Knowleadge
Man/Woman Of Knowleadge
Xalik


Broj postova : 98
Age : 37
Lociran/a : Opatija
Registration date : 17.09.2006

After Forever Empty
PostajNaslov: After Forever   After Forever Icon_minitimened ruj 17, 2006 7:18 am

Jako dobar i meni dosta drag Symphonic bend (ovdje je jer doticni podforum ne postoji), Floor Jansen ima stvarno savršen glas, i bend mi je opcenito jako kvalitetan, steta sto nemam sve albume...

A sad, dobri su mi "Invisible Circles" i "Remagine"... Imaju neki svoj poseban, lako prihvatljiv stil...
[Vrh] Go down
http://elvenphilosopher.blog.hr
Gackt Camui
Innitiate
Innitiate
Gackt Camui


Broj postova : 268
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

After Forever Empty
PostajNaslov: Re: After Forever   After Forever Icon_minitimeuto ruj 19, 2006 11:45 am

Xalik je napisao/la:
Jako dobar i meni dosta drag Symphonic bend (ovdje je jer doticni podforum ne postoji), Floor Jansen ima stvarno savršen glas, i bend mi je opcenito jako kvalitetan, steta sto nemam sve albume...

A sad, dobri su mi "Invisible Circles" i "Remagine"... Imaju neki svoj poseban, lako prihvatljiv stil...

da taj stil je takoder i sta se tice mene vrlo prihvatljiv, ali glas od Flor Jansen moram pohvalit jer je poseban nije tipican,cudan a tako melodican...neznam ^^
[Vrh] Go down
Xalik
Man/Woman Of Knowleadge
Man/Woman Of Knowleadge
Xalik


Broj postova : 98
Age : 37
Lociran/a : Opatija
Registration date : 17.09.2006

After Forever Empty
PostajNaslov: Re: After Forever   After Forever Icon_minitimeuto ruj 19, 2006 5:52 pm

Da, i za mene je među najboljim ženskim vokalima u metalu... A ima potrebnu karizmu na nastupima (nisam bio na koncertu iako sam planirao, ali vidim je na par snimki) i djeluje dosta susretljivo...
[Vrh] Go down
http://elvenphilosopher.blog.hr
Lady(Mistress)Tiona
Barba Grgo ti seksne mamu
Lady(Mistress)Tiona


Broj postova : 343
Age : 33
Lociran/a : Admantine Gates
Registration date : 27.05.2007

After Forever Empty
PostajNaslov: Re: After Forever   After Forever Icon_minitimepon svi 28, 2007 4:39 pm

ma obožavan decipher,exordium ovi novi after forever mi je onako
a ostali tu negdi ali sve u svemu floor ima predobaaaar glaas
[Vrh] Go down
http://tisinaucamcu.blog.hr/
Cadaverous Moon
Starchild
Cadaverous Moon


Broj postova : 577
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

After Forever Empty
PostajNaslov: Re: After Forever   After Forever Icon_minitimepon srp 30, 2007 12:38 pm

Po meni Floor Jansen je cura s trenutno najboljim vokalom na sceni (pošto Tarja i Vibeke iz Tristanie više ne pjevaju- Sad )....Virujte da ta žena može otpivat šta god poželi...Oni kao band su mi ok,iman dva albuma (Invisible Circles i ovaj najnoviji koji mi je bolji)....
[Vrh] Go down
Sponsored content





After Forever Empty
PostajNaslov: Re: After Forever   After Forever Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
After Forever
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: METAL i Glazbeni Pravci :: Symphonic/Ambient-
Forum(o)Bir: