Inner Sanctum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginIgre

 

 Koje instrumente svirate?

Go down 
+18
nina
Tanatos
Narfuin
Godard
MetalGod
SK-Skyline
thousand_lakes
Selaphiel
beerhead
!n€$
ClonedInsanity
N!xa
Xalik
vianne
White_Wizard
Samael
Cat On a Wire
PrGo
22 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
PrGo
Innitiate
Innitiate
PrGo


Broj postova : 150
Age : 34
Lociran/a : Seventh Star to the Right
Registration date : 12.09.2006

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimečet ruj 14, 2006 8:57 pm

Da otvorimo i ovaj podforum Smile
Puno ljudi svira pokoji instrument pa me zanima (posto je ovo glazbeni forum) ko od clanova ovdi sta svira?
Evo ja sam svira gitaru neko vrime ali nisam svira cilo lito pa mi je dopizdilo. Ali prijatelj radi neki punk bend pa me pita jel znam svirat bubnjeve, i oce mi se dat dolazit na probe. Ja kazem da ne znam ali da sam voljan probat. I tako sam posta bubnjar benda. Nemam bubnjeva, talenta ni znanja Razz
[Vrh] Go down
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimepet ruj 15, 2006 5:28 pm

pa to je punk stari Razz zezan se, naravno Wink
ja znan svirat sve sta mi uvale, ali ni jednog instrumenta se nisan uvatila do kraja. bokun glazbene skole, bokun privatnoga i na kraju sipak. nista.
ni mjuze ni glasa Smile
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimepon ruj 18, 2006 2:20 am

me vocalist premda ne spada bas ovdje ali otvorit cemo i taj topic:) i malo gitara uhvatija san se nje u zadnje vrime i vokala naravno
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
White_Wizard
Lurker
Lurker
White_Wizard


Broj postova : 29
Registration date : 17.09.2006

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimepon ruj 18, 2006 1:07 pm

Ja san sa Prgon u tom... pokusaju za stvorit bend ( amo to nazvat tako za sada jer budimo iskreni... nemamo jos ni instrumente i niko nema pojma pa... nemoze to bit bend )
Ja bi triba bit vokal, prgo ka sta je reka triba bi bit bubnjar, imamo basistu a gitarist nan je upitan jer se jedan lik misli oce - nece... Mene isto zanima jeli ima ko na ovom forumu ko svira nesto... da razmjenimo informacije, naucimo nesto jedni od drugih i usavrsimo se... :king:
[Vrh] Go down
vianne
Lurker
Lurker
vianne


Broj postova : 19
Registration date : 05.09.2006

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimeuto ruj 19, 2006 12:30 pm

sviran klavir. Cool zavrsih osn gl sk
[Vrh] Go down
Xalik
Man/Woman Of Knowleadge
Man/Woman Of Knowleadge
Xalik


Broj postova : 98
Age : 37
Lociran/a : Opatija
Registration date : 17.09.2006

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimečet ruj 21, 2006 1:53 am

Učio sam još u osnovnoj par godina klavir, čak mi je OK i išlo, ali me bila prošla volja pa dulje vrijeme nisam... Možda počnem opet, kad nađem vremena...
[Vrh] Go down
http://elvenphilosopher.blog.hr
Cat On a Wire
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum



Broj postova : 766
Age : 34
Registration date : 19.08.2006

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimečet ruj 21, 2006 8:08 am

e, tako nesto i ja... jebesh
[Vrh] Go down
N!xa
Lurker
Lurker
N!xa


Broj postova : 17
Age : 34
Lociran/a : Zagreb grad
Registration date : 10.10.2006

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimened lis 22, 2006 7:28 pm

hvatam ritam od svake pjesme,lupajući doma po stolu ili u školi po klupi...nekad i o prsa,napravim prebolestan ritam Very Happy Wink
[Vrh] Go down
ClonedInsanity
Innitiate
Innitiate
ClonedInsanity


Broj postova : 122
Age : 31
Lociran/a : Na Forumu O.o
Registration date : 15.09.2006

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimened lis 22, 2006 11:52 pm

pousavan svirat gitaru XD ali ne ide bas nesto lol
[Vrh] Go down
!n€$
Lurker
Lurker
!n€$


Broj postova : 23
Age : 31
Registration date : 02.01.2007

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimečet sij 04, 2007 8:20 pm

sviram klavir vec 6 godina i stvarno to volim....najvise kad nadjem neke note od evanescence
a gitaru sviram mozda jedno godinu dana....ali ne tako dobro kao klavir
[Vrh] Go down
beerhead
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
beerhead


Broj postova : 426
Age : 34
Registration date : 22.08.2006

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimened svi 27, 2007 4:13 am

a sviran bas evo godinu i nesto i iman ka bend zenske smo nismo jos tili nastupat sviramo vec kojih 8 miseci i imamo 6 stvari samo nan je evo sad nesto stalo neide dobro al bi ce bolje valjda nesviramo niko dugo i jos se moramo ucit al dobro je ima vrimena
[Vrh] Go down
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimened svi 27, 2007 4:34 am

well.. sritno sa benfom ja barem znam kako je ne nastupati lol tj ne tit nastupat lol:)
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Selaphiel
Guardian of Symphony
Selaphiel


Broj postova : 852
Age : 36
Lociran/a : On the road to promised land..
Registration date : 12.06.2007

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimepet lip 15, 2007 4:10 am

Dakle sviram elektricnu gitaru vec jedno 3 ipo god,mozda 4 s tim da san još u osnovnoj počea s akustičnom gitarom svirajući klasiku(isto jedno 3 god.) i nisan bogzna šta naučia,tako da san se tek kad san dobia električnu uvatia malo više posla i stvari koje me stvarno zanimaju.Dosad san bia u više amo ih tako nazvat-bendova a samo jedan je polovično uspia jer smo imali 2 svirke i onda se raspali-ja san otiša radi neodgovornosti ostalih članova..
Sve u svemu sad spreman svoj novi projekt i trebali bi za koji tjedan prvu probu udrit pa ćemo vidit Smile
[Vrh] Go down
thousand_lakes
Troll
thousand_lakes


Broj postova : 91
Age : 36
Lociran/a : Beyond the North Waves
Registration date : 13.06.2007

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimepet lip 15, 2007 12:53 pm

sviram bubnjeve već 15 godina
[Vrh] Go down
beerhead
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
beerhead


Broj postova : 426
Age : 34
Registration date : 22.08.2006

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimesub lip 16, 2007 4:00 pm

Ashes je napisao/la:
well.. sritno sa benfom ja barem znam kako je ne nastupati lol tj ne tit nastupat lol:)

nas su upisali u program od kocke pa smo isto odustali Very Happy
[Vrh] Go down
SK-Skyline
Lurker
Lurker
SK-Skyline


Broj postova : 27
Age : 32
Lociran/a : Split
Registration date : 17.06.2007

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimened lip 17, 2007 5:31 pm

Gitaru, malo neaktivno u zadnje vrime, ali opet kad tad uvatin zasvirat nesto..
[Vrh] Go down
MetalGod
Innitiate
Innitiate
MetalGod


Broj postova : 94
Age : 36
Lociran/a : Split
Registration date : 18.06.2007

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimeuto lip 19, 2007 12:42 am

Sviran gitaru. Ako baš triba reć, električnu, iako je sve to slično (osim klasične)
Otprilike... (ček... od kraja 7. razreda, a sad je kraj 4....) ... aj, 5 godina. Mogu reć da nisan loš, iako ne volin komentirat sebe...
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/electricchairband
Samael
1st Archangel
1st Archangel
Samael


Broj postova : 811
Age : 36
Lociran/a : 5th heaven
Registration date : 18.08.2006

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimeuto lip 19, 2007 1:12 am

sviram po glasnicama hehe Smile vec neznam.. 5 god
[Vrh] Go down
https://dangerzone.forumcroatian.com
Godard
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Godard


Broj postova : 514
Age : 36
Lociran/a : Alphaville
Registration date : 22.06.2007

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimepet lip 22, 2007 10:33 pm

pivan neke 4 i kusur godine i smatram se dosta uspješnim u tom području, s obzirom na to da sam potpuno samouk, a uspio sam naučiti osnovne tehnike i fintice... naravno, uz sitnu profesionalnu pomoć... glas mi najviše sliči lošijoj verziji glenna hughesa (ne po boji, jer je boja u svakoga drukčija, već po stilu pivanja)
[Vrh] Go down
Narfuin
Forgotten Bard
Forgotten Bard
Narfuin


Broj postova : 617
Age : 36
Lociran/a : Where the sea and sky become one
Registration date : 20.06.2007

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimesri srp 11, 2007 1:13 am

Sviran gitaru 2 godine (i el. i akustičnu), u zadnje vrime dosta neaktivno zbog nedostatka vrimena, al i to će se prominit (ide lito pa će bit vrimena Very Happy ). Ne volin baš ocjenjivat sam sebe.
[Vrh] Go down
Tanatos
Archon Of Inner Sanctum
Archon Of Inner Sanctum
Tanatos


Broj postova : 1146
Age : 34
Lociran/a : violent world
Registration date : 20.07.2007

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimečet srp 26, 2007 6:27 pm

akustičnu negdi po godine...

pivan..tj ne više..pivala san u jednom hc bendu..kak sam kul jelda Cool
[Vrh] Go down
nina
Lurker
Lurker



Broj postova : 9
Registration date : 13.06.2007

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimesub kol 04, 2007 1:06 am

pa, znam par akordi na gitarici, al radije pjevušim... Very Happy
[Vrh] Go down
Makana
Innitiate
Innitiate
Makana


Broj postova : 212
Registration date : 06.08.2007

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimepon kol 06, 2007 11:02 pm

pocea san na bubnjevima al ih nisan ima, pa san odusta...Smile

pa san svira bas jedno tri, tri ipo godine, pa me štufalo...
i evo sad san na gitari 3 god...

samouki san, pa nean blage veze teoriju (jos neznan ni sve note na gitari Very Happy )... al to san pocea ispravljat! Wink

nas par se okupilo u jedan bend prije jedno 15-20 dana, imali smo 6-7 probi, i napravili jednu svoju stvar... Smile

sviramo blues-rock na tragu velikih bendova i izvodjaca iz 50-ih,60-ih, i 70-ih (tipa Ten Years After, Muddy Watersa, John Lee Hokera, Jimija Hendrixa, Led Zeppelina...)

jedino je zajeb sta nan jos fali basista! Wink
al valjda cemo i to rjesit:)

...Keep On Rockin' In A Free World! Wink
[Vrh] Go down
majikkou
moderatorica SPAMa
majikkou


Broj postova : 1040
Age : 36
Lociran/a : negdi
Registration date : 22.10.2006

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimepon kol 06, 2007 11:07 pm

triangl...jednog dana
[Vrh] Go down
http://ranto-forumo.fforumfree.com/index.htm
Lemonfan!Glamorous Sky
Adept Of InnerSanctum
Adept Of InnerSanctum
Lemonfan!Glamorous Sky


Broj postova : 608
Age : 97
Registration date : 16.11.2006

Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitimepon kol 06, 2007 11:22 pm

eh da .... Very Happy to je tvoj san ^^

ja malo znan basa al bas mi zasad zamjenjuje akustična gitara na kojoj se pravim da ima 4 žice XD
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koje instrumente svirate? Empty
PostajNaslov: Re: Koje instrumente svirate?   Koje instrumente svirate? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koje instrumente svirate?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Koje skale svirate?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Inner Sanctum Forum :: OSTALO :: Glazbenici-
Forum(o)Bir: